منهای عشق پریمیر لیگ در انگلستان, بالا, تسلط, 9-2 در روبلز' 3 بازدید 4 RBI

واشنگتن (AP) — ویکتور روبلز پرش-آغاز واشنگتن خفته جرم با ارائه سه بازدید و چهار RBIs از جمله هومر او جشن pant

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

واشنگتن (AP) — ویکتور روبلز پرش-آغاز واشنگتن خفته جرم با ارائه سه بازدید و چهار RBIs از جمله هومر او جشن pantomiming همه گیر مناسب "درجه بالا-سپاس" با هم تیمی های کمک به اتباع ضرب و شتم نیویورک یانکیز 9-2 شنبه شب بدون خش استارت Stephen عشق و با وجود پنج خطا.

Asdrúbal Cabrera و Michael A. Taylor همچنین homered برای واشنگتن که از دست 2019 جهان سری MVP عشق به یک مسئله عصبی در فرشهای دست دو روز پس از قرار دادن مشت ژوئن صوت در COVID-19 مجروح لیست چرا که او آزمایش مثبت برای این بیماری است.

پر کردن در برای عشق Erick Fedde مجاز یک جفت از اجرا می شود در چهار نوبت از جمله Giancarlo استانتون دوم هومر در دو بازی.

استانتون که به زانو در کنار هم تیمی هارون هیکس در طول سرود ملی با ارسال یک ضربه به سمت چپ اندازه گیری شده در 483 پا با سرعت خروج از 121.3 مایل در ساعت. آن را در سال 2017, NL, MVP را 36th هومر در برابر واشنگتن بیشتر از هر بازیکن فعال.

با حداکثر Scherzer و دیگر اتباع شروع کوزه — اگر چه نه عشق نشسته تا حدودی گسترش حدود 10 ردیف پشت صفحه خانه Fedde شد و پس از چهار مسکن داد که تا سه بازدید بدون گل در پنج نوبت.

تنر Rainey (1-0) سه استراحتی برای پیروزی.

پس از از دست دادن صوت در روز افتتاحیه و سپس مدیریت یک ضربه در برابر Gerrit کول در باران-کوتاه 4-1 دست دادن به یانکی ها اتباع کردم رفتن در بازی 2 با چهار بازدید متوالی خاموش James Paxton (0-1) در دوم.

بزرگترین روبلز " دو اجرا ، یک پیاده روی بعد Paxton انجام شد و پس از 41 رزین — و فقط سه outs. این lefty رفت 11-0 بیش از گذشته خود را از 14 شروع می شود و در سال 2019 از جمله برگشتی.

روبلز اضافه شده دو اجرای هومر در چهارم و سپس به طور خاص در ششم.

این تیم در ترکیب هفت اشتباهات — دو توسط اتباع shortstop گنج ترنر در یک بازی یک فیلدینگ و یک پرتاب.

مواد مخدر تعلیق

واشنگتن C ترس Barrera به حالت تعلیق در آمد 80 بازی بدون پرداخت توسط MLB پس از آزمایش مثبت برای یک استروئید آنابولیک. 25 سال ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین سپتامبر گذشته.

سوئیچینگ طرف

LHP فرناندو آباد امضا جزئی لیگ قرارداد با یانکی ها حدود یک هفته پس از او منتشر شده توسط اتباع. نیویورک اضافه آباد به 60-مرد فهرستی اختصاص داده و او را به خود جایگزین سایت آموزش.

مربی اتاق

یانکی ها: 2B DJ LeMahieu ساخته شده خود را در اولین فصل پس از COVID-19 منجر خاموش و پنج نوبت در این زمینه است. که به معنای مدیر Aaron Boone قادر به استفاده از تیم خود را ترجیح داده نه شروع. در سال گذشته با بسیاری از آسیب های بالا و پایین فهرستی یانکی ها شروع نشده همان صف برای سه بازی متوالی تا آل بخش سری. ... بون گفت LHP زاک Britton خواهد بود ابتدایی خود را در حالی که نزدیک Aroldis چپمن در COVID-19 مجروح لیست.

اتباع: کارتر Kieboom چه مدیر دیو مارتینز به عنوان "کمی کمی کشاله ران موضوع" تاثیر می گذارد که خود را جنبش های جانبی به طوری Kieboom بود در صف به عنوان DH به جای در 3B.

بعدی

LHP پاتریک کربین شروع فصل دوم خود را از 140 میلیون دلار و شش سال مقابله با واشنگتن با شروع از یکشنبه بعد از ظهر در برابر یانکی ها که انتظار می رود با یک مخلوط از بین برنده. بون نمی خواهد اعلام شروع پارچ برای روز یکشنبه قبل از بازی روز شنبه گفت: "ما باید برای دیدن آنچه که آشکار امشب."

___

بیشتر AP بیس بال: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب