پزشکی و دسترسی به عدالت اجتماعی برخورد در ماری جوانا تحویل بحث

به عنوان دنور در نظر اجازه می دهد ماری جوانا تحویل در شهرستان مرزهای دو قانونی بزرگترین حمایت از استدلال — عدا

توسط MORVARIDEASIA در 27 اردیبهشت 1399

به عنوان دنور در نظر اجازه می دهد ماری جوانا تحویل در شهرستان مرزهای دو قانونی بزرگترین حمایت از استدلال — عدالت اجتماعی و پزشکی دسترسی — در حال آمدن به سر.

با COVID-19 همه گیر در ذهن ماری جوانا پزشکی فعالان و گلدان صنعت نمایندگان تحت فشار بوده اند برای کلرادو شهرداری برای پیگیری سریع ماری جوانا تحویل به عنوان یک راه برای به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله. تحت یک قانون تصویب شده توسط کلرادو مقننه در سال گذشته تا 2021 تحویل تنها مجاز است برای ماری جوانا پزشکی بیماران و تنها در مناطقی که مورد تایید تحویل. تا کنون تخته سنگ و برتر تنها شهرها است که باید.

اگر چه دنور هنوز به طور رسمی انتخاب برای تحویل آن در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک ماده که اگر. شهر جدید ماری جوانا صدور مجوز کار گروه برگزار شد اولین جلسه خود در 14 ماه مه و چند برنامه ریزی شده که در آن عضو را مورد بحث تحویل, اجتماعی, مصرف, کسب و کار و دیگر مسائل مربوط به صدور مجوز قبل از صدور یک توصیه به شهردار مایکل هنکاک دولت و شورای شهر دنور. و در MLWG اولین جلسه مشخص شد که تصویب تحویل است هنوز هم به احتمال زیاد ماه به دور است.

"این است که واقعا فقط اولین گام" مولی Duplechian این MLWG co-صندلی و معاون مدیر دنور ماری جوانا سیاست توضیح داده شده است. "اما آن را به حرکت رو به جلو از طریق فرمان روند و این تغییرات نیاز به تصویب شورای شهر."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

بخشی از MLWG را اعلام کرد ماموریت این است که به ترویج عدالت اجتماعی در دنور صنعت ماری جوانا و چند تن از اعضای آماده نیست به فشار تحویل مجوز برای زمان صاحبان درمانگاه بدون مقررات در محل برای اطمینان از عادلانه توزیع جدید فرصت های کسب و کار. و از آنجا که دولت قانون اجازه می دهد ماری جوانا تحویل بداند که تنها مجوز درمانگاه و ماری جوانا حمل و نقل می توانید انجام دهید تحویل این امکان تحویل در حال حاضر به شروع به سر در حال حاضر تاسیس کسب و کار, استدلال منطقه 9 شهر Councilwoman و MLWG عضو کاندی CdeBaca.

"حقوق صاحبان سهام به صلیب تمام مکالمات ما در این مرحله و چگونگی استفاده از زمان ما," او گفت:. "من فکر نمی کنم آن را عادلانه به یک شروع برای هر کسی بدون به وضوح و با توجه به شناخت که ما عدالت اجتماعی متقاضیان هستند."

با توجه به CdeBaca حدود 200 ماری جوانا کسب و کار مجوز صادر شده است در منطقه خود (یکی از ماری جوانا کسب و کار می تواند مجوزهای متعدد) که در آن محله مانند الیریا/سوانسی و Globeville متراکم با درمانگاه و رو به رشد عملیات. با وجود سنگین غلظت گلدان کسب و کار در آن منطقه هر چند CdeBaca گفت که تنها یک فرد رنگ دارای ماری جوانا کسب و کار وجود دارد. او نمی خواهد حمایت تحویل تا زمانی که مردم از رنگ و یا کسانی که تحت تاثیر جنگ با مواد مخدر داده می شود صدور مجوز اولویت او گفت دیگر اعضای کمیته.

این councilwoman پیشنهاد اتخاذ یک برنامه شبیه به یک در اوکلند که در دور اول از ماری جوانا مجوزهای کسب و کار شدند و در کنار مجموعه ای از عدالت اجتماعی متقاضیان است. استراتژی که به احتمال زیاد به این معنی است که تحویل در دنور نمی تواند اجرا شود تا 2021 هنگام تفریحی تحویل خواهد شد مجاز بیش از حد — دوباره در شهرداری است که باید آن را تایید.

Councilmember کریس Hinds که نشان دهنده منطقه 10 استدلال در حمایت از اجرای تحویل در حال حاضر با اشاره به 10,600 -- به علاوه ماری جوانا پزشکی بیماران در حال حاضر زندگی در دنور. "این نشان جمعیت آسیب پذیر" او توضیح داد. "هنگامی که [قانونی] آغاز آن به نظر می رسد مانند پزشکی بیماران تمرکز این نیاز است."

ماری جوانا لابی شاون کلمن نیز عضو این کمیته گفت که تحویل کسب و کار نیاز به بیش از حد بودجه برای آن به طور موثر کمک به تنوع در کلرادو صنعت ماری جوانا مالکیت.

"تحویل در حداقل مناسب قانون برای عدالت بحث چرا که قانون فعلی را حفظ می کند شما باید یک داروخانه یا مجوز حمل و نقل است که سرمایه بر" او گفت:, و اضافه کرد که ما باید "تمرکز ما سهام مکالمات در دیگر انواع مجوز," اجتماعی مانند استفاده و مهمان نوازی و میکرو-مجوزهای کسب و کار برای تزریق محصولات.

دولت قانون مقرر است که ماری جوانا تحویل وسایل نقلیه سختگیرانه امنیت و نظارت بر اقدامات مانند ردیابی GPS و دوربین های ویدئویی و lockboxes. حتی با کسانی که در محل هر گونه ارائه خدمات با مجوز حمل و نقل را برای ایجاد روابط با درمانگاه.

اما عدالت اجتماعی طرفداران کمتر در رابطه با هزینه ها از آنها با آوردن تنوع به کلرادو ماری جوانا کسب و کار مالکیت بود که 88 درصد سفید در سال 2018 با توجه به دولت در اجرای ماری جوانا را بدست آورد.

"ما خوب خواهد بود با پزشکی اتفاق می افتد قبل از آن وجود دارد که به برخی از نوع فرمان نوشته شده" است که تضمین عدالت اجتماعی در دنور ماری جوانا تحویل بخش گفت: سارا Woodson, عضو کمیته, که, مدیر, رنگ شاهدانه ماری جوانا عدالت اجتماعی سازمان است. Woodson پیشنهاد "یک به یک" ابتکار است که اساسا کنار گذاشته نیمی از تحویل مجوز برای عدالت اجتماعی متقاضیان است.

اگر درمانگاه ها "برنامه ریزی در استخدام حمل و نقل, شما قطعا نیاز به قرار دادن برخی از عدالت اجتماعی و امتیازات برای حمل و نقل" Woodson اضافه شده است.

این MLWG برگزار خواهد شد اضافی جلسات on May 28 ژوئن 11 و 25 ژوئن به پوشش ماری جوانا اجتماعی استفاده و مهمان نوازی و همچنین بیشتر عدالت اجتماعی و مسائل قبل از ساخت یک پیشنهاد به دنور مالیات غیر مستقیم و پروانه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب