Motus, Flobots رابرت جانسون و صدای دایره خوش آمدید غریبه

Motus تئاتر که میزبان گفتگو در مورد مسائل مهم زمان ما, راه اندازی آن استقبال غریبه سری, امشب, یکشنبه, ژوئن 7 د

توسط MORVARIDEASIA در 18 خرداد 1399

Motus تئاتر که میزبان گفتگو در مورد مسائل مهم زمان ما, راه اندازی آن استقبال غریبه سری, امشب, یکشنبه, ژوئن 7 در 5 p. m.

تخته سنگ-غیر انتفاعی بر اساس میزبان کشیش پدرو سیلوا از اولین جماعت کلیسا در بولدر خواهد شد که خواندن با صدای بلند مستند نشده رهبر Alejandro فوئنتس-Mena داستان در مورد مقابله با سفید برتری به عنوان او کار می کرد برای تبدیل شدن به یک ششم-کلاس ریاضی معلم.

رایگان مجازی, رویداد شروع می شود که در 5 p. m. همچنین شامل اجرای برنامه توسط روح فیض a cappella گروه کر که شامل خواهر Shamae ویلیام کریستین گرانت و Larea ادواردز teaming تا با محلی rap-rock عمل Flobots; Robert Johnson, نام, بهترین, جاز, خواننده, کلرادو, سیاه, انجمن هنرمندان و زنان بزبان صدای گروه دایره.

پس سیلوا خواندن وجود دارد خواهد بود هر دو شخصی و کلامی بازتاب بر اهمیت مقدس مهمان نوازی و همچنین تاثیر پله به کفش از مردم مستند نشده. وجود خواهد داشت یک زمان کوتاه برای برک آوت جلسات چت.

"این مهم مکالمه برای هر جامعه ایمان است که به دنبال یک معشوق جامعه و به ویژه در هر مسیحی که دعا عبارت" پادشاهی تو بیاید. تو انجام خواهد شد بر روی زمین به عنوان آن را در بهشت' به صورت منظم" سیلوا, توضیح می دهد, در بیانیه ای. "درگیر شدم چون من یک هسته باور است که جوامع را به نفع موقعیت یابی خود را در اطراف متعلق به جای حفظ سیستم از فهم و outs."

ثبت نام برای این رویداد خواهد شد که جریان در زوم و Facebook Live, اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن