NHL, بازیکنان, تصویب طرح برای از سرگیری فصل گسترش CBA

طرفدار هاکی بازگشت بالقوه سه هفته دور و با آن تضمین صلح کار از طریق سپتامبر 2026. در جداگانه رای جمعه اعلام کر

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

طرفدار هاکی بازگشت بالقوه سه هفته دور و با آن تضمین صلح کار از طریق سپتامبر 2026.

در جداگانه رای جمعه اعلام کرد NHL حکام و اعضای NHL بازیکنان' Association تصویب بازگشت-به-بازی, برنامه میله میله به بازی در تورنتو آغاز و ادمونتون, آلبرتا, on Aug. 1.

روند رای گیری نیز شامل هر دو طرف تصویب چهار سال تمدید به زمان توافق دسته جمعی فراهم می کند که لیگ جامع راه خروج از چالش های اقتصادی مطرح شده توسط جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

توافق شد به طور آزمایشی به توافق در روز دوشنبه و تایید شده نزدیک به چهار ماه به بعد پس از NHL متوقف فصل آن با 189 بازی باقی مانده است.

محرومیت یک شکست هاکی, برنامه ریزی شده است به رزومه با گسترش 24-تیم حذفی فرمت مربوط به بالا-12 تیم در هر یک از کنفرانس شرق و غرب ابتدا با یک دور مقدماتی و در دو دور اول بازی های برگزار شده در کانادا. اگر تمام درآمد حاصل به عنوان برنامه ریزی شده جام استنلی نهایی آغاز خواهد شد در اواخر ماه سپتامبر و 2020-21 فصل باز کردن در ماه دسامبر.

24 تیم در حال حاضر می تواند برنامه ریزی برای باز کردن اردوگاه های آموزشی در روز دوشنبه که همچنین به عنوان آخرین مهلت برای بازیکنان به انتخاب کردن از رقابت بدون مجازات. این تیم سپس برنامه ریزی برای سفر به مربوطه hub شهرستانها در جولای 26.

___

برای اطلاعات بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب