Newsom بازگشایی کالیفرنیا بدون ملاقات خود coronavirus تست ردیابی معیار

یک ماه به اقامت خود را در خانه و تحت فشار برای لغو محدودیت های رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک خط در شن و

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

یک ماه به اقامت خود را در خانه و تحت فشار برای لغو محدودیت های رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک خط در شن و ماسه: به منظور ایمن بازگشایی و سرکوب coronavirus کالیفرنیا مورد نیاز به قادر به تست هر کس با COVID-19 علائم و ردیابی تماس از موارد تایید شده.

"مهم ترین چارچوب است که ظرفیت ما برای گسترش آزمایش ما به مناسب آدرس ردیابی و ردیابی افراد جداسازی و قرنطینه افراد" به فرماندار گفت: از آستانه بازگشایی در مارس 14 کنفرانس خبری.

اما سه هفته بعد Newsom شروع بازگشایی کسب و کار قبل از جلسه خود را معیار.

در حال حاضر فرماندار بار دیگر دستور تعطیلی به کالیفرنیا پیشی 350,000 COVID-19 موارد است. بستری شدن در بیمارستان بیش از دو برابر و مرگ و میر را تقریبا سه برابر شده پس از Newsom راه اندازی بازگشایی on May 8. بسیاری از کالیفرنیا هنوز هم برای آزمایش درگیری میان کمبود و تقاضای رو به رشد.

تبلیغات

تست تاخیر و ناکافی منابع برای تماس با ردیابی آن را غیر ممکن است برای متوقف کردن گسترش ویروس چیزی که Newsom و مقامات بهداشتی دولت گفته بود: دولت نیاز به آماده برای انجام این کار قبل از باز کردن.

کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly در دفاع از فرماندار رویکرد در مصاحبه با تایمز اشاره کرد که مایع ماهیت این ویروس نیاز به دولت به طور مداوم یادگیری و انطباق. او گفت: شهرستانهای گواهی به جلسه دولت مورد نیاز قبل از آنها مجاز به جلو حرکت می کند و او احساس اعتماد به نفس در آن زمان که کالیفرنیا به اندازه کافی تست بیماران علامت دار.

اما در اسناد به دولت ارائه شده پرداخته به آمادگی خود را برای بازگشایی, 17 شهرستانهای نوشت که آنها برآورده نمی مورد نیاز برای در دسترس روت تماس با ردیابی کارکنان و بیش از دو دوجین تا به حال آمار اهداف به صورت روزانه تست آستانه زمانی که آنها اعمال می شود. بسیاری از استان ها گفت: آنها در نظر گرفته شده برای آموزش بیشتر کارگران به بررسی موارد و یا که آنها باید از این ظرفیت برای افزایش تست و Ghaly گفت: این برنامه کافی برای دولت به آنها اجازه می دهد به بازگشایی شده است.

کسانی که تصمیم گیری های آینده تحت بررسی به عنوان coronavirus دوباره صعودی بدون کنترل.

تبلیغات

یک تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه نشان می دهد کالیفرنیا انجام کمتر از نیمی روزانه آزمون های لازم برای کاهش ویروس و مراتب کمتر از مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش, در حالی که ایالات آمریکا مانند نیویورک نشان می دهد موفقیت بیشتر با تست. کالیفرنیا تست رای بود و حتی پایین تر هنگامی که Newsom مجاز استان ها شروع به باز کردن کافه ها و سالن های ورزشی در ژوئن 12.

"کالیفرنیا نگهداری می شود درب در گلدان, اما که به اندازه کافی خوب نیست" گفت: Thomas Tsai استادیار در وزارت بهداشت, سیاست و مدیریت در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. "هدف این است که به نوبه خود حرارت پایین و یا گلدان کردن اجاق گاز است."

به عنوان تلاش های سراسر کشور برای مبارزه با این ویروس مرگبار شده اند سیاسی Newsom اولیه ادعا که دولت را بازگشایی خواهد بود هدایت علم و سلامتی سیاست شد و به عنوان یک استاندارد طلا توسط کارشناسان بهداشت عمومی. Tsai و دیگر محققان می گویند گسترده تست ردیابی مورد تأیید و جداسازی هر کسی که ممکن است در معرض میان تنها راه برای متوقف کردن گسترش ویروس وجود ندارد و واکسن.

کارشناسان مورد ستایش قرار داد کالیفرنیا مارس 19 اقامت در خانه سفارش و اعتبار Newsom تصمیم گیری در مراحل اولیه بحران گفته است که اقدامات خود را خرید زمان برای سیستم بهداشت و درمان برای آماده سازی و جلوگیری از موارد طاقت فرسا بیمارستان.

تبلیغات

با کسب و کار خارش به بازگشایی Newsom به نام یک کنفرانس خبری در آوریل 14 و فاش پارامترهای که او و مقامات بهداشتی شده است بخش خصوصی با استفاده از تعیین زمانی که آن را امن برای بازگشت دولت به برخی از حس ظاهر ،

در یک سند ترسیم دولت شش شاخص برای نظارت بر اقامت در خانه سفارش مقامات مطرح پرسش کلیدی پاسخ داده شود قبل از بازگشایی : "چگونه آماده شده است که دولت ما برای تست هر کس که علامت?" و "آیا ما توانایی شناسایی مخاطبین از کسانی که مثبت برای کاهش بیشتر انتقال?"

فرماندار معرفی چهار فاز طرح بازگشایی دو هفته بعد. سند ارائه شده توسط دولت در 28 آوریل دوباره توصیف آستانه به عنوان "توانایی تست, تماس, ردیابی منزوی و حمایت قرار گرفته است." در میان اقدامات کلیدی برای حرکت به مرحله 2 شد "کافی تست ظرفیت برای دیدار با تقاضا" و "تماس با ردیابی ظرفیت در سطح ایالت."

تبلیغات

زمانی که فرماندار اعلام قریب الوقوع بازگشایی کسب و کار و آغاز مرحله 2 در اوایل ممکن است او نام آن را "بسیار مثبت" است که اتفاق افتاده است تنها به یک دلیل: "داده ها می گوید این می تواند اتفاق می افتد."

در آن زمان Newsom رو فشار از همه طرف. در حالی که برخی از محلی مقامات بهداشت عمومی می خواستم فرماندار برای حفظ اقامت در خانه سفارش در محل نا امید ساکنان و چند دولت های محلی آشکارا به مبارزه طلبیده محدودیت های خود را. بیش از 3.5 میلیون کالیفرنیا ثبت شده برای مزایای بیکاری در آن نقطه و کسب و کار در سراسر کشور نگران آنها نمی تواند زنده بماند و ادامه داد: shutdown.

فرماندار طرح همچنین شامل چیزی است که دولت به عنوان یک واريانس فرایند است که اجازه می دهد شهرستانهای استان برای بازگشایی سریع تر اگر آنها ملاقات یک سری معیار برای نشان دادن آنها قادر به شامل گسترش coronavirus.

در میان معیارهای به ملاقات یک نیاز بود که شهرستانهای اطمینان از حداقل 15 کارکنان در هر 100 ، 000 ساکنان آموزش دیده بودند و در دسترس برای انجام تماس با ردیابی که 17 استان ها گفت: آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات کرد و برنامه های دقیق برای افزایش نیروی انسانی بیش از هفته آینده و یا ماه.

تبلیغات

دیگر نیاز به ذکر است که استان ها باید از این ظرفیت برای آزمون روزانه حداقل 1.5 ساکنان برای هر 1000 نفر. هر چند بیش از دو دوجین شهرستانهای تا به حال نرسیده روزانه تست آستانه زمانی که آنها ارائه فرم های خود را برای بازگشایی آنها هنوز برآورده دولت استاندارد زیرا آنها توضیح داد که چگونه آنها می تواند مقیاس در سیستم بهداشت و درمان.

هفته بعد به عنوان موارد صعود فرماندار خود دفاع بازگشایی تصمیم گیری و اتخاذ همان استدلال های ساخته شده توسط بسیاری از منتقدان اصلی خود را سفارش: عواقب COVID-19 shutdown برای اقتصاد و سلامت روانی بیش از حد بزرگ را نادیده بگیرد.

"ما باید به رسمیت شناختن شما نمی تواند در یک حالت دائمی که در آن مردم در حال قفل شده دور — برای ماه ها و ماه ها و ماه ها و ماه ها در پایان به دیدن زندگی و معیشت به طور کامل نابود شده بدون در نظر گرفتن سلامت تاثیر این تصمیم به عنوان" Newsom گفت: در 15 ژوئن.

هنگامی که تحت فشار دوباره در اواخر ماه ژوئن Newsom اذعان کرد که برخی از استان ها در تلاش بودند برای تماس با ردیابی و اشاره کرد که دولت نیاز به کار بیشتر روی تست.

تبلیغات

"ما قطعا باید مسئولیت را افزایش می دهد نه تنها از تعداد کل آزمایشات اما کسانی که تست کنیم و چگونه تست کنیم" او گفت:.

فرماندار نه به طور خاص خطاب به همین دلیل او ایجاد یک تست و تماس با ردیابی معیار و پس از آن به نظر می رسید به بی اعتنایی به آن را قبل از اجازه دادن به دولت برای بازگشایی شده است.

Ghaly گفت: بستری شدن در بیمارستان و میزان موارد مثبت در دولت در حال پهن در زمان و مقامات آماده شد به reinstitute تغییرات در صورت لزوم. او گفت: کالیفرنیا شده بود قادر به انجام کافی تست و نمی تواند پیش بینی کرده اند که "بزرگ ملی آزمایشگاه شرکت قرار بود دوباره تجربه واقعا شدید تست زمان چرخش مشکلات است که آنچه ما دیده می شود در گذشته دو تا سه هفته در حال حاضر."

او گفت: تماس با ردیابی برنامه نیز ساخته شده است در اطراف به مراتب کمتر جامعه انتقال از کالیفرنیا است که در حال حاضر تجربه و اشاره کرد که مقامات به طور مداوم در یادگیری و ارزیابی مجدد دولت رویکرد است.

تبلیغات

"و چه چیز دیگری است که رفتن به انجام این کار در محیط بی سابقه ای در سراسر جهان همه گیر که در آن شما می دانید وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از کتابچه" او گفت:.

Tsai و گفت: تست و تماس با ردیابی اهداف موثر فقط اگر آنها می توان اندازه گیری. اما دولت جدید, تماس, ردیابی, سیستم مدیریت اطلاعات CalCONNECT بود به طور گسترده ای استفاده می شود که اکثر شهرستانهای استان بازگشایی شد.

کالیفرنیا وزارت بهداشت گفت: در شهرستان کنترا کوستا ایالت یکی از دو پیشگامانی CalCONNECT استفاده از این سیستم برای رسیدن و تماس با ردیابی 809 از 894 موارد در ماه ژوئن.

اریکا Jenssen معاون خدمات بهداشتی مدیر Contra Costa County گفت: این شهرستان تست و ردیابی تماس باقی می ماند یک کار در حال پیشرفت است. زمانی که شهرستان دریافت قدرت از دولت در ماه گذشته به بازگشایی بیشتر کسب و کار آن را نوشت و بر آن گواهی فرم است که آن را تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات کرد دولت نیاز از 15 تماس با ردیاب در هر 100 ، 000 نفر.

تبلیغات

Jenssen گفت: این شهرستان خواست برای پیوستن به CalCONNECT برنامه آزمایشی و همچنین به تازگی موفق به دریافت 30 تماس ردیاب از دولت بخشی از تلاش برای آموزش 10 ، 000 نفر برای این کار در سطح ایالت. Jenssen گفت: آن را دشوار است به سرعت قطار کارگران در حالی که تطبیق سیستم جدید است.

تاخیر در تست از تجاری labs نیز آن را سخت به طور موثر ردیابی تماس های از مردم که ممکن است مسری هفته قبل از گرفتن نتایج خود را. کار تماس با ردیاب نیز مشکل تر ساخته شده که مورد تایید دیر است. مورد محققان و تماس با ردیاب اغلب تا کنون است که آنها نمی توانند متوقف فرد آلوده از انتقال ویروس به دیگران و باید به جای تمرکز بر روی تماس با کسانی که آنها در حال حاضر آلوده و یا افراد کسانی اند که می تواند در نوبه خود در معرض.

"آن را به چالش کشیدن برای مردم را به یاد بیاورید که در آن آنها" Jenssen گفت. "ما در حال گفت 'OK شما آزمایش مثبت دو هفته پیش کجا بودی؟'"

مشکلات تجربه شده توسط کنترا کوستا در حال تکرار در شهرستانهای سراسر کشور به عنوان آزمایشگاه های غرق شده با نمونه. هفته گذشته در لس آنجلس مقامات محدود خود را تست معیار در نور از کمبود منابع.

تبلیغات

"مبارزه در هر بازوی پاسخ ما این است که فقط تلاش برای نگه داشتن سرعت با این تقاضا گفت: Matt Willis بهداشت عمومی افسر در شهرستان مارین.

هر دو کنترا کوستا و مارین شهرستانهای توسعه یافته سیستم های که در آن آزمایشات در معرض خطر موارد از جمله کسانی که به خانه های سالمندان و یا دیگر خطرناک شیوع بیماری در حال ارسال به دولت labs که روند نتایج سریع تر و پایین تر اولویت موارد به کارگردانی تجاری آزمایشگاه با دیگر turnarounds.

ویلیس گفت: او را نیز دیده می شود محدودیت های مورد بررسی و تماس با ردیابی. خود شهرستان می فرستد یک موبایل تست واحد به محل مشکوک به شیوع و برای تست کارگران در سایت. نتایج اغلب عملکرد بسیاری از عفونت ها از کسانی که شناسایی کرده اند در مورد تحقیقات که در آن افرادی که آزمایش مثبت خواسته برای شناسایی دیگران با آنها آمد و در تماس نزدیک.

ناتوانی در مهار این ویروس در این مرحله منجر Solano County بهداشت عمومی دکتر افسر بلا T. Matyas به این باور است که Newsom هدف آزمایش بررسی ردیابی و جداسازی موارد را امتحان کنید و جلوگیری از این بیماری شده است بیهوده برای ماه می باشد.

تبلیغات

"این نوع مانند گفت:" من در وسط یک طوفان و هدف من این است برای متوقف کردن آن از باران و باد می وزد,'" ماتیاس گفت. "بنابراین من حدس می زنم اگر که هدف خود را, اما پس از آن را به طور کامل غیر ممکن است, چگونه در مورد یک جایگزین هدف مانند هوازدگی طوفان و مطمئن شوید که خانواده خود را امن است؟"

به جای تمرکز بر مهار, ماتیاس گفت: دولت باید سعی کنید برای کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر با حفاظت از افراد مسن و پزشکی شکننده است. او گفت که رویکرد شامل جامعه نظارت تست در معرض خطر امکانات مانند خانه های پرستاری و حصول اطمینان از این نوع از مراقبت از سایت های محافظت شده از خارج از خطرات.

"من نمی تواند به هدر رفتن زمان تست یک کل دسته از افراد بدون علامت که مشاغل در بخش های که در آن در معرض خطر مردم حتی در معرض بودن" او گفت:.

این هفته دولت شروع به تغییر چگونه آن را اولویت تست حرکت به دور از یک مدل است که توصیه می کند تست برای همه از جمله کسانی که بدون علائم است.

تبلیغات

Ghaly اعلام کرد دستورالعمل جدید در روز سه شنبه است که برای مقامات به آزمون اول بیمارستان با بیماران و مردم مرتبط بالقوه شیوع و تماس با ما از کسانی که تست مثبت است. در آن اولویت دوم ردیف, دولت توصیه می کند تست هر کسی با علائم و همچنین به عنوان کسانی که بدون علائم است که زندگی و کار در معرض خطر تنظیمات.

در حالی که Ghaly توافق کردند که تماس با ردیابی است تبدیل شدن به طور فزاینده به چالش کشیدن و استان ها باید تمرکز در معرض خطر تنظیمات وی گفت: دولت نمی رفتگان از هدف خود را از سرکوب و حاوی ویروس است.

ماتیاس گفت: آن دشوار خواهد بود برای فرماندار به تغییر جهت از کار حاوی ویروس به تمرکز به طور کامل در کاهش تعداد مرگ و میر و بیماری های جدی از COVID-19 اما پیش بینی اجتناب ناپذیر اصلاح البته به عنوان ویروس گسترش می یابد و بیشتر شهرستانهای غرق شده با موارد.

"مشکل این است که این رانده شده است توسط نیروهای سیاسی" او گفت:. "هنگامی که شما سهم خود را از قدرت و موقعیت خود را در برخی از روایت آن را به تغییر از آن است."



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن