مایک کافمن می رود کامل مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از شفق قطبی الیاس McClain اعتراض

گه نشان می دهد که شفق دولت و اجرای قانون بدتر بیش از آخر هفته.در روز شنبه 25 ژوئیه در یک تظاهرات مسالمت آمیز د

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

گه نشان می دهد که شفق دولت و اجرای قانون بدتر بیش از آخر هفته.

در روز شنبه 25 ژوئیه در یک تظاهرات مسالمت آمیز در حمایت از عدالت برای دیر الیاس McClain و تظاهرکنندگان در پورتلند اورگان در مواجهه با استقرار فدرال آمريکا شد و پس از یک خرابکاری ولگردی و قانونی شکنی و حادثه در بزرگراه بین ایالتی 225 که در طی آن یک راننده ممکن است یا نه ممکن هدفمند مردم مسدود کردن بزرگراه ها و عکس های از کار اخراج شدند مجروح شدن دو نفر است. آره: یک شفق قطبی ماشین پلیس به سرقت رفته بود ،

در پاسخ شهردار مایک کافمن در زمان به توییتر و انجام بهترین خود را دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصور نام تجاری آن مسئول به عنوان "داخلی تروریست ها" در یک صدای جیر جیر او پس از آن حذف شده است. اما او اجازه ایستادن درهم و برهم ، گرامر نادرست جولای 26 نوار که در آن او نشان می دهد که اجرای قانون تصمیم به اجتناب از انواع تاکتیک ها برای کدام شهر آرورا شد شکایت کرد و در هفته گذشته نشانه "ضعف" — یک ادعا می کنند که نکات در چشم انداز یک دست سنگین سرکوب در آینده است.

فوق کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام بیش قبلی اعتراض در مورد مرگ مکلين 23 ساله غیر مسلح سیاه مرد که مورد حمله قرار گرفت توسط افسران پلیس در ماه اوت سال 2019 با وجود داشتن هیچ جرمی مرتکب شده; یک 911 تماس گیرنده هشدار مقامات پس از دیدن او به موسیقی در حالی که با پوشیدن یک ماسک اسکی. در ژوئن 27, تجمع که در طی آن نوازندگان بازی ویولون در ادای احترام به McClain که عاشق این ساز صدها نفر از مردم شد rousted توسط شفق افسران پلیس مسلح به اسپری فلفل و بیشتر.

تصویری از چه رفت آن روز ساخته شده اخبار بین المللی و در عین حال شفق قطبی مقامات اصرار دارند که افسران را اشتباهی — یک ادعا را صریحا رد شده توسط وکیل ماری نیومن که نشان دهنده McClain خانواده و ثبت شکایت به نمایندگی از پنج نام شاکیان و سایر شرکت کنندگان قادر به پیوستن به علت بعد. "این ظالمانه درمان معترضان مسالمت آمیز و شب زنده داری شرکت کنندگان است یک مثال دیگر از یک گروه است که کاملا خارج از کنترل" نیومن گفت: ما در هفته گذشته. "و اقدامات خود را به خصوص تعجب آور در این واقعیت است که تنها حدود یک ماه پیش فدرال ایالات متحده آمریکا قاضی دادگاه صادر شده یک دستور در مقابل شهر دنور برای استفاده از همان نوع از زور در برابر معترضان وجود دارد. شفق قطبی کاملا در اطلاع است که آن رفتار غیر قانونی بود و در عین حال آن را نمی تواند مقاومت در برابر."

جولای 25, رویداد با عنوان "همبستگی با پورتلند عمل و عدالت برای الیاس مکلين" جذب صدها نفر از تظاهرکنندگان به عنوان دیده می شود در زیر اسب شاخدار شورش کلیپ:

بسیاری از شرکت کنندگان در نقل مکان کرد و در نهایت بر روی ایالتی 225 به عنوان آنها در حال جمع آوری در ژوئن 27. در حدود 7 بعد از ظهر با توجه به یک حساب کاربری منتشر شده در شفق پلیس وبلاگ "افسران مشاهده از رسانه ها و هلی کوپتر و یک جیپ بود که سفر عازم شمال در I-225 سمت معترضان. جیپ سپس درایو به جمعیت. در حالی که جیپ شد رانده از طریق جمعیت چند عکس از کار اخراج شدند با یک معترض. در این زمان آن ناشناخته است اگر چند نفر شلیک سلاح های خود را و یا اگر آن را فقط یک فرد است. همچنین وجود داشته است هیچ گزارش آسیب های گزارش شده به ما در مورد هر کسی که برخورد با این وسیله نقلیه است."

این گزارش ادامه می دهد "دو نفر اصابت گلوله. یک نر بالغ بود به ضرب گلوله در پا و تا به حال به انتقال به بیمارستان توسط آمبولانس. یکی دیگر نر بالغ بود به ضرب گلوله در سر تنها باعث چراندن زخم. او منتقل شد به بیمارستان توسط یک وسیله نقلیه خصوصی. جیپ ادامه داد عازم شمال در I-225 در نهایت خروج از بزرگراه میان ایالتی در شرق 6th خیابان. راننده کشیده و بیش در E. 6th Ave, و, Billings, خیابان زمانی که او در واقع افسران بودند که بررسی جداگانه نامربوط تصادف در آن محل. راننده مثبت بود شناسایی, سوال و جیپ بود توقیف برای مدارک اهداف است."

راننده اصرار داشت که او تا به حال به صورت هدفمند سعی زخمی شدند. در عوض APD وبلاگ recaps "او توصیه افسران که در حالی که در I-225 وسیله نقلیه خود شروع به احاطه شده توسط معترضان بودند که با فریاد و قابل توجه وسیله نقلیه خود را. او همچنین ادعا می کند که یک وانت سفید زده جلوی وسیله نقلیه خود را. او ادعا می کند که به این دلیل است که او سوار به سوی معترضان است چرا که او ترسیده بود و تلاش به دور است."

این ادعا نیست و جهانی پذیرفته شده است. حتی CBS4 دنور خبرنگار دیلون توماس گزارش که بر اساس مشاهدات خود ماشین "'به شدت' ساخته شده راه خود را به سمت معترضان." اما هیچ هزینه شده است فشرده به تاریخ — اگر چه Aurora اداره پلیس در حال حاضر منتشر شد عکس هایی از انسان به عنوان "فرد مورد علاقه" در تیراندازی.

The man seen in these images is considered to be a person of interest in the I-225 shooting on July 25.گسترش

این مرد دیده می شود در این تصاویر در نظر گرفته شده است به یک فرد مورد علاقه در من-225 تیراندازی در جولای 25.

شفق قطبی اداره پلیس

فقط بعد از ظهر روز 27 شفق قطبی اداره پلیس نشان داد که این مرد شده بود مثبت شناسایی شده و وعده داده شده به روز رسانی های آینده.

در شفق شهرداری مرکز باقی مانده معترضان گزارش آتش سوزی پاره پاره کردن پنجره های چوبی پوشانده اند و بیشتر اقداماتی که پس خشم Coffman او با استفاده از "داخلی تروریست ها" عبارت است.

اما در حالی که این مشاجره حذف شد از حساب توییتر خود, شفق قطبی شهردار نیست از بدن خارج مشاهدات زیر که همراه با عکس از آسیب.

این است که تغییر نیافته نسخه از آنچه Coffman تا به حال به می گویند در جولای 26:

امروز صبح رفتم بیش از شفق مجتمع شهری به بررسی آسیب از آخرین شب خشونت است. از گزارش هایی که من دریافت اواخر شب گذشته حدود 600 نفر حضور داشتند اعتراض بیش از حدود 150 ماندند. کسانی که همچنان به دنبال طعمه پلیس به یک رویارویی و برای نابود کردن به عنوان بسیاری اموال عمومی به عنوان امکان پذیر است. تمرکز اصلی خود را تلاش در تخریب دادگاه ما خانه که در آن آنها موفق به پاره کردن تخته سه لا حفاظت از پنجره های شیشه ای بزرگ و شکست را از طریق همه آنها به جز یکی در سمت جنوب ساختمان. اشتباه نکنید در مورد آن, آنهایی که باقی مانده بودند اما معترضان به سادگی با استفاده از این تظاهرات به عنوان یک پوشش برای خشونت آمیز خود را اعمال. من درک می کنم که ما در اداره پلیس تصمیم به نشان دادن خویشتن داری شب گذشته با استفاده از nonlethal مهمات اما در حال حاضر این افراد بوی ضعف نگرانی من این است که آنها را دوباره و دوباره و دوباره تا زمانی که آنها رسیدن به هدف خود است. فردا [July 27] من درخواست یک جلسه در این حادثه به طور موقت رئیس پلیس به خودم و اعضای شورای شهر ما خواهد شد و من پرسیدن که چرا ما در دادگاه در خانه بود به اندازه کافی دفاع کرد.

Coffman نیست ذکر است زمانی که به جلسه ذکر شده در بالا برگزار خواهد شد و یا آنچه که او ممکن است مستقیم افسران پلیس برای انجام آنها باید برخورد مردمی که فرض کنیم که طرح دعوی در دادگاه جهانی و خجالت ناشی از ژوئن 27 ضرب و جرح ارائه آنها ناتوان.

اما از اواخر سال, شفق قطبی انجام داده است کمی برای متقاعد کردن ناظران انتظار بدترین.

این پست به روز شده است که شامل اطلاعات در مورد شناسایی یک فرد مورد علاقه در جولای 25 تیراندازی در بزرگراه بین ایالتی 225.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب