مونتگمری Co. مدارس به دنبال بودجه بیشتر برای مشاوره بهداشت روان در میان همه گیر

مریلند Montgomery County سیستم مدارس دولتی است که به دنبال روش های دیگر می تواند کمک به دانش آموزان با مشاوره

توسط MORVARIDEASIA در 15 تیر 1399

مریلند Montgomery County سیستم مدارس دولتی است که به دنبال روش های دیگر می تواند کمک به دانش آموزان با مشاوره بهداشت روان به عنوان coronavirus همه گیر به شدت تغییر زندگی خود را.

شناخت آنچه که به گفته آنها یک نیاز رو به افزایش برای بیشتر و فشرده تر پشتیبانی سلامت روانی برای دانشجویان Montgomery County عمومی اعضای هیئت مدیره مدرسه درخواست شهرستان دولت برای کمک به.

اعضای هیئت مدیره مدرسه درخواست 250.000 دلار برای یک برنامه آزمایشی برای قرارداد با خارج از خدمات ارائه مراقبت های بهداشت روانی برای خانواده ها در شهرستان که می تواند آن را ندارند.

سیستم مدرسه تخمین زده است که هر دانش آموز هزینه خدمات درمانی بین 750 دلار و $1,100 معنی 250.000 دلار خواهد ارائه حدود 270 دانش آموزان با سلامت روان و مشاوره.

مونتگومری کانتی هیئت مدیره آموزش و پرورش به اتفاق آرا تصویب یک حرکت در دوشنبه 29 ژوئن به همراه درخواست به این شهرستان است.

نامه ای از MCPS سرپرست جک اسمیت اعلام کرد که این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به بیش از 164,000 Montgomery County دانش آموزان مدرسه بودن جدا شده و در خانه های خود و برجسته آنچه او گفته است که به احتمال زیاد در افزایش نیاز به خدمات بهداشت روان.

یک Montgomery County شورای کمیته است که انتظار می رود به بررسی درخواست در پایان ماه ژوئیه.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن