Newsom می خواهد به ارسال $52 میلیون دلار برای کمک به دره مرکزی مبارزه با کروناویروس افزایش

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت Latinos در دره مرکزی شده اند نامتناسب عصر گسترش COVID-19 باعث فرماندار به ارس

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت Latinos در دره مرکزی شده اند نامتناسب عصر گسترش COVID-19 باعث فرماندار به ارسال "اعتصاب تیم" به هشت شهرستان در حالی که درخواست از مجلس قانونگذاری کالیفرنیا به تصویب $52 میلیون دلار برای بهبود تست ردیابی و جداسازی پروتکل ها در این مناطق.

Newsom گفت: هدف رویکرد در هشت شهرستان — San Joaquin استنیسلاس مرسد مادرا فرزنو پادشاهان و شهرستان تولار و کرن استان ها — می آید به عنوان دولت شاهد گسترش نابرابری در مرگ و میر و عفونت از لاتینی ها در سطح ایالت. آن را افزایش می دهد به ویژه در دره مرکزی که در آن لاتینی ها را تا درصد بالاتری از ساکنان.

اعتصاب تیم مستقر خواهد شد بعد از این هفته.

"این بیماری همچنان به رشد در ایالت کالیفرنیا آن را همچنان به گسترش است اما نه به طور مساوی" Newsom روز دوشنبه گفت: در حالی که صحبت کردن در الماس آجیل در استاکتون. "این است که به طور نامتناسبی تحت تأثیر برخی جوامع و بخش های خاصی از دولت است."

تبلیغات

Latinos و مردم باید قرارداد این ویروس در یک نرخ بالاتر به طور کلی از جمعیت عمومی است. این شکاف برای Latinos. پس از تنظیم برای جمعیت لاتینی ها سه برابر بیشتر احتمال دارد به تست مثبت برای رمان coronavirus از مردم سفید.

Newsom گفت: رای مثبت coronavirus آزمون در دره مرکزی طیف وسیعی از 10.7 درصد به عنوان بالا به عنوان 17.7%. دولت به طور متوسط 7.5 درصد.

افزایش موارد ضربه farmworkers در این مناطق به خصوص در بخشی به دلیل آنها اغلب زندگی در محله های نزدیک سهم حمل و نقل به کار سایت و دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

Newsom گفت: $52 میلیون او است درخواست از قوه مقننه به تصویب محلی بهداشت عمومی ادارات در دره مرکزی خواهد آمد از $499 میلیون دلار کمک مالی از دولت دریافت شده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. فرماندار گفت که او می خواهد به استفاده از $52 میلیون دلار برای بهبود "ما انزوا پروتکل های ما قرنطینه پروتکل های تست ما پروتکل ها و به منظور افزایش کارکنان بهداشت و درمان ما با ارائه پشتیبانی بیشتر و همچنین پرسنل بیشتر" در دره مرکزی.

تبلیغات

Newsom گفت: هدف تلاش خواهد آینه کسانی که در شهرستان امپریال است که یکی از سخت ترین-آمار مناطق از دولت است. روستایی شهرستان که در مرز مکزیک و آریزونا به گزارش 1,240 موارد جدید COVID-19 در دو هفته گذشته.

"ما قادر به ایجاد برخی از بهبود در شرایط انتقال و گسترش ویروس با استقرار تعدادی از اعتصاب تیم" Newsom گفت.

کسانی که اعتصاب تیم ساخته شد تا از دولت فدرال و محلی پرسنل کار می کرد که برای افزایش ظرفیت بیمارستان و کاهش انتقال از طریق تماس با ردیابی و کمک به محل شیوع بیماری. دفتر والی گفت: کسانی که در تلاش کمک به رها کردن دو هفته به طور متوسط از 836 موارد COVID-19 هر 100 ، 000 به 308 در هر 100 ، 000.

"ما در حال انجام دقیقا همان چیزی که در طول دره مرکزی" Newsom گفت.

تبلیغات

تمرکز در کالیفرنیا heartland می آید به عنوان Newsom برجسته است و باید دولت برای اطمینان از محل کار حمایت کافی برای کارمندان ضروری است.

Newsom روز جمعه گفت که او قصد دارد به کار "دست در دستکش" با مجلس برای افزایش COVID-19-مربوط به مرخصی استعلاجی سهولت جبران خسارت کارگران ادعا می کنند الزامات اجرای قوانین کار و اطمینان کارفرمایان گزارش شیوع بیماری. دولت قوه مقننه reconvened شنبه از تمدید تعطیلی پس از به shut down دو بار در این سال با توجه به COVID-19 نگرانی.

قانونگذاران باید تا آگوست ، 31 به ارسال صورتحساب به Newsom قبل از adjourning برای سال.

تبلیغات

Newsom تصمیم به هدف قرار دادن دره مرکزی برای ویروس, کاهش همزمان با بن بست با دو شهرهای کوچک وجود دارد که باید به مبارزه طلبیده دستور دولت اجازه می دهد کسب و کار برای باز باقی می ماند با وجود اینکه در دولت فهرست پیگیریهای. Newsom تهدید به قطع فدرال coronavirus بودجه که دولت توزیع به قشم و بندر عباس مگر اینکه آنها به دنبال بخشنامه دولت.

آتواتر شهردار پل کریقتن روز جمعه به نام حرکت "یک قلدری تاکتیک" به "گرفتن ما."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن