ماری جوانا تنوع آینده لایحه به قوه مقننه

اواخر لایحه است که انتظار می رود در کلرادو خانه که ایجاد یک دولت تعریف برای عدالت اجتماعی متقاضیانی که می خواه

توسط MORVARIDEASIA در 20 خرداد 1399

اواخر لایحه است که انتظار می رود در کلرادو خانه که ایجاد یک دولت تعریف برای عدالت اجتماعی متقاضیانی که می خواهند به صنعت ماری جوانا.

نماینده جیمز کلمن می گوید که او را معرفی خواهد کرد و این لایحه در مجلس "بعد از" امروز 9 ژوئن. با توجه به Coleman این لایحه تنها ایجاد یک تعریف برای عدالت اجتماعی ماری جوانا متقاضی را شامل نمی شود هر گونه مقررات جدید برای تنوع برنامه ها و یا طرح. این پیش نویس را تغییر جدید ماری جوانا شتاب دهنده مجوز در نظر گرفته شده برای کارآفرینان از مناطق کم درآمد به "عدالت اجتماعی" مجوز و همچنین به عنوان به روز رسانی مدارک.

به عنوان قانونگذاران دولت دست و پنجه نرم با بودجه دولت کاهش COVID-19 امداد بسته های پلیس و اصلاحات لوایح مربوط به ماری جوانا شانس کمی برای عبور از این سال اگر آنها را حمل مالی تاثیر همین دلیل است که کلمن نگه داشته و پیشنهاد خود را محدود. اگر چه او موفق به دریافت go-ahead برای معرفی اندازه گیری در اواخر جلسه قانونی و نیز حمایت از فرماندار Jared پلیس دولت او خواستار این یک پیروزی است. این لایحه هنوز هم ندارد یک حامی در کلرادو سنا و تیک تاک ساعت است در سال 2020 جلسه.

"نگرانی من این است که آیا ما به اندازه کافی زمان. من می دانم که این اولویت در حال حاضر. ما باید برای رسیدن به مدرسه مالیه تصویب و بودجه به طور کلی مراقبت از" کلمن می گوید. "COVID-19 در درجه اول یک بیماری همه گیر بهداشت, اما آن را نیز یک اقتصادی همه گیر."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

چندین ماری جوانا کسب و کار سازمان را متقاعد کلمن نیاز برای شرکت تعریف به عنوان دولت های محلی خود را در نظر بگیرید ماری جوانا تنوع برنامه. این تعریف در نظر گرفته شده برای کمک به کسانی که تحت تاثیر جنگ با مواد مخدر برای شرکت در گلدان صنعت بداند که متقاضی برای آینده عدالت اجتماعی برنامه باید یک کلرادو ساکن که بازداشت شده اند و یا محکوم به ماری جوانا جرم بود به مدنی دارایی جریمه مربوط به ماری جوانا بررسی و یا زندگی در یک منطقه تعیین شده کم فرصت های اقتصادی و یا جرم و جنایت بالا; هر کسی با یک عضو خانواده که موضوع را به ماری جوانا-جرائم مربوط خواهد بود همچنین واجد شرایط به عنوان خواهد متقاضیان زندگی در زیر یک عنوان-هنوز-به-تعیین سطح درآمد خانوار است.

طرفداران تعریف برنامه ریزی شده بود در اتصال آن به عنوان یک متمم به لوایح مربوط به دولت فدرال و کنف سیاست و ماری جوانا در حال رشد است اما رشد ماری جوانا لایحه کشته شد هفته گذشته و کنف سیاست های اندازه گیری ثابت بیش از حد روی حیله و تزویر به چین با صنعت ماری جوانا مقررات.

"ما فقط می خواهم به مطمئن شوید این نمایشگاه عادلانه صنعت" کلمن توضیح می دهد. "ما تا به حال یکی دیگر از لایحه ما بودند رفتن به ضمیمه این اما که تا به حال بسیار خاص تمرکز بنابراین به جای اتصال آن وجود دارد و ما پیش نویس لایحه ای جداگانه."

با اخیر

گزارش ها از شهر دنور

و

دولت ماری جوانا اجرای بخش

هر دو نشان می دهد که مالکیت در کلرادو صنعت ماری جوانا است که اکثریت سفید اقلیت طرفداران می خواهم یک واجد شرایط تعریف در محل به تازگی قانونی ماری جوانا تحویل و مهمان نوازی مجوزهای کسب و کار در دسترس در شهرهای کوچک است که اجازه می دهد آنها را. تنها تعداد انگشت شماری از شهرداری را مطرح موضوعات تا کنون, اما دیگر مترو جوامع در حال انتظار برای شروع مکالمه بعد از این سال.

دنور بزرگترین بازار در حال حاضر آغاز شده و با توجه به هر دو تحویل و مهمان نوازی و مقامات شهر می گویند که آنها قصد اجرای نوعی از عدالت اجتماعی و ساختار آینده ماری جوانا صدور مجوز.

در حالی که کلمن را در لایحه نمی جدید ایجاد عدالت اجتماعی و طرح های, از طریق عدالت اجتماعی و تعریف آن را اضافه کردن یک میکرو-داروخانه مجوز و فرصت های اضافی را به واجد شرایط برای دولت ماری جوانا accelerator برنامه ای که اجازه می دهد تا کارآفرینان به استفاده از امکانات موجود گلدان کسب و کار به شیوه ای شبیه به یک هنر آشپزخانه; شتاب دهنده مجوز برنامه در اصل تنها برای کسانی که از زندگی می کنند و یا از لحاظ اقتصادی به چالش کشیده مناطق در کلرادو. علاوه بر به روز رسانی و تغییر نام برنامه شتاب دهنده این امر به کاهش هزینه های صدور مجوز برای عدالت اجتماعی متقاضیان است.

به روز رسانی: اين مقاله به روز شده در 3 p. m. ژوئن 9 شامل اطلاعات در مورد تغییرات پیشنهادی به دولت ماری جوانا صدور مجوز شتاب برنامه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب