هیچ ماسک بدون فاصله: چه انتظار می رود در پارک های آب در چهارم

در تاریخ 1 ژوئیه طلایی نامحدود بسته دسترسی به پاک کردن نهر بیش از نگرانی های است که عدم ماسک و اجتماعی فاصله د

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

در تاریخ 1 ژوئیه طلایی نامحدود بسته دسترسی به پاک کردن نهر بیش از نگرانی های است که عدم ماسک و اجتماعی فاصله دیده می شود در امتداد شهر محبوب دنباله قبلی آخر هفته می تواند منجر به نوعی از COVID-19 مورد خوشه تجربه ماه گذشته پس از به سر می برند ممکن است باش در Boulder Creek.

با این وجود, وجود خواهد داشت مقدار زیادی از آب جاذبه های باز در سراسر کشور در سراسر چهارم جولای آخر هفته از جمله Poudre رودخانه Whitewater پارک دیدنی رایگان تاسیسات اجرا شده توسط شهر فورت کالینز در حال حاضر خود را جشن اول تابستان; پروژه اولیه مرحله تکمیل شد در ماه اکتبر گذشته.

بر اساس مراجعه به پارک در یکشنبه, ژوئن 28, مردمی از رفتن به چنین مکان هایی نباید انتظار به صورت پوشش یا شکاف بین مردم — به خصوص در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که حضور تقریبا قطعا افزایش می یابد.

The sign at the entrance to Poudre River Whitewater Park.گسترش

ثبت نام در ورود به Poudre رودخانه Whitewater پارک.

عکس از مایکل رابرتز

خیابان های اطراف این جاذبه این ماجرا بودند با اتومبیل باعث ورود افراد جدید به دنبال پارکینگ در نزدیکی محله. در طول پیاده روی ما را از ما سوار ما ماسک عینک است که قطعا ما را پرت. اکثریت قریب به اتفاق مردم از جمله تعداد زیادی از خانواده های حمل لوله ها و یا دیگر دستگاه های شناوری آیا چیزی برای پوشش خود بینی یا دهان.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این گروه تمایل به نگه داشتن فاصله خود را از دیگر پیاده به عنوان آنها راه خود را در سراسر یک راهرو که منجر به آب-نقاط دسترسی. نزدیک تر برخورد شد بیشتر امری عادی همراه بانک ها از رودخانه که در آن گردهمایی غالبا آمد در نزدیکی یکدیگر که آیا basking در آفتاب یا cavorting در آب — بچه ها و بزرگسال به طور یکسان.

Another angle on Poudre River Whitewater Park on June 28.گسترش

زاویه دیگری در Poudre رودخانه Whitewater پارک در ژوئن 28.

عکس از مایکل رابرتز

صحنه نمی توانست خوشحالی مقامات بهداشت عمومی اما نه آن را به احتمال زیاد به علت آنها قریب به اتفاق تپش قلب با توجه به تعداد افراد حاضر: احتمالا صد و یا در اوایل بعد از ظهر زمانی که ما وجود دارد. اما جمعیت قطعا ساخته شده در طول زمان ما در این سایت بیشتر در آینده به ما بیرون رفتن.

با پیش بینی های تحریک درجه حرارت بیش از چهارم جولای آخر هفته مکان هایی مانند Poudre رودخانه Whitewater پارک بدون شک اثبات غیر ممکن است برای مقاومت در برابر نه تنها برای خانواده ها بلکه برای نوجوانان و بزرگسالان جوان که وجود دارد فراوانی در فورت کالینز از دانشگاه ایالتی کلرادو.

ما نمی خواهد می دانم که اگر چنین تجمعات منجر به راش از عفونت های جدید تا چند هفته بعد از تعطیلات به پایان می رسد با توجه به دوره کمون COVID-19. تا آن زمان افرادی که مایل به انجام کاری سرد برای جشن ملت ما استقلال در حالی که اجتناب از جمعیت ممکن است بخواهید برای باز کردن درب فریزر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن