دیدار با پشتکار JPL جدیدترین مریخ

ناسا جدیدترین مریخ است که به نام پشتکار و آن را در حال حاضر زندگی می کردند تا به نام. با وزنی بیش از یک تن و ل

توسط MORVARIDEASIA در 8 مرداد 1399

ناسا جدیدترین مریخ است که به نام پشتکار و آن را در حال حاضر زندگی می کردند تا به نام.

با وزنی بیش از یک تن و لود شده با پیچیده ترین ابزار تا کنون به سیاره سرخ فرستاده شش چرخ وسیله نقلیه در حال حاضر جان سالم به در برد یک مانع ندارد قبلی مریخ نورد تا به حال به صورت: جهانی همه گیر.

پس از غلبه بر ماه از قطعیت پشتکار است که در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در انتظار شروع 309 میلیون مایل سفر خواهد کرد که آن را به یک باستان بستر دریاچه که ممکن است حاوی شواهدی از حیات فرازمینی.

با وجود این چالش های بی سابقه ای از $2.4 میلیارد فضا ربات انتظار می رود که به انفجار خاموش از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در اوایل پنج شنبه — سمت راست در برنامه.

تبلیغات

مریخ نورد سفر در سراسر کشور از زادگاه خود در آزمایشگاه پیشرانش جت در لا کانادا فلینتریج در ماه فوریه است. پس از ورود به آن, به عنوان بسیاری از 90 کارکنان ناسا جمع آوری شده در یک اتاق تمیز هر روز به دوباره سوار تست و در غیر این صورت آماده SUV اندازه دستگاه برای rigors از spaceflight.

حتی در میان ویرانگر بحران بهداشتی که کار نمی تواند از خانه انجام می شود.

"هر کس در تیم خود نگه داشته و خود را سالم" گفت: Luis Dominguez معاون برق منجر به ماموریت در JPL شده است که بر اساس در فلوریدا پس از فوریه. "ما فوق العاده خوش شانس."

×

تصویری |

ساختمان ناسا مریخ مریخ نورد 2020

سازمان دیده بان مجلس پشتکار رور در آزمایشگاه پیشرانش جت

تبلیغات

تاخیر در راه اندازی برای حتی چند ماه بود که هرگز یک گزینه است. مدار زمین و مریخ چین تنها یک بار در هر 26 ماه می باشد. به منظور رسیدن به مریخ در یک مدت زمان معقول با کنترل مقدار سوخت رور به راه اندازی ظرف مدت 20 روز یا بیشتر نسبت به نزدیک ترین رویکرد است.

"اگر شما از دست یک سیاره پنجره به مریخ شما در اصل باید دو سال صبر برای فرصت بعدی" گفت: Matt Wallace پشتکار معاون مدیر پروژه در JPL. "همین دلیل است که کشورهای دیگر که در حال راه اندازی ماموریت های در حال راه اندازی آنها در حال حاضر."

اگر همه چیز می رود با توجه به برنامه ریزی و پشتکار را صرف هفت ماه پرواز را از طریق فضا قبل از دست زدن به پایین در Jezero دهانه در اواسط فوریه. هنگامی که وجود دارد, آن را به سرعت شروع به جستجو برای شواهد قطعی است که زندگی پس از رونق در مریخ.

Jezero Crater on Mars, where the Perseverance rover will land

ناسا پشتکار رور تنظیم شده است به لمس کردن در داخل بیضی مشخص شده در این تصویر از Jezero دهانه در مریخ. رنگ های روشن تر نشان دادن ارتفاعات بالاتر است.

(ناسا)

تبلیغات

"هر ماموریت قبلی دیده می شود در یک راه یا دیگری که مریخ یک بار قابل سکونت" گفت: کتی پشته مورگان, یک زمین شناس در JPL و معاون دانشمند پروژه از ماموریت کلی شناخته شده به عنوان مریخ در 2020. "اما با پشتکار ما در حال برداشتن گام بعدی به دنبال نشانه هایی از زندگی در سنگ باستانی سابقه بوده است."

برای انجام این کار دانشمندان بر روی زمین خواهد همکار از طریق پشتکار دوربین "چشم" تمیز کاری Jezero برای سنگ که شامل الگوهای بافت و توزیع مواد شیمیایی است که تنها می تواند با توضیح فعالیت های بیولوژیکی.

این مریخ نورد را عمدتا شکار برای stromatolites سنگ سازه که شبیه به کسانی که ایجاد شده توسط میکروبی تشک زمین در میلیاردها سال پیش. اما آن را به دنبال شاخص های دیگر از زندگی گذشته نیز از جمله آنهایی است که می تواند منحصر به فرد به مریخ است.

"جستجوی ما است بصورتی پایدار و محکم بر اساس آنچه ما می بینیم در اوایل زمین rock record, اما ما همچنین باز کردن ذهن ما به چه نشانه ای از زندگی ممکن است مانند نگاه در یک سیاره دیگر" پشته مورگان گفت.

تبلیغات

در حالی که پشتکار است که با پیدا کردن شواهد از گذشته زندگی در مریخ را ندارد قابلیت ثابت کند که زندگی در واقع وجود داشته است.

این مریخ نورد را با استفاده از یک مته قدرتمند در پایان آن دور بازو را با مته سوراخ به قول سنگ ها و جمع آوری نمونه های اصلی هر کدام به اندازه یک ماژیک. این نمونه ها خواهد بود مهر و موم شده در داخل 43 لوله های فلزی در rover حلقه. پر از لوله به احتمال زیاد خواهد رسوب در دسته بر روی سطح مریخ و جمع آوری شده توسط یکی دیگر از رور در آینده به طوری که آنها می تواند به زمین فرستاده می شود برای مطالعه بیشتر.

این یک فرایند طولانی و پیچیده است که می تواند بیش از یک دهه برای تکمیل ناسا مهندسین گفت. اما وقتی که می آید به اعلام گذشته وجود زندگی فرازمینی نوار بالا است.

تبلیغات

"به این ادعا که شما پیدا کرده اند نشانه هایی از حیات بر روی یک سیاره دیگر نیاز به قابلیت های کامل از زمینی علم جامعه" والاس گفت. "ما می توانیم شاید 100 پوند از ابزار با ما در رور. در یک آزمایشگاه بر روی زمین شما می توانید یک تن از تجهیزات است."

پشتکار نیز آزمایش فن آوری های جدید است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت احتمالی crewed ماموریت به مریخ است.

این شامل یک ابزار اندازه کوچک مایکروویو که طراحی شده برای ایجاد اکسیژن از فراوان دی اکسید کربن در جو مریخ. این مریخ اکسیژن در محل بهره برداری از منابع آزمایشیا استرنج متکی به یک فرآیند به نام الکترولیز است که با استفاده از یک بار الکتریکی به درایو یک واکنش شیمیایی.

تولید اکسیژن بر روی مریخ یک ضرورت است چرا که آن را غیر عملی خواهد بود برای یک خدمه آن را با آنها از زمین گفت: Asad desh niti یک مهندس سیستم و عضو تیم علمی برای Moxie در JPL.

تبلیغات

اگر استرنج با این نسخهها کار به عنوان انتظار می رود آن را به تولید 6 تا 10 گرم اکسیژن در ساعت است. که بخش کوچکی از 30 تا 40 گرم اکسیژن در ساعت است که ناسا بودجه برای هر فضانورد ایستگاه فضایی بین المللی, اما desh niti گفت: این فن آوری است که نسبتا آسان به مقیاس.

حتی مهمتر از یک ابزار مانند Moxie به احتمال زیاد می تواند مورد استفاده برای ایجاد 30000 کیلوگرم اکسیژن لازم برای سوخت مایع است که موشک آینده بشر کاشفان کردن مریخ زمانی که آنها آماده بازگشت به زمین است.

"ما می دانیم که چگونه به زمین صدها کیلوگرم مواد در مریخ را از ما نمی دانیم که چگونه به زمین از 30000 کیلوگرم از مسائل در مریخ" desh niti گفت.

تبلیغات

مریخ در 2020 ماموریت همچنین شامل 4 پوند هلیکوپتر ملقب به ابتکار و خلاقیت است که می تواند اولین وسیله نقلیه به پرواز در مریخ. اگر آثار آن را در آینده تکرار می تواند مورد استفاده برای ایجاد وضوح بالاتر نقشه از سطح مریخ و کشف مناطق مناسب برای چرخ rovers.

به دلیل جو مریخ بسیار نازک و در حدود 1% چگالی جو زمین در سطح آن — دانشمندان هنوز مطمئن شوید که پرواز بر روی مریخ ممکن بود.

"از ابتدا طبیعی وجود دارد شک و تردید گفت:" Mimi Aung یک مهندس و مدیر پروژه برای ابتکار و خلاقیت در JPL. "سوال در اول نیست اما اگر."

Aung و تیم او تعیین می شود که ممکن است به پرواز در نازک مریخ هوا اگر شما قوی تیغه های است که می تواند چرخش فوق العاده سریع. بنابراین در مریخ, ابتکار و خلاقیت را تیغه را 2400 دور در دقیقه.

تبلیغات

چالش بعدی طراحی شد و یک وسیله نقلیه که تا به حال همه لازم سنسورهای کامپیوتر و بخاری به تابع در مریخ و در عین حال هنوز نور به اندازه کافی برای تبدیل شدن به هوا برد.

"فقط به جایی که ما در حال حاضر در حال حاضر یک نقطه عطف مهم," آنگ گفت.

پس از فرود بر روی مریخ, پشتکار برگزار خواهد شد ابتکار و خلاقیت در سطح و سپس درایو یک فاصله امن. هلیکوپتر را در 30 مریخ روز یا sols به انجام آن آزمایش شامل پنج برنامه ریزی شده پرواز آزمایشی.

تبلیغات

اولین پرواز خواهد بود بسیار متواضع با هلیکوپتر افزایش فقط 10, پا, پرواز حدود سه فوت به صورت افقی و سپس فرود که در آن آغاز شده است. اگر همه چیز به خوبی می رود, پس از آن پرواز طولانی تر خواهد شد با پنجمین یکی مداوم و به مدت 90 ثانیه.

"ما این را به عنوان یک کاشف است که هموار کردن راه برای آینده ماموریت" آنگ گفت. "این خواهد بود که پایه و اساس ساختمان بسیار بزرگتر وسایل نقلیه قادر به بسیار طولانی پرواز."

پشتکار سفر از JPL به سکوی پرتاب

ماموریت تبار خودرو مجهز به زمین های نسبی جهت یک سیستم جدید است که اجازه خواهد داد که آن را به نقطه و اجتناب از خطرات هنگامی که زمان آن را به زمین.

تبلیغات

در طول فرود پشتکار تصاویر از سطح مریخ و مقایسه آنها را به تصاویر ذخیره شده در آن پردازنده کامپیوتر. اگر آن را به رسمیت می شناسد خطرناک نقطه آن می تواند هدایت.

این تکنولوژی اجازه خواهد داد که مریخ نورد به زمین در ناسا بیشتر در معرض خطر سایت هنوز یک منطقه به اندازه دریاچه تاهو که آشغال با تهدیدات بالقوه مانند سنگ و تپه و صخره.

دریاچه محیط ها امیدوار کننده به دنبال نشانه هایی از زندگی گذشته پشته مورگان گفت. آنها به احتمال زیاد برگزار ایستاده آب برای هزاران نفر اگر نه صدها هزاران سال — به اندازه کافی بلند به زندگی مقدار زیادی از فرصت برای ایجاد خود را.

و چون آنها نسبتا آرام و صلح آمیز محیط آنها اجازه می دهد رسوبات به حل و فصل به پایین ایجاد خوبی حفظ توالی از سنگ و به طور بالقوه مواد آلی.

تبلیغات

"هر دریاچه ما بر روی زمین مسکونی فقط چکیدن با زندگی," او گفت:. "ما در حال رفتن وجود دارد با این انتظار که اگر زندگی در مریخ باید آن را وجود دارد."

ماموریت اولیه را یکی از آخرین مریخ در سال تنها کمتر از دو سال در زمین — با بودجه 300 میلیون دلار. اگر در گذشته هر راهنمای این مریخ نورد را حفظ خواهد کرد که. (کنجکاوی بوده است غربت برای بیش از شش سال فراتر اولیه آن 23-ماه ماموریت.)

اگر پشتکار موفق, از آن خواهد شد به دلیل در بخشی به دستاوردهای JPL چهار قبلی rovers که گردش سیاره سرخ از سال 1997.

این شامل Sojourner که ثابت کرد که رانندگی یک ربات بر روی یک سیاره دیگر است که در واقع ممکن است; دوقلوها روح و فرصت که کشف شواهدی وجود دارد که مریخ یک بار با آب آب گرفتگی و کنجکاوی که در بر داشت که از سیاره سرخ پس از پناه بلوک های ساختمان از زندگی است.

تبلیغات

با پشتکار دانشمندان امیدوارند تا در نهایت نشان می دهد که زندگی در مریخ آیا در واقعیت وجود داشته باشد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن