میشیگان شبه نظامیان مسلح قرار می دهد اعتراض در انظار

اسلحه حمل معترضان شده اند یک دید مشترک در برخی از تظاهرات خواستار coronavirus مربوط به محدودیت برداشته شود. ام

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

اسلحه حمل معترضان شده اند یک دید مشترک در برخی از تظاهرات خواستار coronavirus مربوط به محدودیت برداشته شود. اما یک شبه نظامیان مسلح را به دخالت در عصبانی اعتراض در میشیگان خانه ملت یکشنبه علامت تشدید به خود جلب کرد که محکومیت درخشید و نور افکن در عمل آوردن سلاح برای اعتراض.

"آمریکایی پاتریوت رالی" آغاز شده در خانه ملت گام که در آن اعضای میشیگان آزادی شبه نظامیان نگهبانی با سلاح های تاکتیکی و دنده چهره خود را تا حدی پوشش داده شده است. آنها بعد از نقل مکان کرد و در داخل کنگره به همراه چند صد نفر از معترضان که خواستار اجازه دهید بر روی کف خانه است که ممنوع است. برخی از معترضان با اسلحه — که مجاز هستند در خانه ملت — رفت و به سنا گالری که در آن یک سناتور گفت: برخی از مردان مسلح فریاد زد در او و برخی از سناتورهای عینک جلیقه های ضد گلوله.

برای برخی از ناظران تصاویری از مردان مسلح در دنده تاکتیکی در دولت و کنگره بودند نگران کننده نمادی از افزایش تنش ها در یک کشور دست و پنجه نرم کردن با بحران است. دیگران را دیدم شواهد از تعصب نژادی در راه معترضان درمان شدند توسط پلیس.

برای برخی از سیاستمداران وجود دارد شواهد تازه از خطر هماهنگی با یک جنبش با روابط روشن و به دور از حق قرار گرفتند.

برجسته میشیگان خواهان در روز جمعه با انتقاد از نشان دادن با اوباما, رهبر دولت, مجلس سنا با اشاره به برخی از معترضان به عنوان "یک دسته از jackasses" که "استفاده از ارعاب و تهدید به آسیب فیزیکی به هم بزنید تا ترس و خوراک کینه."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مورد انتقاد قرار گرفته در گذشته برای condoning افراطی انداز به نام معترضان "بسیار خوب مردم" و خواست دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به "را به یک معامله."

میشیگان شده است کانون سیاسی مرحله نهایی مسابقات بیش از چگونه برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار بدون decimating اقتصاد است. حدود یک چهارم از دولت نیروی کار در زمینه بیکاری و تقریبا 4000 نفر کشته شده اند.

تجمع سازمان Ryan Kelley گفت: این رویداد در نظر گرفته شده بود به فشار جمهوری خواهان برای رد Whitmer طرح به ادامه محدودیت در کار و سفر. به نام او اعتراض یک "پیروزی بزرگ" یادآور جمهوریخواهان کنترل سنا حاضر به گسترش Whitmer را coronavirus اضطراری اعلام — هر چند او روز جمعه گفت او اقامت در خانه سفارش باقی مانده است در اثر.

کلی 38 ساله کارگزار املاک و مستغلات گفت که او و دیگر سازمان هستند نه بخشی از یک گروه رسمی اما افرادی را نشان میدهد که آسیب شده است با اقامت-صفحه اصلی سفارش. او گفت که او دعوت میشیگان آزادی شبه نظامی که ذکر شده است به عنوان یک ضد دولتی گروه توسط مرکز قانون فقر جنوب به عنوان "امنیت است." او پیشنهاد کرد هر کسی که تا به حال یک مشکل با حضور خود باید قانون اساسی و "زندگی بدون ترس."

اسلحه حمل معترضان در خارج از دولت capitols یک اتفاق به طور منظم در بسیاری از کشورهای به خصوص در حزب جمهوری خواه متمایل هستند. اما به ندرت به انجام چنین تظاهرات همگرا در همان زمان در سراسر کشور مانند آنها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در ویسکانسین در مورد یک دوجین مردان, چندین پوشیدن استتار انجام آنچه در ظاهر به تفنگ و اسلحه های طولانی ایستاده بود و اطراف موقت گیوتین در یک تظاهرات با حضور حدود 1500 نفر است. در آریزونا یک گروه از مردان مسلح به تفنگ بودند و در میان صدها نفر از معترضان که نشان داده در کنگره ماه گذشته خواستار کالیفرنیا ، mlb آسانسور اقامت خود-صفحه اصلی سفارش. بسیاری از این جمعیت نیز انجام holstered تپانچه.

تفنگ گروههای درگیر شده اند در سازماندهی بسیاری از این تظاهرات که درو فعالان سیاسی از طیف محافظه کار باعث می شود. اسلحه طرفداران حقوق بر این باورند که محدودیت در برخی از کسب و کار و تعطیلی ادارات دولتی یک تهدید به حق خود به خود یک تفنگ گفت: Michael Hammond, قانونی, مشاوره برای صاحبان اسلحه از امریکا یک گروه که صورتحساب خود را به عنوان "سازش" تفنگ لابی.

هاموند گفت که او به طور معمول می شود پیام ها و ایمیل های از مردم در سراسر کشور شکایت که مقامات در حال ساخت آن غیر ممکن است خود را به ورزش متمم دوم حقوق. در برخی موارد که به معنای دستور بسته شدن مغازه اسلحه یا تفنگ محدوده و یا دفاتر تعطیل که فرایند مجوز.

اما شانون وات بنیانگذار Moms Demand Action یک تفنگ-گروه کنترل در نظر این تظاهرات سازماندهی شده توسط ultra-راست و نه لزوما منعکس کننده بسیاری از صاحبان اسلحه.

در حالی که آن را قانونی آشکارا به حمل سلاح گرم در داخل برخی از دولت capitols وات آن را به نام "خطرناک برای عادی سازی این. مسلح ارعاب هیچ جایی در بحث های سیاسی است." او گفت: کسانی که حمل اسلحه در تظاهرات تقریبا همیشه مردان سفید پوست هستند و "یک اقلیت پر سر و صدای کشور" که مخالف stay-at-home سفارشات.

یک اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها حمایت stay-در-خانه سفارشات و دیگر تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس با توجه به بررسی های اخیر از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

بصری به شدت مسلح معترضان عمدتا سفید مردان, اشغال ساختمان دولت به یک اندازه گیری پاسخ توسط اجرای قانون است به خصوص نامطلوب یکی برای بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار.

این تساوی یک تضاد کامل با تصاویر پدید آمده است که از فرگوسن میسوری در سال 2014 هنگامی که جمعیت غیر مسلح عمدتا سیاه و سفید مردان و زنان و کودکان در زمان به خیابان ها در اعتراض پس از یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته و یک غیر مسلح شدن نوجوان سیاه پوست به نام مایکل براون. سپس ملی Guardsmen نصب شده در وسایل نقلیه نظامی به ضرب گلوله گاز اشک آور یکسره به متفرق کردن جمعیت بیشتر شعله ور تنش بین عمدتا سیاه و سفید جامعه و اجرای قانون است.

"سیستمیک, سیاهی است مانند یک درمان بیشتر از سلاح های خطرناک تر از یک مرد سفید پوست تفنگ تا به حال خواهد شد در حالی که سفیدی بزرگترین سپر ایمنی گفت:" بریتنی Packnett برجسته ملی فعال که اعتراض در فرگوسن.

میشیگان تظاهر او افزود: "در حال چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم از نژادی, امتیاز اشتباه ستم با ناراحتی. هیچ یک از تاسیسات در حقوق خود است. همه ما فقط در تلاش برای زندگی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن پیشنهاد این بود Whitmer که باید نقل مکان کرد و به عمل است.

"فرماندار میشیگان باید به کمی و خاموش کردن آتش" رئیس جمهور توییتی جمعه. "این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت! آنها را ببینید و صحبت کردن با آنها را به یک معامله."

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران دیوید Eggert و مایک سرپرست خانوار در لانسینگ, میشیگان, لیزا ماری پنجره در بویزی آیداهو هارون موریسون در نیویورک و توماس Beaumont در Des Moines کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de