نوازندگان بپرسید گاردنر به قرض دادن به آنها گوش در گسترش مزایای بیکاری

در جولای 27, غیر ویولون راهپیمایی انجام آهنگ خارج از سناتور کوری گاردنر در دنور و تحویل طومار درخواست او را به

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

در جولای 27, غیر ویولون راهپیمایی انجام آهنگ خارج از سناتور کوری گاردنر در دنور و تحویل طومار درخواست او را به حمایت از یک فرمت از 600 دلار در هفته فدرال بیکاری بهره مند شوند.

"بسیاری از نوازندگان به طور کامل یا تا حد زیادی بیکار به دلیل COVID-19 به عنوان بسیاری از Coloradans و ما می خواهیم کوری گاردنر به تمرکز کمی بیشتر در کمک به کسانی که Coloradans و کمی کمتر در جمع آوری کمک مالی برای مبارزات انتخاباتی خود می گوید:" هلن McDermott کلرادو سمفونی ویولن یکی از بنیانگذاران غیر ویولون که رویداد سازمان یافته در جولای 27.

نوازندگان بازی چهار آهنگ های مختلف. در حالی که آنها انجام "گریس شگفت انگیز" به افتخار کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را از COVID-19 یک افسر پلیس به آنها اطلاع داد که آنها مجاز به ادامه ایستادگی در اموال فدرال. McDermott از او پرسید سوال برای مدت طولانی به اندازه کافی است که او همکار نوازندگان می تواند خود را به پایان برساند آهنگ.

این گروه موسیقی خود را تشکیل داده و فعال سیاسی violists از کلرادو سمفونی در سال 2017, درست قبل از انقلاب است که در سال.

"ما می خواستیم به انجام کاری کمی متفاوت و سرگرم کننده, بنابراین ما به این ایده" McDermott می گوید. "ما بیرون رفت و برخی از بروشور کلیپ نمیفهمد چگونه به ضمیمه آنها را به کتیبه از ما violas کردم و یک آهنگ رهبر. مردم آن را دوست داشتم."

آنها شده اند راهپیمایی پس از انجام تظاهرات در مورد حقوق زنان تغییر آب و هوا و مراقبت های بهداشتی. وجود دارد حدود نیم دوجین هسته violists اما اعضای دیگر متفاوت است. کلرادو سمفونی فلوت زن نیکلاس Tisherman پیوست اعتراض گاردنر ،

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Tisherman, 25, یکی از اعضای جوان کلرادو سمفونی. یک New-York شهرستان بومی از یک خانواده موسیقی او رفت و به انگلستان هنرستان هنرهای زیبا در بوستون و سپس به Colburn هنرستان در لس آنجلس برای یک سال قبل از گرفتن شغل فعلی خود. بازی با ارکستر مادام العمر بوده است هدف.

McDermott تحصيلات دانشگاهي خود را در موسیقی در اوبرلین و رفت و به تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ییل. او اولین کار بود در پورتوریکو با پورتوریکو سمفونی. پس از بازی در کالیفرنیا برای چند سال او به کلرادو نقل مکان کرد در سال 1987 و در حال کار با کلرادو سمفونی زمان.

او استفاده می شود به انجام در سه یا چهار کنسرت در یک هفته اما به دلیل همه گیر او شده است به کار پس از ماه مارس است. "من از دست موسیقی است. من عاشق موسیقی و من, عشق, ارکستر, موسیقی. من دوست دارم به عنوان بخشی از یک گروه بزرگی" او می گوید.

McDermott has been playing with the Colorado Symphony for over thirty years, but has had to drastically change her lifestyle in recent months.گسترش

McDermott شده است بازی با کلرادو سمفونی برای بیش از سی سال است اما تا به حال به شدت تغییر شیوه زندگی او در ماه های اخیر.

Nell Salzman

Tisherman تصریح چقدر او نتواند بازی; آن را به او می دهد هدف و هویت. او ماندن مشغول ارائه رایگان سرگرمی بیش از زوم برای ساکنان در خانه های سالمندان اما می گوید که این کار را نمی پرداخت صورتحساب خود را.

"به زندگی حرفه ای من پاره پاره از دست من و به هیچ کنترل بیش از زمانی که از آن خواهد شد به عقب بسیار دردناک است," او می گوید. "من می توانید از طریق این بدون فدرال کمک."

در علاوه بر این به کار خود را با کلرادو سمفونی McDermott بخشی از یک کوارتت زهی است که در حال حاضر در حال تمرین و انجام کار در خارج از اجراهای اما او نتواند بازی با تمام ارکستر. و اگر او نیز می آموزد viola درس او فکر می کند که هنوز بسیاری از دانش آموزان می خواهم به یاد بگیرند که بیش از زوم بنابراین او اعداد را به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

هیچ پاسخ وجود دارد که غیر ویولون به نام هر دو گاردنر دنور و واشنگتن دی سی با خود "violagrams" یا آواز تلگراف; آنها در سمت چپ دو سناتور پست های صوتی خود را parodied آهنگ. McDermott می گوید او فرستاده گاردنر چند روز قبل از آن و دریافت پاسخ های عمومی در مورد بحران با هیچ توضیحی از مراحل او برای کمک به Coloradans.

گاردنر را پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

وقتی پرسیده شد که در مورد آنچه اتفاق می افتد به کلرادو سمفونی در سال های آینده McDermott می گوید که او مطمئن نیستید. هفته گذشته وجود یک کنسرت در فضای باز در دنور باغهای بوتانیک اما شده است وجود ندارد بسیار دیگری.

"در کوتاه مدت ما واقعا نیاز به فکر کردن خارج از جعبه" او می گوید. "من فکر می کنم ما فقط باید انعطاف پذیر باشید تا زمانی که ما گذشته همه گیر و...در آن زمان من فکر می کنم مردم خواهد بود واقعا مشتاق برای رفتن به اجرای موسیقی زنده است."

Tisherman اضافه می کند که او امیدوار کلرادو سمفونی می توانید انجام آنچه در آن می توانید از طریق زنده, حوادث, خارج, کنسرت, و گزینه های دیگر. اما او اشاره می کند که از آن خواهد شد در حالی که اگر همیشه قبل از این راه حل های خلاق سودآور هستند. "ما می خواهیم تا عمیقا به ارائه موسیقی و سرگرمی و آرامش را برای همه در منطقه می گوید:" Tillerman. "ما تا گرسنگی برای انجام فرصت است."

او اذعان می کند که او بیشتر هیجان زده برای به اعتراض آمده صبح روز دوشنبه از او باید شده اند. "این اولین بار بود که من قادر به پوشیدن یک ارسی" او می گوید: نگاه کردن در صورتی پارچه آویخته بیش از شانه خود را. "این یک افتخار است."

بدون کار McDermott پیدا کردن صلح با راه رفتن سگ خود را, پخت و پز, تمرین با کوارتت, آموزش درس و شرکت در گاه به گاه "غیر ویولون" رویداد. در حالی که شوهر او نیست یک موسیقیدان او می گوید: او اغلب نگرانی در مورد خانواده که در آن همه نان-برندگان نوازندگان.

"شما نمی توانید به پایان می رسد دیدار فقط با دولت اشتغال مزایای هر چند من بسیار سپاسگزار برای کسانی که. ما نوازندگان نیاز فدرال کمک کند. بسیاری از مردم در حال مبارزه می گوید:" McDermott.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب