بالا مایل بازار کک می تواند شروع به میزبانی بزرگ کنسرت به زودی

در اواخر ماه مارس تمام سیزده مکان های که هندرسون مبتنی بر ایالات کک بازار کار در سراسر کشور شد و به طور موقت ت

توسط MORVARIDEASIA در 7 تیر 1399

در اواخر ماه مارس تمام سیزده مکان های که هندرسون مبتنی بر ایالات کک بازار کار در سراسر کشور شد و به طور موقت توقیف بیش از coronavirus. در حالی که بازارها از جمله بالا مایل کک بازار بسته شد ایالات بازارهای کک سر راب Sieban می گوید شرکت او شروع به گرفتن استعلام از ملی مروج به دنبال مکان جایگزین برای کنسرت و همچنین تجارت را نشان می دهد و حوادث شرکت های بزرگ.

"بازار کک آمد به بالای لیست برای آنها و ما بزرگترین کک-بازار مالکیت در کشور" Sieban می گوید.

مایل بالا, بازار, است که در واقع فقط در خارج از دنور حدود هشتاد هکتار و Sieban می گوید آن را به طور طبیعی مجهز به دسته بسیار گروه های زیادی از مردم و گاهی به 30,000 روز جمعه. او را مشتاق به نفع زنده رویداد صنعت ایجاد برخی از پول و قرار دادن خود را در این زمینه به خوبی استفاده کنید.

"ما میزبان تعداد زیادی از مردم در هر آخر هفته و ما مجهز به انجام است که از امکانات و عملیات دیدگاه," او می گوید. "بنابراین ما احساس می کنیم این است که واقعا خوب است و ما فکر می کنم ما می تواند انجام یک کار خوب برای کنسرت ما مروج و همچنین شرکت های بزرگ و برنامه ریزان رویداد."

Sieban می گوید یک ملی پروموتر برنامه ای برای برگزاری کنسرت در سراسر کشور احتمالا در حال اجرا یک مدار در بازارهای کک بین کالیفرنیا و آریزونا, کلرادو, گرجستان, آلاباما, کارولینای شمالی و فلوریدا وجود دارد خواهد بود توقف در Denver, Colorado Springs. بالا مایل بازار کک در فرآیند نهایی دو سال توافق را در کنسرت و چهار تا شش headliners هستند که در حال حاضر اندود شده تا. برای اولین بار نشان می دهد می تواند محل در چهار هفته بعدی.

در حالی که مایل بالا بازار کک که در اصل باز در سال 1976 است در درجه اول به حال گروههای محلی بازی در آن مرحله در گذشته بزرگتر عمل می کند مانند John Michael Montgomery نیز در بازی وجود دارد. برای بزرگتر نشان می دهد مروج را در خود مرحله است.

وجود دارد هیچ کرسی دائم یا سفید در مسیر بالا وجود دارد در amphitheaters یا سنتی و سالن های کنسرت. این فضا می تواند راه اندازی به طوری که گروه کنسرت را برانگیخت خواهد tailgate در مناسب اجتماعی فاصله از یکدیگر. و در حالی که در این زمینه می تواند نگه دارید و بیش از 15000 نفر در نیمی از ظرفیت کنسرت در فضای باز در حال حاضر محدود به بیش از 175 نفر بدون یک شهرستان واريانس تایید شده توسط دولت است.

قبل از بازگشایی بازارهای خود را بیش از گذشته دو ماه Sieban می گوید تیم خود را مورد مطالعه ایمنی و مدیریت امکانات در اطراف ویروس.

"ما بسیاری از پروتکل های قوی در جای خود و ما در حال مدیریت کسب و کار بر این اساس" Sieban می گوید. "ما در حال کار با آتش و ایمنی و بهداشت را به مطمئن شوید که ما باید همه چیز ما نیاز داریم."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن