شهردار هنکاک می گوید بی خانمان Encampments "نمی تواند باقی بماند"

بی خانمان encampments در سراسر دنور افزایش در تعداد و اندازه طول COVID-19 همه گیر و در طول دولت خود را از این

توسط MORVARIDEASIA در 8 مرداد 1399

بی خانمان encampments در سراسر دنور افزایش در تعداد و اندازه طول COVID-19 همه گیر و در طول دولت خود را از این شهر سخنرانی در جولای 27, شهردار مایکل Hancock گفت که آنها "نمی تواند باقی بماند."

"این encampments که به نظر می رسد نیست نشان دهنده رویکرد انسانی که ما به دنبال برای سال" هنکاک ادامه داد. برای بسیاری از هنکاک زمان در دو شرایط کامل و همچنین یک سال از سوم و پایانی ترم — دولت اتحاد پراکنده encampments که بریدن است در دنور با هدف گرفتن ساکنان خود را در کوچه و خیابان و به پناهگاه است.

اما این روزها یکی از اولین چیزهایی که ساکنان ذکر است در مورد وضعیت خود را در این شهر گسترش چادر در اطراف دنور.

طی مجازی سخنرانی ارائه شده زندگی می کنند در Facebook, Hancock, ذکر "ما می توانیم بهتر" شعار خوبی تامین می شود مخالفت با کمپین به ابتکار و 300 ناموفق مارس 2019 رای گیری که لغو متعدد قوانین است که طرفداران را به عنوان جرم بی خانمانی مانند 2012 شهری کمپینگ بان. (دنور شهرستان قاضی اعلام کرد که اندازه گیری خلاف قانون اساسی در ماه دسامبر 2019; او حاکم است در حال حاضر در دادگاه تجدید نظر.)

"گفت: ما بهتر می تواند انجام دهد و ما می توانید انجام دهید بهتر" هنکاک گفت: با توجه خود را برای حمایت از امکان افزایش مالیات بر فروش که ارسال پول برای بی خانمان خدمات; آن می تواند در این ماه نوامبر انتخابات.

او همچنین صحبت موقت ایمن در فضاهای باز این شهر راه اندازی خواهد شد برای کسانی که می خواهند به سرپناه در چادر به جای رفتن در داخل خانه. "COVID-19 فوق العاده ای شرایط و نیاز فوق العاده ای پاسخ" هنکاک گفت و توضیح داد که چرا او تصمیم به بازگشت به ابتکار رهبری بی خانمان ارائه دهندگان خدمات در تلاش برای کمک به روشن شدن encampments.

پارکینگ در خارج از دنور سالن بزرگ که در حال حاضر خانه های موقت داخل پناهگاه پدید آمده است به عنوان انتخاب برتر برای اولین امن فضای در فضای باز; آن را نگه دارید تا پنجاه چادر و در مجموع شصت و مردم, مصرف, ارتباط جنسی, به حساب آورد. اما در حالی که ارائه دهندگان خدمات می گویند پارکینگ است که بهترین محل برای اولین بار در سایت زندگی مردم در Globeville و الیریا-سوانسی محله در حال هل دادن در برابر داشتن اردوگاه خود را در حیاط پشت این استدلال که این شهر را نگه می دارد دامپینگ برنامه های وجود دارد که هیچ منطقه دیگری می خواهد.

"من فقط فکر نمی کنم آن را عادلانه به همسایگان ما است. بسیاری از ما به سختی زنده ماندن در حال حاضر با COVID می گوید:" دانا کاسیاس یک زن شصت ساله ساکن سوانسی. "نه. فقط در حال حاضر. آن را به اندازه کافی. دیگر مناطق به گام تا."

که اپوزیسیون است که با داشتن یک اثر به عنوان سالن بزرگ پارکینگ وضعیت به عنوان اولین امن سایت به نظر می رسد ناپایدار. ارائه دهندگان خدمات که در حال حاضر به دنبال مکان های اضافی در حال حاضر گسترش جستجوی خود را شامل ممکن است جایگزینی برای سالن بزرگ بسیاری است.

قرار دادن برخی از تصمیم گیری بار در دیگران, Hancock, تا به حال در ابتدا خواسته اعضای شورای شهر دنور برای سایت توصیه هایی در مناطق خود.

چهار councilmembers — کریس Hinds, Amanda Sandoval, جیمی تورس و کاندی CdeBaca — ارسال شده در توصیه های که شامل خصوصی پارکینگ متعلق به دولت پارکینگ و حتی در حال حاضر خفته پارک هیل باشگاه گلف. هر زمین خصوصي خواهد آمد با هزینه اضافی; سرویس دهندگان می گویند که آنها می آیند تا با بودجه کافی برای پوشش که اولین سایت ارائه آن در شهرستان زمین.

بدون توجه به محل آن بعید است که هر گونه امن کمپینگ سایت خواهد بود برای راه اندازی چند هفته پس غیر رسمی encampments را به "باقی بماند" حداقل برای مدتی. و با وجود موانع دیگر به خود حذف.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه شهرداری به پراکنده encampments در طول همه گیر و گفت: چنین اقداماتی می تواند گسترش COVID-19 مگر امن مسکن در دسترس است.

و این که کمکی پناهگاه واقع در ملی غرب مرکز که شده و مسکن بیش از 600 مردان در اکثر شب است تعطیل در اواسط ماه اوت است. بسیاری از کسانی که مردان قادر خواهد بود به ماندن در دنور سالن بزرگ که تغییر خواهد کرد از همه زنان سرپناه وجود دارد اما نمی خواهد اتاق را برای همه آنها. این زنان شده اند که ماندن در دنور سالن بزرگ هستند که در ارتباط با دیگر پناهگاه گزینه های موجود در شهرستان از جمله اتاق متل. اما حتی تا این شهر را کمتر پناهگاه تخت.

که نگران کننده برای توسعه دهندگان با توجه به اینکه بی خانمانی رو به افزایش است و حتی قبل از همه گیر. و اگر هشت سال گذشته از شهری کمپینگ ممنوعیت نشان داده اند هر چیزی, آن است که صدها نفر از مردمی را انتخاب کنید به ماندن در خارج در یک چادر با استفاده از پناهگاه در دنور بدون توجه به آنچه در قانون ممکن است می گویند.

ترکیب همه این چالش ها است این واقعیت است که بزرگ گاه در مقابل کنگره در پارک لینکلن سایت بود که اعلام خطر بهداشت عمومی در ژانویه و بسته برای تمیز کردن کامل شد صحنه یک تیراندازی در جولای 23 که یک کشته و دو مجروح شدند.

"اطلاعات اولیه نشان می دهد دو بازمانده از قربانیان ممکن است زده سیار تیراندازی. محققان هنوز در حال کار برای تعیین اگر مرحوم قربانی هدف مشکوک می گوید:" داگ Schepman یک سخنگوی پلیس دنور بخش.

با وجود تیراندازی اردوگاه شده مجاز به اقامت در محل. "چه اتفاقی می افتد بعدی در لینکلن پارک پیچیده است. ما در حال تلاش برای حفظ تعادل نیاز مردم دچار بی خانمانی با نیاز به حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی. همانطور که از [July 23] شهر واگذار اضافی اقتدار به ایالت کلرادو گشت به اجرای برخی شهرستان قوانین در اموال دولتی در دنور از جمله پارک لینکلن می گوید:" Derek, Woodbury, سخنگوی وزارت مسکن ثبات است.

و پس از آن وجود دارد قابل ملاحظه اردوگاه اطراف Morey, دبیرستان, همچنین, واقع در کاپیتول هیل محله. در حالی که عضو شورای کریس Hinds که نشان دهنده منطقه شده است دفاع برای جابجایی از کسانی که کمپینگ در خارج Morey بسیاری از چادر باقی مانده در این منطقه است.

"ما در حال رشد به طور فزاینده ای نگران سلامت عمومی و خطرات ایمنی در بسیاری از encampments. ما به طور جدی به تشویق مردم به زندگی در آنها را به استفاده از پناهگاه که در آن تهویه مطبوع آب و غذا و دستشویی در دسترس هستند و که در آن ما می توانیم بهتر اتصال مردم به ثبات بیشتر گزینه های مسکن و سایر خدمات" وودبری می گوید.

طرفداران استدلال می کنند که بزرگ کمکی پناهگاه بالقوه هستند COVID-19 رشد به همین دلیل است که برخی از احساس امن تر ماندن در encampments. اخیر تست از کسانی که در لینکلن پارک و اطراف Morey کمک به حمایت از این ایده که: هیچ یک از 48 آزمایشات انجام شده در Morey اردوگاه آمد مثبت است. دو تا از 116 آزمون در لینکلن پارک بود اما.

این داستان به روز شده است تا منعکس کننده نتایج آزمون در لینکلن پارک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب