هیچ ویروس لایحه نشده است: کاخ سفید ایران در تقابل بیش بیکاری کمک

واشنگتن (AP) — مذاکرات جدید COVID-19 نجات بیل در شار جمعه پس از کاخ سفید شناور برش یک مزایای بیکاری افزایش به

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

واشنگتن (AP) — مذاکرات جدید COVID-19 نجات بیل در شار جمعه پس از کاخ سفید شناور برش یک مزایای بیکاری افزایش به عنوان کمی تا $100 و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل به یک اولویت جدید, اضافه کردن پول برای ساخت یک جدید FBI ستاد.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ارسال سناتور خانه, امیدوار کننده جمهوری پیشنهاد می شود در روز دوشنبه. خشم دموکرات ها هشدار داد که زمان در حال تلف آمریکا و فرانسه بر حل اختلافات به عنوان ویروس بدتر بیکاری کمک منقضی می شود و مرگ و میر افزایش می یابد.

"ما رهبر مک کانل جدی گفت:" مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر در بیانیه ای.

در طول یک سر نخ ریسی هفته از شروع و توقف تلاش های مک کانل ناگهان متوقف rollout از جمهوری خواهان' $1 تریلیون طرح که قرار بود برای ارائه یک ضد پیشنهاد به دموکراتها 3 تریلیون دلار در لایحه باز پیشنهاد برای مذاکرات است. تهمت بود مجبور به ترک خود فشار برای مالیات بر حقوق و دستمزد شکستن که حزب او مخالف و کاخ سفید تبدیل به اولویت های جدید.

همانطور که جمهوری خواهان تلاش ملت عفونت صدر 4 میلیون مرگ و میر, افزایش چندین هزار نفر به حدود 145,000 و 600 دلار کمک هزینه بیکاری افزایش برای میلیون ها نفر از خارج-از-کار آمریکایی ها بود در مسیر به اتمام می رسد.

به عنوان مک کانل تعطیل سنا او وعده داده شده برای بازگشت با "قوی و هدفمند قطعه ای از قوانین با هدف به طور مستقیم در چالش های ما در حال حاضر است."

ایران با رهبر است که برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن نقش برآب خانه کنتاکی برای یک رویداد را با این کشور مواد مخدر تزار جیم کارول در بخشی از آپالاچیا مقابله با اعتیاد به مواد مخدر و افزایش سرسام آور مصرف بیش از حد مرگ و میر.

همانطور که برای COVID-19 بحران مک کانل گفت: در اشلند کنتاکی "این شده است یکی از heck از یک چالش برای همه در کشور است. امیدوارم ما با هم می آیند پشت برخی از بسته های ما می توانید موافقت کنید در چند هفته آینده."

یک نقطه چسبیده برای جمهوری خواهان در تلاش برای حل و فصل اختلافات خود با کاخ سفید است که چگونه به قطع $600 هفتگی بیکاری افزایش سود است که انقضای.

جمهوری خواهان تا حد زیادی بر این باورند که add-on که تا به حال تایید شده در اوایل کمک لایحه بیش از حد است و تبدیل شدن به یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار. در برخی مواقع افزایش می دهد بیکار پول بیش از اگر آنها مشغول به کار بودند. تحت مک کانل طرح سناتور پیشنهاد برش آن را به 200 و سپس انتقال بیش از چند ماه آینده به یک سیستم جدید بیشتر از نزدیک به یک دولت خود پرداخت سطح.

یک دولت رسمی اعطا گمنامی به بحث خصوصی مذاکرات گفت که کاخ سفید بازدید سنا روحانی پیشنهاد به عنوان بیش از حد "دست و پا گیر" و 200 دلار افزایش به بیش از حد بالا است.

تعدادی از راه حل های مختلف بودند که مورد بحث و رسمی گفت: از جمله رها کردن add-on به $100.

دموکرات ها هشدار داد که زمان در حال اجرا بود. سود رسما منقضی جولای 31, اما با توجه به راه متحده روند بیکاری پرداخت قطع شده است به طور موثر شنبه.

تشکر. Richie نیل D-N. J. رئیس خانه راه & وسیله کمیته گفت: این کشور در "آستانه یک فاجعه اقتصادی است."

ایالات متحده ثبت شده آن 18 در هفته جدید مدعیان شکوه 1 میلیون دلار با نرخ بیکاری 11 درصد بالاتر از در طول دهه گذشته را رکود اقتصادی ، جدید AP-NORC نظرسنجی گفت: نیمی از آمریکایی ها گذاشته معتقدند که در حال حاضر شغل خود را نمی خواهد بازگشت.

"مردم باید روزی از روز به روز زندگی" نیل گفت: در کنگره. او گفت اضافی کمک نه تنها کمک می کند تا بسته های پول در خانواده ها است, اما کلیدی است برای دامن زدن به اقتصاد به عنوان یک آمریکایی بدون حقوق. "بازیابی کند خواهد بود," او گفت:.

بیکاری بحث است تنها یکی از بسیاری از مسائل مربوط به تقسیم جمهوریخواهان به آنها وارد مذاکرات با دموکرات ها بر سر اینکه چگونه به بهترین پاسخ به طولانی مدت coronavirus بحران و ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی.

مک کانل در حال ظهور است مراقبت Act II با نام قبلی تلاش شد انتظار می رود عبارتند از: دور تازه مستقیم 1200 دلار پرداخت نقدی به بسیاری از آمریکایی ها یک تکرار از ارسال پول در بهار همراه با $105 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس از 25 میلیارد دلار برای ویروس تست و مک کانل اولویت مسئولیت سپر برای محافظت از کسب و کار بیمارستان و دیگران در برابر COVID-19 پرونده های حقوقی.

تهمت بود هل دادن مالیات بر حقوق و دستمزد برش اما جمهوری خواهان مجلس سنا نمی خواهم به آن باشد چرا که آنها می گویند آن را کمی برای کمک به خارج-از-کار آمریکایی است. آن را نیز بکشد درآمد به دور از مالیات است که بودجه امنیت اجتماعی و مدیکر.

رئیس جمهور کوتاه آمد, اما کاخ سفید نیز درج اولویت های جدید — rethinking the بیکاری بهره مند شوند و مغلوب ساختن پیشی جستن اولویت برای یک ساختمان جدید به جای FBI در پیری J. Edgar Hoover ساختمان در مرکز شهر واشنگتن در سراسر خیابان را از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

"این است که بی نظمی" پلوسی روز جمعه گفت در کنگره.

گام های بعدی نامشخص پس از روز بسته-درب توافق مذاکرات در کنگره آمریکا با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و دیگران.

"ما تا به حال انتظار می رود به کار می شود در طول این آخر هفته" رهبران دموکراتیک گفت.

"این است که به سادگی غیر قابل قبول است که جمهوری خواهان باید به حال کل این زمان برای رسیدن به اجماع در میان خود و در ادامه به شلاق زدن."

___

آسوشیتد پرس نویسنده بروس Schreiner در کنتاکی کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب