Newsom سفارشات ایالت مجدد بسته از داخل سالن ناهارخوری محدودیت در کلیسای خدمات سالن

کالیفرنیا است که تا حد زیادی بسته شدن دوباره در میان سنبله در coronavirus موارد در سراسر کشور به عنوان فرماندا

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

کالیفرنیا است که تا حد زیادی بسته شدن دوباره در میان سنبله در coronavirus موارد در سراسر کشور به عنوان فرماندار تگزاس گاوین Newsom اعلام کرد ایالت محدودیت دوشنبه دوباره به توقف همه داخل سالن غذاخوری و میله ها, خانواده, سرگرمی, باغ وحش و موزه ها. در همان زمان 30 استان ها خواهد بود مجبور به شاتر ورزشگاه کلیساها مو, سالن مراکز و کسب و کارهای دیگر.

این حرکت بیشتر هل کالیفرنیا برگشت داخل و در طول زمان به طور معمول مشخص شده توسط تعطیلات تابستان. این اقدامات سختگیرانه تر به ورزشگاه کلیساها و دیگر خدمات را هدف قرار داده و در برخی از پرجمعیت ترین مناطق در دولت که در آن 80 درصد از ساکنان کالیفرنیا زندگی می کنند.

"ما شاهد افزایش در گسترش ویروس به طوری که به همین دلیل آن را ساختگى و همه ما به رسمیت شناختن soberly که COVID-19 است و نه دور از هر زمان به زودی تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثر," Newsom روز دوشنبه گفت:.

این شکست پس از دولت گفت: 12 ژوئن که به ناهار خوردن در رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی میله خدمات مذهبی و ورزشگاه می تواند بازگشایی با تغییرات در شهرستانهای ملاقات کرد که دولت دستورالعمل. Newsom گفت: حرکت دوشنبه برای احیای دشوار محدودیت پاسخ به افزایش COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در دولت است.

تبلیغات

Newsom دستور سخت تر از محدودیت های پیش از ژوئیه 4 تعطیلات در فعالیت های داخلی برای شهرستانهای تجربه سنبله در عفونت. استان ها قرار داده شده در یک لیست سازمان دیده بان زمانی که آنها تجربه یک افزایش در بستری نرخ جامعه انتقال و یا کاهش ظرفیت بیمارستان با سه روز متوالی از مزاحم روند نیاز منطقه برای اضافه کردن محدودیت. وجود دارد در حال حاضر 30 استان ها که در لیست سازمان دیده بان است که با روز دوشنبه اعلام خواهد شد و در حال حاضر نیاز به ورزشگاه و کلیساها را به نزدیک است.

رستوران هنوز مجاز به باز بماند برای ناهار خوری و بایگانی اطلاعات در حالی که بارها و کارخانه های لبنی می تواند در خدمت نوشیدنی خارج از منزل اگر آنها همراه آشامیدنی با مواد غذایی است.

همانطور که از دوشنبه کالیفرنیا تا به حال بیش از 326,000 تایید موارد COVID-19 و بیش از 7000 مجموع مرگ و میر با توجه به لس آنجلس تایمز' ردیاب.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن