اخبار و تحلیل: به عنوان coronavirus موج بنابراین فراموش خواستار قوانین از رژیم صهیونیستی است. Newsom در مدارس بازگشایی

فشرده توسط خبرنگاران به توضیح دهد که چرا کالیفرنیا ندارد یک ایالت قانون برای زمانی که آن 6 میلیون دانش آموزان

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

فشرده توسط خبرنگاران به توضیح دهد که چرا کالیفرنیا ندارد یک ایالت قانون برای زمانی که آن 6 میلیون دانش آموزان می تواند بازگشت به کلاس های درس خود را Gov. گاوین Newsom اصرار دوشنبه که دولت او در حال حاضر ارائه برنامه های دقیق.

"ما خوشبختانه انجام می شود که فقط چند ماه پیش" Newsom گفت.

اما طرح او به نظر می رسد به مرجع گردد در ماه مارس ارائه شده برای حمایت از مدارس که تصمیم گرفته بود به بیش از coronavirus نگرانی نیست — دستورالعمل توجه به زمانی که برای انجام این کار. و نه وجود دارد هر گونه قوانین در یک دولت وزارت بهداشت سند منتشر شده در ماه گذشته است که تمرکز در مدرسه نکات ایمنی از قبیل شستن دست و فیزیکی فاصله.

در حال حاضر با تعداد COVID-19 موارد به طور پیوسته در حال افزایش در سراسر کالیفرنیا و کمتر از سه هفته به قبل از برخی از مدارس در حال آماده کردن خود برای شروع یک سال تحصیلی جدید وجود دارد هیچ ایالتی قوانین تخمگذار از شرایطی که تحت آن مدارس می تواند یا نمی تواند باز شود.

تبلیغات

این یک موقعیت حتی برخی از Newsom حامیان می گویند که دیگر قابل دفاع.

"من فکر می کنم فرماندار قلب است در جای مناسب" گفت: Jeff فریتس رئیس فدراسیون معلمان کالیفرنیا با استناد به Newsom تکیه بر مقامات محلی به انتخاب است که متناسب با جوامع خود. "اما این بار این تصمیم به استراحت بر روی شانه های او."

کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش راهنمای برای مدارس, به روز شده در ماه گذشته می گوید: این تصمیم به باز خواهد شد ساخته شده توسط هر یک از دولت بیش از 1000 مدرسه در مناطق. اما پس از فصل تابستان افزایش coronavirus موارد منجر به دولت جدید-اعمال محدودیت در کسب و کار و فعالیت های داخلی Newsom دست-رویکرد مدارس است گیج کننده بوده است.

"اگر داخل سالن فعالیت بد است چرا اجازه می دهد هر — به خصوص در محیط داخلی کلاس های درس ؟" state ایالت استیو گلیزر (D-اوریندا) خواسته دوشنبه در توییتر ارسال.

تبلیغات

Newsom اشاره دوشنبه در soon-to-be-اعلام محدودیت در فعالیت های مدرسه اما منحرف هنگامی که درباره عدم روشن ایالت استاندارد برای فرد حضور و غیاب.

"او اجازه داده است سازمان های محلی به تصمیم" فریتس گفت. "اما من فکر می کنم او نیاز به تغییر تفکر خود را در این."

این معضل بیش از مدارس به گل نشسته Newsom پس از شروع این بیماری همه گیر. او اغلب ابراز همدلی های داستان چگونه او چهار فرزند دچار اضطراب ناشی از دور شدن از دوستان و مدرسه خود را-بعد روال. به عنوان هفته کشیده شده بر روی او متمرکز بر دولت نیاز به ارائه کمک مالی از راه دور و آموزش و تغذیه — اگر بودجه دولت به او پیشنهاد در ماه مه در واکنش به سقوط در مالیات بر درآمد را کاهش هزینه های مدرسه توسط برخی از 15 میلیارد دلار است. قانونگذاران را رد کرد و این طرح به جای انتخاب برای سرپا نگه داشتن K-12 عملیات طریق چه مقدار به بلند مدت وام گرفتن از طرح.

در طول راه, فرماندار برنده ستایش برای تماس با خارج نیاز به یادگیری شکاف ایجاد شده توسط کنترل از راه دور تحصیل برای دانش آموزان در کالیفرنیا فقیرترین خانواده ها است. او گفت: این مسائل ممکن است همچنان اگر بچه ها در بازگشت به دانشگاه.

تبلیغات

اما Newsom همواره حاضر به ایجاد یک ایالت استاندارد برای مدارس بر اساس معیارهای شبیه به کسانی که مورد استفاده در تصمیم خود در این هفته به جریان بنزین را کنترل دولت را بازگشایی روند و نیروی جوامع به شاتر انواع خدمات. او تاکید کرد که این تصمیم به بازگشایی مدارس نیست خود را.

"همه این چیزها نیاز به مدیریت در سطح محلی با بنیادی چارچوب نگه داشتن بچه های ما و معلمان ما سالم و امن" او گفت: ژوئیه 8.

که در همان روز یکی از Newsom قدرتمند سیاسی متحدان پیشنهاد مقامات محلی نیست تا وظیفه.

"افزایش اخیر در ميزان عفونت و بسته شدن فعالیت های داخلی در 26 استان ها به ما می دهد مکث در سراسر کشور را آمادگی برای ایمن در-فرد آموزش در شش تا هشت هفته زمان در قاب" نوشت: رهبران معلمان کالیفرنیا Assn. به Newsom و قانونی رهبران.

تبلیغات

سه صفحه نامه به مبلغ یک رأی عدم اعتماد به نفس در محلی تصمیم گیری. ارتباط رهبران خواستار "سازگار" استانداردهای بهداشت عمومی و "یونیفرم" پروتکل های.

"به سادگی گفت: کالیفرنیا نمی بازگشایی مدارس, مگر اینکه آنها امن هستند" از مربیان نوشت.

به عنوان شروع سال تحصیلی جدید روش تنش ها را نصب شده است. والدین و معلمان باید اختلاف در رسانه های اجتماعی برخورد بیش از تاثیر بالقوه از بسته شدن و یا بازگشایی دانشگاه ها در دانش آموزان با نیازهای ویژه پدر و مادر که نمی توانید از خانه کار می کنند و معلمان ترس از خطرات برای خانواده خود از افزایش قرار گرفتن در معرض.

متضاد محلی تصمیم گیری نشده کمک کرده است. روز دوشنبه رهبران لس آنجلس Unified School District اعلام کرد که سال تحصیلی آغاز خواهد شد در ماه آینده با آموزش از راه دور برای همه آن 734,000 دانش آموزان است. ساعت بعد اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش نه تنها مخالف رای گیری اجازه می دهد تا مدارس محلی برای باز کردن کلاس های درس با هیچ نیاز است که دانش آموزان یا کارکنان پوشیدن ماسک محافظ.

تبلیغات

تنها تفاوت آشکار بین این دو جامعه سیاسی است. این بار' coronavirus ردیاب نشان می دهد که اورنج کانتی دارای 383 coronavirus مورد در هر 100,000 ساکنان کمی پیشی L. A. شهرستان 353 مورد در هر 100,000 نفر.

Newsom تحسین رهبران الاییواسدی و سن دیگو مدارس برای تصمیم گیری های خود را برای شروع سال تحصیلی با آموزش از راه دور. اما فرماندار دوباره با دقت اجتناب از دادن هر گونه تصور که او صحه انتخاب شد که ساخته شده گفت: به جای آن که مدارس شد به درستی "شناخت مسئولیت خود را در این لحظه است."

کسانی که با استعداد به انتقاد از فرماندار دموکرات باید pounced. جسیکا Millan پترسون معاون کالیفرنیا حزب جمهوریخواه jabbed Newsom روز دوشنبه گفت که او "عدم جهت در باز شدن مدارس بیشتر خواهد شد آسیب کالیفرنیا دانش آموزان."

"شکست خود را به پذیرش مسئولیت و ارائه جهت کمک به دولت ما حرکت این بحران نشان می دهد که چگونه او به وضوح این رهبر کالیفرنیا نیازهای" پترسون نوشت: در رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

نه همه فرمانداران دموکرات را انتخاب کرده اند Newsom مسیر. رژیم صهیونیستی نیویورک. ماریو کومو گذاشته قوانین دقیق دوشنبه برای تصمیم گیری که آیا مدارس باز خواهد شد با استفاده از میانگین نرخ ابتلا به عفونت بیش از یک دوره 14 روزه به عنوان یک چوب اندازه گیری و نیاز مدارس به بستن درهای خود را اگر نرخ سنبله بیش از حد بالا است.

"ما در حال رفتن به استفاده از کودکان به عنوان یک محک," کومو گفت: در طول یک livestreamed رویداد. "ما قصد داریم برای قرار دادن کودکان در یک محل که در آن سلامت خود را در خطر است."

در ضمن تهمت و دولت می تواند تقاضای یک ایالت استاندارد در ازای چیزی کالیفرنیا در حال حاضر banked در: قابل توجه دور جدیدی از کروناویروس امداد در مجموع حداقل 14 میلیارد دلار بودجه دولت Newsom امضا شده در ماه گذشته.

"من فکر می کنم رئیس جمهور خواهد بود مایل به در نظر گرفتن بودجه اضافی برای دولت و دولت های محلی اگر مدارس را بازگشایی" لری Kudlow رئیس جمهور مشاور اقتصادی گفت: در یک مصاحبه با Fox News Channel.

تبلیغات

برخی از محلی مدارس در کالیفرنیا احساس فشار برای بازگشایی دانشگاه به زبان داخل جمع بودجه دولت الزامی در فرد تحصیل هر چند اعضای قوه مقننه بعد استدلال کرد که این امر می تواند جایگزین بهداشت عمومی به منظور.

اما آنها نیز فکر کرده اید که چرا Newsom نیست ارائه یک مطلب قطعی مسیر رو به جلو است. شاید یک برنامه در حال آمدن است. یا شاید نه.

فرماندار زحمت کشیده تا این موضوع در یک ارز با خبرنگار دوشنبه, پریدن به جلو و عقب در یک پاسخ است که به طول انجامید بیش از دو دقیقه است. او با اشاره به "پایین به بالا" ساختار حکومت از مدارس اما مطمئن باشید او "به خوبی آگاه از مسئولیت های من" در حالی که بعدا ذکر است که مدارس هستند "منحصر به فرد و متمایز است."

"ماهیت پویا از گسترش این ویروس" Newsom گفت: "معنی است که شما خواهید بود با شنیدن بیشتری در چند روز آینده و احتمالا هفته به ما نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی."



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب