خاطرات جورج فلوید, رابرت فولر را معترضان به گراش پارک

در سن دیگو ده الجندریا مربع در پالم دیل, مراحل دور از شهر سالن که در آن بدن از رابرت فولر داشت حلق آویز روز پی

توسط MORVARIDEASIA در 30 خرداد 1399

در سن دیگو ده الجندریا مربع در پالم دیل, مراحل دور از شهر سالن که در آن بدن از رابرت فولر داشت حلق آویز روز پیش ده ها تن از مردم جمع شده بودند روز شنبه به تقاضای عدالت برای فولر و به افتخار جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

مردم ایستاده و یا نشسته بر روی چمن و چمن و صندلی نگه داشتن نشانه هایی است که گفت: "رای خود را به قدرت بازگشت" "عدالت برای رابرت فولر" سیاه و سفید "زندگی ماده" "ما نیاز به حکم قدرت" و "Reallocate پلیس وجوه."

برخی از عینک سیاه و سفید تی شرت که به عنوان خوانده شده "من نمی توانم نفس بکشم" انعکاس برخی از آخرین کلمات فلوید گفت: قبل از او درگذشت.

ستاره به شکل بالن بسته بود در اطراف یک درخت که در آن مردم چپ دسته گل و شمع در کنار چنین پیام با عنوان: "پلیس و کلان دست به دست" "دفاع از مردم سیاه و سفید," "بررسی قائل نمی" "به اندازه کافی به اندازه کافی است" و "رابرت فولر ما شما را دوست دارم."

تبلیغات

باب مارلی "جنگ" لعنتی از سخنرانان.

خورخه, 26 ساله ساکن گراش که کاهش یافته است را به نام خانوادگی خود نشسته روی چمن برگزاری یک نشانه و گفت: "هیچ زندگی ماده تا سیاه زندگی مهم است."

"آنچه که من به ارمغان می آورد را امروز در اینجا فقط این آب پز-بیش رویداد که [شده] سال در ساخت سیستمیک نژادپرستی و ستم جوامع هدف توسط پلیس," او گفت:.

تبلیغات

او گفت: آنچه اتفاق افتاده است به فولر "نماد نفرت که ما در این دره ... و من فقط با آن انجام می شود. من فقط می خواهم به انجام بخشی از من و اینجا خواهد بود."

جرگه گفت که او با حضور در تظاهرات در پالم دیل, North Hollywood, شرمن اوکس, مرکز شهر, L. A., "همه جا من می شود."

پراکنده در اطراف پلازا ده ها تن از شرکت کنندگان غیر روحانی در شکم خود نشسته پا روی پا انداخته و یا kneeled برای 8 دقیقه و 46 ثانیه طول زمان سفید مینیاپولیس افسر پلیس دوخته زانو خود را در Floyd گردن با وجود التماس او که او نمی تواند نفس.

تبلیغات

Romerra ویلیامز 53 ساله از گراش دراز در معده او برگزار شد تا نشانه آن است که گفت: "عدالت برای رابرت فولر" و "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

یک نور ملایم وزید و همه سکوت کرده بود به جز یک سخنرانی توسط کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور صدایی از بلندگو ،

پس از معترضان ایستاده بود آرتور Calloway دوم از دره آنتلوپ سیاه اتاق بازرگانی خواست شرکت کنندگان به رای دادن و نگه داشتن جنبش زنده به تصویب تغییر دهید.

"اجازه دهید مطمئن شوید که ما در خارج وجود دارد و ما رای با دل ما. تصور کنید که چقدر تغییر ما می تواند در حال حاضر اگر ما فقط نگه داشته لگد زدن به مردم که گوش نکرد به ما," او گفت:.

تبلیغات

"ما باید برای نگه داشتن اعتراض.... بزرگترین ترس من این است که COVID در حال رفتن به اجازه و ما اجازه رفتن به فوتبال ما منحرف کردن اذهان بازی بسکتبال, Beyoncé و همه چیز در حال رفتن برای منحرف کردن اذهان ما و ما در حال رفتن به را فراموش کرده ام در نوامبر," او گفت:.

"ما باید به نوبه خود برای رای گیری ... چرا که متوقف می شود ما از مرگ بر روی یک درخت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن