NPS رزومه صدور ملی مرکز رویداد مجوزها پس از 13 هفته مکث

خدمات پارک های ملی دوباره آغاز صدور مجوز برای تظاهرات و حوادث در بازار دوباره جمعه بعد از 13 هفته خودداری کنن

توسط MORVARIDEASIA در 4 تیر 1399

خدمات پارک های ملی دوباره آغاز صدور مجوز برای تظاهرات و حوادث در بازار دوباره جمعه بعد از 13 هفته خودداری کنند به مبارزه با گسترش coronavirus.

یک رکورد از عزم راسخ است که متوقف مجوز برنامه ها و لغو قبلا صادر شده مجوز منقضی شده سه شنبه.

در حال حاضر اجازه می دهد می توانید یک بار دیگر صادر می شود برای تظاهرات تجاری فیلمبرداری و عکاسی و رویدادهای خاص.

ورزش های سازمان یافته باقی می ماند ممنوع است.

صدور مجوز دوباره یک قسمت از NPS' حرکت به مرحله دوم بازگشایی که آژانس انتظار دارد به گسترش در ماه جولای.

ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را تشویق می کند مجوز متقاضیان به استفاده از COVID-19 اقدامات پیشگیرانه از قبیل اجتماعی فاصله و پوشش صورت زمانی که اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود.

"برای بیش از سه ماه خدمات پارک های ملی است نه مجاز حوادث در بازار ملی. با وجود COVID-19 محدودیت های زیادی متمم اول قانون اساسی فعالیت ها و تظاهرات رخ می دهد با افزایش فرکانس و اندازه" گفت: Jeff Reinbold, سرپرست مرکز ملی و پارک یادبود در آزادی.

"با از سرگیری صدور مجوز برای رویدادهای ما بهتر قادر به ارائه برای سلامت و ایمنی شرکت کنندگان و اطمینان از همه گروه ها باید از این فرصت برای جمع آوری و شنیده شود."

برنامه اجازه پذیرفته شده در شخص و یا از طریق ایمیل از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر اطلاعات اضافی از جمله مجوز برنامه ها و اطلاعات تماس در دسترس است آنلاین در go.nps.gov/MallPermits.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب