مغولی حزب مردم حفظ قوی در پارلمان اکثریت

اولانباتور مغولستان (AP) — مقدماتی نتایج انتخابات نشان می دهد مغولی حزب مردم حفظ قوی اکثریت پارلمانی برنده 62

توسط MORVARIDEASIA در 5 تیر 1399

اولانباتور مغولستان (AP) — مقدماتی نتایج انتخابات نشان می دهد مغولی حزب مردم حفظ قوی اکثریت پارلمانی برنده 62 76 صندلی محصور در خشکی آمریکا متحد ساندویچ بین روسیه و چین به دنبال حفظ آن سنت های دموکراتیک در میان اقتصادی.

مخالفان اصلی حزب دموکرات موفق به کسب 11 کرسی در حالی که سه نفر دیگر گرفته شده توسط مستقل و ائتلاف های انتخابات عمومی کمیسیون گزارش روز پنج شنبه.

چهار انتخابات برگزار شد در میان موفقیت قابل توجهی در این کشور مبارزه با کروناویروس تنها با 215 مورد از COVID-19 ثبت شده است. همه آنها وارد شد و هیچ کس مرده است.

مردم پوشش برای رای گیری در پایتخت, Ulaanbaatar شد مورد نیاز برای حفظ یک فاصله 2 متر (6.5 فوت) بین آنها را. هنگامی که در داخل محل رای, انتخابات, کارگران خود را بررسی درجه حرارت و توزیع ضد عفونی کننده دست.

اقتصادی ضعف و فساد و ضعف خدمات عمومی تحت سلطه در میان نگرانی های این کشور 3.2 میلیون نفر در حدود نیمی از آنها زندگی می کنند در اولانباتور.

مشارکت بیش از 73 درصد در میان کشور 2 میلیون رای دهنده واجد شرایط.

مغولستان را حفظ کرده است و نزدیک به 30 سال دموکراسی برقرار پس از یک قانون اساسی جدید به تصویب رسید در سال 1992 پس از شش دهه از کمونیسم.

MPP را اکثریت پایین است کمی از 65 کرسی را به دست آورد در سال 2016 انتخابات برای دولت بزرگ Khural. برخی از پراکنده جوامع روستایی بود و در عین حال به گزارش نتایج خود را اما که نمی شد انتظار می رود که تاثیر قابل توجهی در نتیجه نهایی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب