آتش سوزی گسترده در تاریخی سن گابریل ماموریت از بین می برد و سقف و خیلی از داخلی

عظیم آتش پاره پاره از طریق 249 سال سن گابریل ماموریت اولیه روز شنبه از بین بردن سقف کلیسا و خیلی از فضای داخلی

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

عظیم آتش پاره پاره از طریق 249 سال سن گابریل ماموریت اولیه روز شنبه از بین بردن سقف کلیسا و خیلی از فضای داخلی آن, مقامات گفت.

"این دلخراش گفت:" سروان ، آنتونیو نگرت اطلاعات عمومی و افسر برای سن گابریل آتش نشانی.

مقامات دریافت یک تماس در 4:24 a. m. به گزارش ماموریت را اعلام حریق شده بود باعث نگرت گفت. هنگامی که یک موتور وارد به بررسی آتش نشانان دیدم شعله های آتش و دود که از گوشه ای از این ماموریت است.

بیشتر واحد وارد صحنه و آتش نشانی نصب شده در یک حمله تهاجمی مبارزه با شعله های آتش از داخل ساختمان کلیسا. اما پس از حدود 15 دقیقه بخش هایی از ساختار شروع به سقوط بر روی آنها و آنها تصمیم به خروج و حرکت به دفاعی حمله و مبارزه با آتش از خارج نگرت گفت.

تبلیغات

آتش بود و در نهایت به نام چهار آلارم نقشه کشی 50 آتش نشان از سن گابریل آتش نشانی و سایر سازمان ها. آنها قادر به دست کشیدن پایین آتش در 6:48 صبح بدون آسیب گزارش شده اما آسیب به ساختمان گسترده بود.

"سقف ماموریت به طور کامل از بین رفته و کشور به محراب است به طور کامل نابود" نگرت گفت. برج ناقوس و موزه دست نخورده باقی مانده است.

وجود دارد هیچ کلمه ای در یک باعث صبح روز شنبه به عنوان آتش محققان نمی شد و بلافاصله قادر به ورود به ساختمان به دلیل نگرانی در مورد تمامیت ساختاری خود را.

"ما در حال رفتن به ساختمان مهندسین در می آیند و ببینید که اگر ما می توانید از ساحل تا برخی از دیوارهای آن را به عنوان امن به عنوان امکان را برای محققان به در و شروع به تحقیق در این آتش" نگرت گفت.

تبلیغات

ماموریت تاسیس شد فرانسیسکن پدر Junipero Serra در سال 1771.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن