هیچ فوتبال تا فوریه: ویرجینیا کمیته رای به تاخیر high school sports

وجود خواهد داشت نه هر مدرسه ورزش در ویرجینیا حداقل تا اواسط ماه دسامبر و سنتی فصل پاییز ورزش از جمله فوتبال, پ

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

وجود خواهد داشت نه هر مدرسه ورزش در ویرجینیا حداقل تا اواسط ماه دسامبر و سنتی فصل پاییز ورزش از جمله فوتبال, پورنو با یک گروه پشتیبانی و والیبال — به تعویق خواهد افتاد حداقل تا مارس سال 2021.

که با توجه به طرح مصوب دوشنبه توسط ویرجینیا دبیرستان در لیگ کمیته اجرایی که باعث می شود قوانین عمومی دبیرستان ورزش در کشورهای مشترک المنافع.

این طرح خواستار به تعویق افتاد و چگال سری ورزشی, فصل, اما نگه داشتن تمام ورزشی در فصل, جایی که آنها در حال حاضر تراز وسط قرار دارد.

تصمیم می آید را به عنوان بسیاری از ویرجینیا مدارس را اعلام کرد قصد دارد برای شروع سال تحصیلی آینده با آموزش مجازی گزینه برای ادامه کاهش گسترش coronavirus.

نگاهی به ورزش دبیرستان طرح تایید شده توسط کمیته:

  • بسکتبال, ژیمناستیک, داخلی, مسیر, شنا/غواصی, کشتی کج: فصل را از دسامبر. 14 از طریق Feb. 20 و اولین مسابقه تاریخ خواهد بود Dec. 28.
  • تشویق, cross-country, میدان, هاکی, فوتبال, گلف, والیبال: فصل را از Feb. 15 تا مه 1 و اولین مسابقه تاریخ خواهد بود 1 مارس.
  • بیس بال, چوگان سرپهن, فوتبال, بیسبال دارای توپ نرم, تنیس, دو و میدانی: فصل خواهد اجرا از 12 آوریل تا ژوئن 26 و اولین مسابقه تاریخ خواهد بود مارس 26.

"ما می خواهم برای تشکر از همه برای درک و حمایت" لیگ گفت: در Facebook پست اعلام این تصمیم است. "ما همچنین می خواهم برای تشکر از VHSL کمیته اجرایی و ورزشی مدیران برای کار خود را. سلامت و ایمنی ورزشکاران دانش آموز باقی مانده است و اولویت اصلی ما همانطور که ما حرکت به سمت یک فصل است."

ویرجینیا دبیرستان لیگ مسئول نظارت بر رقابت های ورزشی در میان دبیرستان های دولتی در ویرجینیا. لیگ کمیته اجرایی ساخته شده است تا از 37 اعضا و شامل اصول superintendents مدرسه ورزشی, مدیران, نمایندگان مجلس و مقامات دولتی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب