NFLPA می خواهد بازیکنان تست شده روزانه برای ویروس زمانی که اردوگاه باز

این بازیکنان NFL انجمن می خواهد بازیکنان تست شده روزانه برای coronavirus یکی از نقاط برجسته در گفتگو با NFL بی

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

این بازیکنان NFL انجمن می خواهد بازیکنان تست شده روزانه برای coronavirus یکی از نقاط برجسته در گفتگو با NFL بیش بهداشت و پروتکل های ایمنی به عنوان شروع از اردوگاه های آموزشی نزدیکتر.

"ما اعتقاد داریم روزانه تست مهم است به خصوص با توجه به برخی از این نقاط داغ," NFLPA مدیر اجرایی DeMaurice اسمیت گفت: جمعه با اشاره به متحده با افزایش تعداد coronavirus موارد است. "ما نمی در حال حاضر برنامه ای در تغییر آن موقعیت است."

لیگ و اتحادیه در حال حاضر در حال نهایی شدن پروتکل در مورد سفر تیم رسانه ای و پاسخ به درمان و به روز رسانی امکانات پروتکل به طور خاص آدرس اردوگاه های آموزشی بر اساس توصیه از یک کمیته مشترک از پزشکان و مربیان و قدرت مربیان تشکیل لیگ و اتحادیه بازیکنان. کمیته توصیه می شود تست هر روز دیگر.

NFLPA جمهور JC Tretter یک مرکز برای کلیولند براونز به نام "اورژانس" در جلسه یکشنبه شب با رئیس تیم پزشکان از باشگاه در نقطه داغ شهرستانها به بحث در مورد این که آیا آن را بی خطر برای شروع اردوگاه. Rookies برای هوستون و کانزاس سیتی به گزارش روز دوشنبه. بازیکنان از تمام تیم ها در گزارش ماه جولای 28.

"آنها به نظر پزشکی آن را امن برای باز کردن اردوگاه های آموزشی و که در آن ما هستند" اسمیت گفت.

اگر لیگ و اتحادیه موفق به رسیدن به یک توافق NFL می توانید پیاده سازی آن پیشنهاد قوانین با توجه به CBA. این NFLPA می تواند تنظیم یک شکایت به استدلال لیگ نیست ارائه یک محیط کاری امن و تحت قوانین توافق دسته جمعی.

"لیگ است که مدیریت" اسمیت گفت. "آنها حق انحصاری درست مثل کسی که صاحب یک کارخانه در مورد زمانی که آن را باز می کند و هنگامی که آن را می بندد. آنها می خواهند اردوگاه های آموزشی برای باز کردن در زمان. نقش این اتحادیه این است که به نگه داشتن آنها را پاسخگو در مورد این که آیا آن را امن برای باز کردن در حال حاضر. ... ما همه در تلاش برای رسیدن به تصمیم درست پس از وارد شدن به سریع تصمیم گیری است."

یک عادت دوره برای بازیکنان اصلی یکی دیگر از نقطه چسبیده. این اتحادیه می خواهد از 45 روز به ازای هر مشترک کمیته توصیه. شکست خواهد بود 21 روز قدرت و تهویه 10 روز از غیر خالی, شیوه های پس از آن 14 روز پس از تماس به آماده شدن برای بازی. همچنین این اتحادیه نمی خواهید به بازی در هر فصل بازی در حالی که NFL در حال برنامه ریزی برای کاهش این نمایشگاه برنامه از چهار بازی دو.

"برای شرکت در دو بازی که در آن بازیکن می تواند پرواز در سراسر کشور و سپس درگیر شدن با یکدیگر به کار می کنند و برای انجام این کار قبل از این فصل را افزایش نمی دهد, احتمال شروع و در پایان فصل در زمان" اسمیت گفت.

همه بازیکنان به توافق برسند در بازی های پیش فصل بازی.

"من فکر می کنم ما باید این دو بازی" فیلادلفیا دفاعی پشت Jalen میلز آسوشیتدپرس گفت. "ما نیاز به می دانم که چگونه همه چیز است که رفتن به محل کار در روز بازی. البته پیش فصل ما نمی دانیم که در مورد طرفداران در حال حاضر, اما تا آنجا که پروتکل است که رفتن به کار به عنوان دور که آیا آنها در حال آزمایش ما قبل از بازی و یا تست ما قبل و تا به این بازی تست ما در روز بازی.

"راه رفتن در یک ورزشگاه چگونه است که رفتن به ؟ چگونه سفر رفتن به متفاوت اقامت در یک هتل ؟ من فکر می کنم ما نیاز به دانستن است. ... همه است نه بازی اولین بازی در خانه. همه را انجام می دهند که. بنابراین شما بچه ها که در حال رفتن به سفر هفته 1. و من احساس می کنم راستش من می خواهند بدانند که چگونه این پروتکل در حال رفتن به, بنابراین من قادر خواهد بود نه تنها از لحاظ جسمی آماده سازی خودم بلکه ذهنی دانستن دقیقا چه NFL در حال رفتن برای انجام تا آنجا که کل این COVID چیز و پروتکل های به دور از ورود به بازی."

لیگ که قبلا درخواست شده است که بازیکنان گزارش به اردوگاه زودتر از جولای 28 به آنها بیشتر عادت زمان برای قدرت و تهویه زیرا آنها برگزار رسمی تمرینات و یا تیم minicamps. اما این اتحادیه کاهش یافته است.

NFL برگزار شد ویدئو کنفرانس تماس با صاحبان تیم جمعه به بحث در مورد آماده سازی برای فصل.

"ما ادامه خواهد داد برای اجرای ایمنی و بهداشت پروتکل توسعه یافته به طور مشترک با NFLPA و بر اساس توصیه های پیشرو کارشناسان پزشکی از جمله نقد و بررسی توسط CDC" لیگ در بیانیه ای گفت. "ما به آدرس مسائل اضافی در یک تعاونی راه است. همه تصمیم گیری خواهد شد در تلاش برای قرار دادن ما در موقعیت به بازی فصل به طور منظم و postseason منجر سوپر باول است که هدف مشترک از باشگاه و بازیکنان است."

یکی دیگر از سوال پاسخ داده نشده است که چگونه بسیاری از تست مثبت برای coronavirus زور یک تیم را تعطیل.

"اگر یک مرکز مثبت آزمون در روز جمعه وجود دارد و یک دوره قرنطینه از تماس نزدیک نیست ما صحبت کردن در مورد 35 بازیکن در تماس نزدیک با من پس چگونه است که تحت تاثیر یک بازی است؟" Tretter گفت. "شاید این برنامه چگونه این هفته به نظر می رسد باید متفاوت برای نظارت بر این نوع از تماس شما و اجتناب از موقعیت های که در آن یک تست مثبت در اشتباه است و بعد در اواخر هفته خروج کل تیم است."

برخی از تیم ها شروع به ارسال خود را به بیماری های عفونی اورژانس پاسخ به NFLPA در پنج شنبه شب. این اتحادیه در حال بررسی این برنامه را به مطمئن شوید که آنها در انطباق با پروتکل در حال حاضر در حال مذاکره است.

"این نه یک سال نرمال بنابراین ما همیشه در این راه انجام داده است که قصد ندارم به کار در این سال" Tretter گفت. "ایده این است که فقط رفتن به دور با ضربه محکم و ناگهانی انگشت و شما لازم نیست که برای تغییر آن اشتباه است. ...

"همه چیز باید بازنگری شده و refitted به جا coronavirus به دلیل انتظار است که شما در حال رفتن به قادر به جا coronavirus به فوتبال است و نه حق انتظار است."

البته لیگ و اتحادیه نیز در بحث اقتصاد به دلیل وجود یک پیش بینی از دست دادن درآمد به علت احتمال این تیم خواهد بود بازی بدون فن. اتحادیه ترجیح میدهد به گسترش مالی آمار بیش از چند سال در حالی که لیگ پیشنهاد کرده است که انجام آن بیش از دو فصل است. اسمیت گفت: NFL پیشنهاد می شود حقوق و دستمزد کلاه به رها کردن توسط تا آنجا که $70 میلیون نفر در هر تیم در 2021.

"اگر ما تا به حال یک اولویت ما هرگز نمی خواهند این بازیکنان سال آینده به ناعادلانه تحمل فشار از یک کاهش عظیم در درآمد در فوتبال" اسمیت گفت. "آنها در حال گرفتن بیشتر در معرض خطر توسط آمدن به کار در این نقطه است."

سوال نیز باقی می ماند بر روی بازیکنان حقوق به انتخاب کردن از بازی. اسمیت گفت: هیچ بازیکن مطلع اتحادیه قصد انتخاب کردن به عنوان در حال حاضر.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب