افسر چالش های حساب از خشونت پاکسازی معترضان

ایالات متحده در پارک پلیس و سرویس مخفی خشونت روت کردن معترضان از میدان لافایت ماه گذشته بدون آشکار تحریک کافی

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

ایالات متحده در پارک پلیس و سرویس مخفی خشونت روت کردن معترضان از میدان لافایت ماه گذشته بدون آشکار تحریک کافی و یا هشدار بلافاصله پس از دادستان کل ویلیام بر صحبت با پارک پلیس, رهبران با توجه به ارتش و گارد ملی افسر بود که وجود دارد.

حساب ملی گارد مسلح ، آدم DeMarco چالش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توضیح برای اینکه چرا نیروهای فدرال clubbed و پانچ معترضان و به هر طریقی نصب افسران و عوامل شیمیایی به درایو صدها نفر از مردم از میدان در مقابل کاخ سفید در ژوئن 1. توهین آمیز علیه معترضان آمد فقط قبل از اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از طریق این منطقه به مرحله یک عکس رویداد در مقابل یک کلیسای تاریخی.

DeMarco حساب منتشر شد نوشته شده در شهادت برای او برنامه ریزی شده ظاهر سهشنبه قبل از خانه منابع طبیعی کمیته که در حال بررسی استفاده از زور — و چه کسی آن را کارگردانی کرده است — در برابر آنچه تا به حال به نظر می رسد تا حد زیادی جمعیت های مسالمت آمیز در میدان آن شب. گارد ملی افسر رود که به استناد نظامی Whistleblower قانون حفاظت که در بخشی می گوید که هیچ کس نمی تواند بلوک یک عضو نیروهای مسلح از حلال ارتباطات با کنگره است.

رئیس کمیته رائول Grijalva یک آریزونا از حزب دموکرات روز دوشنبه گفت که از DeMarco نوشته شهادت "خیلی واضح است که در بالاترین سطوح تماس در حال ساخته شده بودند" اگر چه شهادت نمی دهد هر گونه جزئیات صریح و روشن از کسی دستور دادن. وزارت دادگستری بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر دوشنبه, اما قبلا رد کرده است که اجرای قانون و نیروهای امنیتی پاک مربع تا راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ظاهر اخبار دوربین. این حادثه در نزدیکی ارتفاع در سراسر کشور تظاهرات بیش قتل مردم سیاه و سفید در دست پلیس است.

"از آنچه که من می تواند مشاهده تظاهرکنندگان رفتار مسالمت آمیز" در هنگام پارک پلیس, سرویس مخفی و دیگر نیروهای ناشناس هم در جمعیت DeMarco می نویسد. این مسیر آغاز شده و در مدت کوتاهی پس از بر و ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک به نظر می رسد در مربع که در آن بر به نظر می رسد به مشورت با پارک پلیس, رهبران او می گوید.

از نظر قانونی مورد نیاز هشدار به تظاهرکنندگان قبل از پاکسازی مربع در مدت کوتاهی پس از شد "به سختی قابل شنیدن" از 20 متری (18 متر) دور و به نظر نمی رسد که متوجه شده توسط معترضان, او گفت:.

پارک پلیس و دیگر افسران و سپس به طور ناگهانی شروع مسیریابی جمعیت بدون هشدار به نیروهای گارد ملی در حال حاضر DeMarco گفت.

یک پارک پلیس افسر رابط گفت DeMarco که نیروهای خود را تنها با استفاده از "مرحله دود" نه گاز اشک آور در مقابل جمعیت. DeMarco گفت: به سوزش بینی و چشم ظاهر به گاز اشک آور و با این حال گفت که او در بر داشت صرف پارگی کپسول های گاز در خیابان بعد از آن شب.

خدمات پارک های ملی که نظارت بر آمریکا در پارک پلیس در پاسخ دوشنبه با تکرار پارک پلیس سر گرگوری T. موناهان بیانیه ماه گذشته که افسران او عمل به "محدود کردن خشونت بود که در جریان است." پارک پلیس یک نیروی چند صد افسران در سراسر کشور نظارت یک تعداد انگشت شماری از کشور های یاد فدرال اراضی و بناهای تاریخی. موناهان برنامه ریزی شده است برای شهادت دادن برای اولین بار علنا در مورد این رویداد در روز سه شنبه جلسه کمیته.

ویدئوها و حساب توسط روزنامه نگاران و تظاهرکنندگان حاضر در میدان و در حال حاضر از گارد ملی افسر چالش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حساب که معترضان حمله امنیتی و مأموران اجرای قانون وجود دارد در زمان. قانونگذاران دموکرات بارها و بارها به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارائه مدارک و شواهد از آن است.

Grijalva گفت: نمایندگان مجلس نیز خواست برای ضبط از اجرای قانون و نیروهای امنیتی' رادیو ترافیک آن شب. به آنها گفته شد توسط دولت است که یک "فن آوری قطعی" مانع ضبط شده او گفت:.

DeMarco می گوید او منصوب شده بود رابط در این رویداد برای, داخلی, وزارت, پارک پلیس و گارد ملی و ایستاده بود در نزدیکی یک مجسمه از اندرو جکسون, به عنوان Barr و دیگر مقامات ارشد درگیر جمع.

DeMarco توصیف سریع مکالمه با Milley پنتاگون بالا به طور کلی در آن زمان در میدان که DeMarco می گوید به هیچ هشدار قریب الوقوع فشار توسط پارک پلیس, سرویس مخفی و دیگران علیه تظاهرکنندگان.

"به عنوان ارشد گارد ملی افسر در صحنه در آن زمان من به طور کلی Milley سریع توجیهی در ماموریت ما و وضعیت فعلی" DeMarco می نویسد. "به طور کلی Milley به من گفت به اطمینان حاصل شود که پرسنل گارد ملی باقی مانده است آرام و اضافه کرد که ما وجود دارد به احترام اعتراض به متمم اول قانون اساسی حقوق."

مدت کوتاهی پس از پارک پلیس و دیگران مجبور به فرار معترضان Milley راه می رفت در نظامی خستگی در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهوری جمهوریخواه قدم به نزدیکی کلیسای جان که در آن تظاهرکنندگان به حال متهم شده است که برای شروع یک آتش سوزی در زیرزمین یک ساختمان در شب قبل. مغلوب ساختن پیشی جستن محوری کتاب مقدس در هوا به طور خلاصه برای دوربین های خبری, تاکید دولت خود دریافت-دشوار پیام در برابر تظاهرات.

Milley پس از آن عذرخواهی کرد برای گرفتن بخشی از آنها انتقاد. Milley گفت که او "نباید وجود داشته اند" و دخالت خود را "ایجاد درک نظامی درگیر در سیاست داخلی."

DeMarco قبلا خدمت در ارتش ایالات متحده از جمله مبارزه با انتساب در عراق است. یک نامزد مطابق با نام خود و توضیحات زد برای کنگره مریلند در سال 2018 از دست داده و در دموکراتیک اولیه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب