NFL ستاره آنتونیو قهوه ای می شود مشروط برای مبارزه با راننده

فورت لادردیل فلوریدا. (AP) — NFL free agent Antonio Brown التماس هیچ مسابقه جمعه به اتهامات مربوط به مبارزه با

توسط MORVARIDEASIA در 24 خرداد 1399

فورت لادردیل فلوریدا. (AP) — NFL free agent Antonio Brown التماس هیچ مسابقه جمعه به اتهامات مربوط به مبارزه با یک راننده کامیون در حال حرکت در خارج از خانه فلوریدای جنوبی در اوایل این سال است.

به عنوان بخشی از یک معامله با Broward County دادستان قهوه ای, التماس هیچ مسابقه به سرقت با باتری سرقت از خالی انتقال و آلوده به فساد است. او را در خدمت دو سال آزادی مشروط تحت یک ارزیابی روانی و درمان پیگیری حضور یک مدیریت خشم, البته, انجام 100 ساعت خدمات اجتماعی و به دنبال اقامت دور از راننده کامیون و حرکت شرکت مالک.

قاضی ادوارد Merrigan جونیور نکردن قضاوت به معنی قهوه ای دریافت نمی محکومیت کیفری در پرونده خود را اگر او با موفقیت کامل خود را مشروط.

براون وکیل Carson, Hancock, در بیانیه ای گفت که این مورد ناشی از یک سوء تفاهم بین قهوه ای و شرکت در حال حرکت در مورد پرداخت و باید به کار گرفته شده به عنوان یک مدنی اختلاف است.

"به جای شرکت در طولانی حقوقی مورد آقای براون تصمیم به حل و فصل این موضوع در یک روش سریع در نظر گرفتن خود و خانواده خود را از فوتبال حرفه ای" هنکاک گفت.

قهوه ای بود و یکی از NFL بالا گسترده ای از گیرنده های خود را در طول نه فصل با Pittsburgh Steelers. او معامله به Oakland Raiders سال گذشته منتشر شد اما همیشه قبل از پخش یک فصل به طور منظم بازی زیر چندین کردن زمینه حوادث. او پس از آن امضا شده توسط New England Patriots که منتشر قهوه ای در ماه سپتامبر پس از یک دوم زن در 10 روز او را متهم کرد از سوء رفتار جنسی.

پلیس در پاسخ Jan. 21 به اختلال در تماس های قهوه ای هالیوود فلوریدا, صفحه اصلی, که در آن در حال حرکت راننده کامیون گفت: قهوه ای و مربی خود او ضربه.

قهوه ای تا به حال حاضر به پرداخت 4000 دلار به راننده برای آزادی او خانوار کالا, به گفته پلیس. راننده گفت: ماموران قهوه ای که انداخت از یک سنگ به عنوان او سوار دور باعث یک دندانه کوچک در حال حرکت کامیون و پیکور رنگ.

زمانی که راننده بازگشت و بعد قهوه ای پرداخت می شود $4,000 اما حاضر به پرداخت $860 برای صدمه زدن کامیون, پلیس گفت:. راننده بازگشت به کامیون خود را به تماس شرکت خود و قهوه ای و کشیده او را به خارج از خودرو در حالی که مربی برداشت, کلید, مقامات گفت. براون مربی و دیگران شروع به از بین بردن جعبه از کامیون تا زمانی که راننده به آنها گفت این جعبه متعلق به یکی دیگر از مشتری است.

قهوه ای تا به حال به ترک صحنه توسط پلیس رسید و این مربی را بازداشت گرفته شد. قهوه ای روشن خود را در دو روز بعد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن