Newsom می گوید بازگشایی مدارس کالیفرنیا می شود بر اساس ایمنی نه فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت که تصمیم گیری در بازگشایی مدارس کالیفرنیا در این پاییز ساخته خواهد شد توسط آم

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت که تصمیم گیری در بازگشایی مدارس کالیفرنیا در این پاییز ساخته خواهد شد توسط آموزش و پرورش محلی و مقامات بهداشت توزین دولت از COVID-19 همه گیر و تاکید کرد که او نمی تواند تحت تأثیر اظهارات رئیس جمهور تهمت اصرار دانشگاه ها به دانش آموزان به سرعت.

فرماندار نظرات آمد و به او هشدار داد که تعدادی از coronavirus بستری شدن در بیمارستان در کالیفرنیا است که در ادامه به افزایش, افزایش 44% در دو هفته گذشته و این که یکی دیگر از 111 کالیفرنیا درگذشت از این ویروس در 24 ساعت گذشته.

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام کشور در مدارس دولتی به بازگشایی "به سرعت و زیبایی" اما لس آنجلس را بالا بهداشت گفت: در اوایل این هفته است که این افزایش در مواردی ممکن است نیاز ادامه داد: آموزش از راه دور در این شهرستان است.

در چهارشنبه Newsom گفت که او نمی خواهد نقل مکان کرد توسط رئیس جمهور انتقاد در رسانه های اجتماعی از کشورهای در حال حرکت دقت کنید.

تبلیغات

"من نگران هستم در مورد آخرین تویت ها" از رئیس جمهور Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. "آنچه که ما نیاز به آدرس با خیال راحت بازگشایی مدارس و ما نیاز به یک اصل بنیادی. که برای من قابل مذاکره است."

Newsom گفت دولت ارائه مدارس محلی با ماسک و دستکش و منابع بهداشت را به اطمینان حاصل شود که کسانی که در کلاس های درس هستند محافظت می شود. اما او گفت: ویروس است که موثر بر برخی از مناطق کشور بیش از دیگران به طوری مدارس ممکن است متفاوت باشد در زمانی که و چگونه آنها را از سر آموزش.

"همه این چیزها نیاز به مدیریت در سطح محلی با بنیادی چارچوب نگه داشتن بچه های ما و معلمان ما سالم و امن" Newsom گفت.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد و مراقبت ويژه بيماران در کالیفرنیا ادامه داد: برای افزایش Newsom همچنین اعلام کرد که تعدادی از استان ها در دولت دیده بان لیست رشد از 23 تا 26 با علاوه بر این از نپا Yolo و سن بنیتو شهرستانهای استان است.

تبلیغات

بسیاری از استان ها در سازمان دیده بان لیست نقل مکان کرد محدودیت های جدید که شامل بسته شدن میله, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر که در قرعه کشی داخلی جمعیت Newsom گفت.

فرماندار گفت: این افزایش را می توان کاهش می یابد اگر کالیفرنیا رعایت رهنمود او صادر شده در ماه گذشته به سایش پوشش صورت در عمومی و یا در معرض خطر تنظیمات از جمله در هنگام خرید و در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی.

در چهارشنبه Newsom به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که دولت آماده است که مسئولیت رسیدگی به سنبله در coronavirus موارد کافی در تخت بیمارستان, شخصی, دنده محافظ و داوطلب پزشکی حرفه ای.

"ما هرگز بهتر" فرماندار گفت. "ما در حال ارسال کردن میلیون ها نفر از ماسک در هر هفته."

تبلیغات

با 6,100 COVID-19 بيمار در حال حاضر در بیمارستان کالیفرنیا دولت ساخته شده است تا ظرفیت خود را به قادر به درمان 50,000 این بیماران فرماندار گفت.

بیمارستان در حال عبور-آموزش حرفه ای پزشکی برای درمان coronavirus بیماران و اضافی درمانی درمان است که اجازه می دهد تا بیماران را به صرف زمان کمتر در بیمارستان با کمتر قرار داده شده در هواکش گفت: Carmela Coyle, رئيس جمهور از کالیفرنیا بیمارستان Assn..

Newsom گفت: 35,000 داوطلب پزشکی حرفه ای امضا شده است تا برای کمک به بیمارستان ها و امکانات تلفن همراه اگر تعداد بیماران همچنان به افزایش است.

علاوه بر این Newsom گفت که دولت مازاد از ماسک های صورت است که اجازه آن را به ارائه منابع به کشورهای دیگر از جمله آریزونا و اورگان که در آن نیاز به وخیم است.

تبلیغات

هنوز فرماندار به تازگی گفت: "اعتصاب تیم" مستقر شده اند توسط سازمان های دولتی به منظور تقویت محلی سفارشات.

در مواجهه با نقد است که او خیلی سریع برای بازگشایی دولت اقتصاد Newsom گفت: در اوایل این هفته است که ماموران دولتی از وزارت نوشیدنی الکلی کنترل و بازدید نزدیک به 6 ، 000 رستوران ها و بارها در طول تعطیلات آخر هفته برای اطمینان از آنها در زیر جدید قوانین سختگیرانه تر.

Newsom جمعه اشاره کرد که بسیاری از کسب و کار کوچک روبرو هستند مشکلات مالی در طول این بیماری همه گیر به طوری که فرماندار نیروی کار در کسب و کار و مشاغل بازیابی اعلام کرد راه اندازی یک کمپین برای تشویق کالیفرنیا برای حمایت از کسب و کارهای محلی که در حال تلاش برای ادامه فعالیت با خیال راحت.

فرماندار نیروی کار گفت: این همکاری با شرکت هایی از جمله یو پی اس گوگل و همسایه برای کمک به اتصال مبارزه کوچک کسب و کار با ابزارها — از جمله مشاوران برای کمک به گسترش خرید و فروش آنلاین و تجهیزات حفاظت فردی — به آنها اجازه می دهد برای رسیدن به مشتریان بیشتر است.

تبلیغات

در ضمن بسیاری دیگر از کالیفرنیا نیز رو به افزایش فشار مالی. مهلت پرداخت مالیات بر درآمد دولت برای سال 2019 به تعویق افتاد در ماه آوریل به دلیل coronavirus جولای 15, دولت حق رای دادن مالیات مدیره یادآوری مالیات دهندگان در روز چهارشنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب