گارد ملی مانیتور L. A. تالار شهر به عنوان مرکز شهر مغازه های تمیز کردن

در یک استارک نماد تنش ناهمواری از طریق بخش هایی از لس آنجلس گارد ملی و نیروهای ایستاده بود با Los Angeles Poli

توسط MORVARIDEASIA در 12 خرداد 1399

در یک استارک نماد تنش ناهمواری از طریق بخش هایی از لس آنجلس گارد ملی و نیروهای ایستاده بود با Los Angeles Police Department افسران در مراحل تالار شهر در روز یکشنبه برای حفاظت از برجسته.

حدود 100 تظاهرکنندگان جمع شده بودند در پارک بزرگ پس از یک تظاهرات در روز قبل از آن در Pershing مربع است.

مرکز آمار بود تظاهرات و غارت جمعه شب و شنبه صبح. شنبه شب برخی از کسب و کار را دیدم بیشتر غارت.

روز یکشنبه بسیاری از تجار هنوز تمیز کردن.

تبلیغات

وقتی ماریا آلوارادو, 38, فروشگاه, مدیر Fallas همراه غرب خیابان 5 آمد به کار صبح او می دانست که او تا به حال کار برش ،

کالا قفسه و لباس به صف طبقه نقدی ثبت شد سرنگون و شکسته و ویندوز هم شکسته شد. آلوارادو گفت: تظاهر کنندگان همچنین اقدام به شروع یک آتش سوزی در فروشگاه چراکه از این پس.

"شورش هستند در مورد دلیل آنها در حال صدمه زدن به ما بیش از حد" آلوارادو گفت. "ما کارگران از داشتن ساعت قطع و کالا به سرقت رفته پرهزینه است. پس از بازگشایی فروشگاه ما سه روز خوب از کسب و کار, اما پس از آن این اتفاق افتاده است."

با افزایش نگرانی از شورش و COVID-19, آلوارادو گفت که او نگران بود برای ثبات مالی از کسب و کار خود را.

تبلیغات

در امتداد غرب 4 خیابان در نزدیکی کریس Andino از شمال هالیوود شده بود شبانه روزی تا کسب و کار پس از 3 صبح به عنوان مهاجم شروع به پاک کردن این منطقه است. Andino مانور در اطراف پنجره های شکسته و آینه به ساختمان ،

در هر راهرو Pershing مربع پیاده راه می رفت اما کسب و کار تمام شد سوار کردن. محله ساکن Kelzy داوود 25 ساله فیزیوتراپی دستیار یک بار در خواب به عنوان هلیکوپتر و تظاهر پر Pershing باغ.

"این سخت است دیدن محله ما مثل این" دیوید گفت. "اما نقاشی های دیواری و پنجره شکسته همه آنها بخشی از علت و من از آن حمایت میکنم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب