Montgomery County بسته به نقل از کسب و کار به صورت زیر بازگشایی دستورالعمل

چند کسب و کار در Montgomery County Maryland شده اند ذکر شده و یا بسته به صورت زیر coronavirus بازگشایی دستورا

توسط MORVARIDEASIA در 17 تیر 1399

چند کسب و کار در Montgomery County Maryland شده اند ذکر شده و یا بسته به صورت زیر coronavirus بازگشایی دستورالعمل.

"من تکرار خواهد شد آنچه که من قبلا گفته ام و که در مورد من شده اند بسیار روشن است: کسب و کار باز خواهد ماند و ارائه آنها به دنبال سلامت عمومی دستورالعمل. اگر آنها را انتخاب کنید به چشم پوشی از بهداشت عمومی ارشاد ما آنها را تعطیل," اجرایی Marc Elrich در بیانیه ای گفت.

Vibes از قلیان بار در رککویلل و کابین قلیان در سالن بهار نقره ای تعطیل شد, به دلیل قلیان میله گنجانده شده تحت این شهرستان فاز دو بازگشایی راهنمایی.

Palisades سالن در بهار نقره شد اشاره کرد و بسته برای حفظ مشتری های اجتماعی فاصله و همچنین برای مشروب نقض.

در جای دیگر این پنجره مشبک در گل تپه در Gaithersburg گزارش شده برای زیر دستورالعمل.

یک بازرس بهداشت در بازدید از رستوران پنج شنبه گذشته پس از یک گزارش که کارکنان نمی شد با پوشیدن ماسک. کسب و کار دریافت یک یادآوری کلامی در مورد ماسک مورد نیاز این شهرستان گفت: اما بیش از آخر هفته وجود دارد دوباره شکایت در مورد انطباق.

رستوران عامل روز پنج شنبه به پنج شنبه و در یک دیدار یک بازرس برگزار خواهد شد تا پنج شنبه.

صاحب رستوران نوشت: در یک پس-حذف Facebook پست "به من اجازه دهید بسیار روشن...کارکنان من نمی خواهد به پوشیدن ماسک صورت در حالی که کار در اینجا در پنجره مشبک است. در صورتی که شما را اذیت پس لطفا ناهار خوردن در جای دیگر و لطفا سعی کنید برای پیدا کردن چیزی مهم تر به اشغال وقت خود را چنین به عنوان داوطلب در یک خانه سالمندان و یا سوپ آشپزخانه" fardia electronics news شریک NBC Washington گزارش شده است.

او گفت: ماسک ها ناراحت کننده به پوشیدن.

"همانطور که ما دریافت شکایت در مورد کسب و کار مانند پنجره مشبک در گل تپه در Gaithersburg زیر الزامات مورد نیاز برای پوشیدن ماسک و نگه داشتن مشتریان جسمی فاصله گرفته ما را به طور کامل بررسی هر شکایت" شهرستان سلامت افسر دکتر تراویس Gayles گفت.

کسب و کار سفیران سفر کرده اند بیش از 1,900 کسب و کار برای ارائه به آموزش و پرورش در مورد بازگشایی نمایند....

"اگر ما پیدا کردن که یک کسب و کار شده است تحصیل کرده و همچنان به عمدا نادیده گرفتن نیاز به با خیال راحت بازگشایی ما استفاده از اختیارات قانونی برای منع عملیات خود را تا زمانی که آنها را مطابق" Gayles گفت.

برای پیدا کردن اطلاعات دقیق در مورد آن کسب و کار ممکن است بازگشایی و چه کسب و کار نیاز به انجام و با رعایت دستورالعمل های جاری بازدید Montgomery County وب سایت.

به گزارش نگرانی در مورد یک کسب و کار نیست پس COVID-19 محدودیت ایمیل hhsmail@montgomerycountymd.gov تماس بگیرید و یا 311.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن