Newsom موافق به کوچک خود را در کالیفرنیا کاهش بودجه در مقابله با قانونگذاران

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom توافق از روز دوشنبه تا حد زیادی رها گسترده کاهش هزینه او پیشنهاد کرد در صورت لزوم

توسط MORVARIDEASIA در 2 تیر 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom توافق از روز دوشنبه تا حد زیادی رها گسترده کاهش هزینه او پیشنهاد کرد در صورت لزوم بدون جدید فدرال coronavirus کمک های مالی قابل توجه بودجه پیمان با رهبران مجلس قانونگذاری کالیفرنیا است که متکی بر یک خوشبین تر چشم انداز اقتصادی به عنوان مبنایی برای کمتر کاهش هزینه ها و حفاظت از مدرسه عمومی بودجه.

سازش اعلام کرد در بیانیه ای کوتاه منتشر شده توسط Newsom و دموکراتیک قانونی رهبران آمد یک هفته پس از قانونگذاران گذشت یک حفره یا سوراخ بودجه که قانون اساسی مهلت اجتناب از جریمه خود را پرداخت. تصویب رسمی از کامل مقابله با فرماندار نیست و انتظار می رود تا اواخر این هفته.

"این COVID-19 جهانی همه گیر باعث شده است که ناگهانی و تغییر چشمگیر در ملت ما و دولت در چشم انداز اقتصادی — و تا به حال یک اثر آبشاری در بودجه دولت ما ،" بیانیه ای گفت:. "در مواجهه با این چالش ها ما توافق کرده اند که در بودجه متعادل مسئول و محافظت از هسته خدمات — آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, شبکه امنیت اجتماعی و آمادگی اضطراری و پاسخ.

هیچ موضوع بیشتر ستیز از Newsom اصلی طرح کاهش 14 میلیارد دلار در هزینه های کوچک تنها به تواند معکوس شود اگر کنگره و رئیس جمهور تهمت ارائه جدید کروناویروس کمک به کشورهای در اوایل تابستان. فرماندار تلاش را کاهش هزینه های 89 مختلف برنامه های دولت است. حدود 8 میلیارد دلار کاهش خواهد آمده اند از بودجه برای K-12 مدرسه و کالج ها.

تبلیغات

نمایندگان مجلس با صراحت رد Newsom کاهش به مدارس و یک آرایه وسیعی از خدمات اجتماعی اصرار دولت باید تمدید مهلت جدید برای پول فدرال تا پایان ماه سپتامبر قبل از پیدا کردن اضافی از 14 میلیارد دلار صرفه جویی در بودجه.

نهایی قرارداد مشخص شده برای بار توسط منابع قانون گذاری صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به بحث در مورد آن برای عموم
متکی بر یک رویکرد ترکیبی. کاهش هزینه های مربوط به آینده بودجه فدرال خواهد بود ساخته شده بلافاصله به عنوان Newsom تا به حال می خواستم. اما این توافق کاهش به مراتب محدود تر با بخش های کلیدی از پیش بینی کسری بودجه پاک با استفاده از بخشی از دولت در طول تاریخ بزرگ ذخایر نقدی. توافق منابع گفت: همچنین فرض درآمدهای مالیاتی خواهد بود بهتر از حد انتظار — کاهش اضافی کاهش حدود 1 میلیارد دلار.

این بیانیه توسط Newsom و قانونی رهبران برجسته بودجه مقابله حفاظت از سرمایه گذاری برای K-12 مدرسه تا حد زیادی به سمت چپ در زمان سطح خدمات — قابل توجه نتیجه با توجه به کاهش شدید در درآمدهای مالیاتی و هزینه های مدرسه بزرگترین بخشی از دولت را به طور کلی صندوق. در حالی که قانونگذاران رها تلاش خود را برای تنظیم هزینه های مدرسه برای تورم, آموزش و پرورش, طرفداران بر این باورند بسیاری از مناطق قادر خواهد بود برای حفظ عملیات به عنوان آنها در سال تحصیلی قبل.

بودجه نیز به مدارس یک بار افزایش حدود 5 میلیارد دلار از دولت به بخش فدرال مراقبت در عمل اختصاص داده شده برای کمک به پوشش آموزش از راه دور و دیگر هزینه های غیر منتظره مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

تبلیغات

حفظ زمان مدرسه خدمات آسان نخواهد بود به عنوان بودجه توافقنامه گسترش دولت بودجه برای این خدمات بیش از چندین سال. مدارس را مجبور به استفاده از ذخایر نقدی و یا قرض گرفتن پول به پای این لایحه برای حدود 12.5 میلیارد دلار در هزینه های که دولت به طور معمول نیاز به پوشش. مشابه deferrals از آموزش و پرورش دولت هزینه شد و به طور گسترده در طول رکود اقتصادی ،

اما دیگر پیشنهاد کاهش با توجه به منابع قانون گذاری رشد عمیق تر در توافق نهایی. که شامل $970 میلیون کمتر برای دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سیستم های ترکیب شده است. برنامه های با هدف تامین مسکن برای افراد کم درآمد و با درآمد متوسط کالیفرنیا قطع خواهد شد توسط $250 میلیون دلار است. و دادگاه عملیات در سراسر کشور قطع خواهد شد توسط 150 میلیون دلار است.

شهرستان دولت که از دست داده اند درآمدهای مالیاتی در طول حرکت سریع رکود اقتصادی است که پرداخت برای برنامه های ایمنی و بهداشت را دریافت $750 میلیون دلار به صندوق کسانی که خدمات — کمتر از $1 میلیارد مقامات محلی خواست در طول مذاکرات. باقی مانده $250 میلیون دلار را به خود اختصاص داده اگر جدید فدرال coronavirus امداد کمک می رسد.

"این بودجه سخت برای همه ما" Newsom روز جمعه گفت در طول سفر به ساکرامنتو رستوران برای ترویج برنامه های خود را برای کمک به در بسته در سالمندان دریافت وعده های غذایی در طول بیماری همه گیر. "قدر از کمبود بی سابقه است در تاریخ دولت."

تبلیغات

بودجه توافق همچنین شامل درآمدهای مالیاتی است. آن را لغو $4.4 میلیارد دلار معافیت مالیاتی در درجه اول استفاده شده توسط کسب و کار مالیات filers تلاش صریحا انتقاد جمهوریخواهان در مجلس در رای دادن قانونی در بودجه این هفته است.

قانونگذاران را کنار بگذارند پول کمتری برای دولت COVID-19 پاسخ رد Newsom طرح به اصل پیش پرداخت هزینه های که باید بازپرداخت توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

بودجه توافق افزایش برخی از هزینه های اضافه کردن $350 میلیون برای بی خانمانی برنامه های. آن را نیز گسترش می یابد کالیفرنیا اعتبار مالیاتی برای فقیرترین ساکنان به کسانی که تنها یک شماره شناسایی کارفرما نه یک شماره امنیت اجتماعی اغلب به دلیل فقدان آنها وضعیت مهاجرت قانونی.

دولت کارگران را تحمل برخی $2.8 میلیارد دلار از کاهش بودجه با کسانی که به نمایندگی از کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه های محلی 1000 مصرف کردند دو روز در هر ماه و به تأخیر انداختن تا 2022 پرداخت افزایش است که قرار بود برای رفتن به اثر ژوئیه 1. جدا کردند طرح موافقت شد به هفته گذشته توسط اتحادیه به نمایندگی از اصلاح افسران. با گروه های دیگر از کارگران این معامله را فراهم می کند Newsom قدرت برای تحمیل برخی از furloughs در خود دارد.

تبلیغات

"به روشنی در این بودجه مورد نیاز برخی از تصمیم گیری های دشوار و کار بیشتر پیش رو باقی می ماند" بیانیه منتشر شده توسط Newsom و قانونی رهبران گفت.

ماراتن مذاکرات بین Newsom و قانونگذاران فرار از دو دوره متوالی به تعطیلات آخر هفته و در اواخر ترین شب قبل از روز دوشنبه اعلام خواهد شد. در دهه پس از رای دهندگان سست قانونی آستانه عبور از یک بودجه این روند را به طور کلی تولید سریع موافقت نامه های بین دموکرات فرمانداران و قانونگذاران هر چند در سال گذشته معامله شد و به تعویق افتاد اختلافات بر سر نحوه آدرس دولت بحران مسکن.

در کالیفرنیا بدون مهلت برای توافق نهایی — به جای نیاز اولیه لایحه بودجه به تصویب برسد ژوئن 15 برای جلوگیری از قانونگذاران از دست دادن خود را پرداخت و پس از یک سری از بودجه تصویب لوایح تصویب شده در بیشتر انعطاف پذیر, جدول زمانی. یک 2014 حکم دادگاه تعیین می شود تنها به بررسی اجمالی بودجه طرح منوط به ژوئن 15 قانون اساسی در موعد مقرر با تجدید نظر و اضافی گیری مجاز هفته یا حتی چند ماه پس از سال مالی آغاز می شود ژوئیه 1.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب