مقامات فعالان موافق آن زمان به 'reimagine' به پلیس لس آنجلس, اما آنها همچنان به مشاجره بر سر اینکه چگونه

برگزاری شورای شهر لس آنجلس است کمیته ویژه ای در پلیس اصلاحات دوشنبه, عضو شورای گیاه Wesson جونیور ذکر مداوم جن

توسط MORVARIDEASIA در 5 تیر 1399

برگزاری شورای شهر لس آنجلس است کمیته ویژه ای در پلیس اصلاحات دوشنبه, عضو شورای گیاه Wesson جونیور ذکر مداوم جنبش ملی برای افزایش پلیس پاسخگویی به عنوان یک فرصت برای تغییر شکل اداره پلیس لس آنجلس.

"به جای ما رد و یا انکار آنچه که در این کشور می گویم اجازه دهید آن را در آغوش. اجازه دهید اجازه دهید آن را به ما به عنوان آنجا که می توانید آن را ما" Wesson گفت. "اگر ما در مورد جدی بودن تاثیرگذار اگر ما جدی در مورد ایجاد تغییر واقعی و سپس این لحظه ما است."

سپس برای ساعت آینده Wesson و بقیه کمیته گوش به عنوان اعضای عمومی به نام در به می گویند که این کمیته بود که به اندازه کافی با تخته سنگ از اصلاحات اقدامات قبل از آنها و باید به جای تمرکز بر defunding و لغو نیروی انتظامی در دسترس نباشد.

اکثر تماس گیرنده گفت: آنها با حمایت از یک حرکت Wesson و دیگران به حد پلیس پاسخ در حوادث مربوط به افراد دچار بهداشت روانی بحران اما تنها به عنوان یک گام به سوی از بین بردن پلیس از خیابان ها در کامپیوتر است. آنها گفت: اقدامات پلیس در طول تظاهرات اخیر باید مورد بررسی قرار گیرد اما این یک حرکت ترک که بررسی به پلیس لس آنجلس خود را ظالمانه است.

تبلیغات

"این به اندازه کافی خوب نیست. ما نیاز به پال خواستار قطع بودجه دولت به پلیس گفت:" یک تماس گیرنده.

"پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس و یا شما رأی داده اند" گفت: یکی دیگر از.

مبادلات آینه دیگران بین غیر نظامی-اجرا پلیس کمیسیون و ساکنان محلی در طول یک جلسه که پنل در روز سه شنبه که در آن فرماندهان پلیس لس آنجلس راه می رفت کمیسیون از طریق یک برنامه برای افزایش افسر آموزشی — از جمله با ارائه اضافی د-تشدید و ضد تعصب آموزش — قبل از تماس گیرنده castigated فرماندهان و کمیسیون برای هل دادن هزینه اقدامات جدید به جای ملاقات با معترضان خواسته های پلیس برای کاهش هزینه های.

"ما انتظار داریم که شما به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس نه صرف پول بیشتر برای آموزش آنها گفت:" یک تماس گیرنده.

تبلیغات

هر دو جلسات ادامه گسترده تر روند در دولت به صورت محلی و در سراسر کشور است که در آن مقامات به طور فزاینده ای ارائه شده تا پلیس, اصلاحات حتی آنهایی که زمانی در پی و هرگز برنده و فعالان را تحت فشار قرار دادند به تقاضا بیشتر است. در سطح ملی دموکرات ها و جمهوری خواهان در سنا در حال مبارزه بیش از آن پلیس اصلاحات به پیش است.

روز دوشنبه شورای شهر بودجه و امور مالی کمیته توافق برای قطع بیش از $133 میلیون از پلیس لس آنجلس بودجه یک مقدار که حیرت زده دیرین شهرستان ناظران یک ماه قبل. فعالان که تحت فشار قرار دادند جداگانه "مردم بودجه" که بریده بریده پلیس لس آنجلس را حدود 3 میلیارد دلار بودجه سالانه در حدود 90 درصد برش سقوط حد کوتاه است.

تماس گیرنده به چهار پلیس اصلاحات جلسه کمیته بارها و بارها مطرح شده و مردم بودجه خود را به عنوان گزینه ارجح برای "reimagining" ایمنی عمومی در شهر نیز هست.

همان اصطلاح استفاده شد در طول یک جلسه ویژه در اوایل این ماه در بین عدالت کیفری طرفداران اصلاحات و اعضای شورا به بحث در مورد این افراد بودجه, که در آن Melina عبدالله, co-founder of Black Lives Matter-L. A. گفته مقامات این قانون آمده است که گفت: "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" بلکه "reimagine امنیت عمومی."

تبلیغات

"آنها می گویند ما نمی خواهیم یک سیستم پلیس قرار می دهد که اهداف در پشت سیاه و سفید از مردم به خصوص اما همچنین به طور منظم ضارب و traumatizer ما کل جامعه" عبدالله گفت: در ژوئن 15 جلسه.

به جای بازبینی مردم بودجه این کمیته در روز چهارشنبه تحت فشار قرار دادند به جلو با بیشتر از متوسط اقدامات اعضای خود و دیگر اعضای شورای پیشرفته بود.

یک حرکت را به پلیس لس آنجلس کار با دیگر شهر و شهرستان سازمان که مسئولیت رسیدگی به سلامت و بی خانمانی مسائل به "توسعه یک مدل غیر مسلح از پاسخ به بحران است که منحرف کردن غیر خشونت آمیز خواستار خدمات به دور از پلیس لس آنجلس به مناسب غیر سازمان های اجرای قانون و مسائل مرتبط با."

تغییر مسئولیت برای پاسخ به تماس برای خدمات به دور از پلیس و سازمان های دیگر است که یک مفهوم کلیدی در پشت "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" جنبش اما فعالان در زمان صدور شنبه با هر گونه دخالت پلیس لس آنجلس در نظارت است که تغییر.

تبلیغات

چند دیگر از حرکات به نام برای بررسی پلیس لس آنجلس واکنش به تظاهرات اخیر از جمله یکی که هدایت پلیس لس آنجلس به گزارش به شورا در مورد چگونگی آن را بررسی اتهام سوء رفتار و چه نظم و انضباط تحمیل خواهد شد در افسران که استفاده بیش از حد زور علیه معترضان.

یکی دیگر از حرکت نیاز بیشتر افسران به پوشیدن دوربین بدن که منتقدان سوال برای پتانسیل خود را هزینه. دیگری آن را غیر قانونی به استفاده از 911 سیستم های بیهوده و بیمعنی یا غلط اضطراری ادعا می کند بر اساس تعصب نژادی.

پانل رای به فشار همه حرکات را کامل کرد.

روز سه شنبه پلیس کمیسیون در زمان LAPD طرح جدید برای آموزش افسران از طریق 2020 تحت بررسی است اما آن را قبول نمی کنند.

تبلیغات

تصمیم به جدول طرح پس از کمیسر دیل بونر نگرانی در مورد تصویب یک بزرگ چند وجهی برنامه های آموزشی در زمانی که این شهر با توجه به تغییر اساسی البته در اطراف پلیس و چگونه از آن تامین می شود.

"وجود دارد در حال رفتن به پرسش در مورد چگونگی این متناسب به آن گسترده تر پارادایم" بونر گفت. "من فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما در تمام پایه این گفتگو نه تنها در واقعیت اما این است که ما راه خودمان را و کل فرایند را برای رسیدن به موفقیت و انجام آنچه که جامعه ما خواستار انجام دهد."

در جلسات سه شنبه و چهارشنبه گفته است که آنها می دانند که یک روز جدید آمده است که آنها در حال انجام بهترین خود را به طلیعه چیزی بودن در تغییرات — از جمله کاهش نقش پلیس در غیر خشونت.

اما آنها نیز در زمان تحت فشار قرار دادند در برابر این مفهوم است که پلیس باید بازی هیچ نقشی در این شهرستان در آینده است.

تبلیغات

عضو شورای جان لی گفت: پلیس لس آنجلس ساخته شده است بسیاری از پیشرفت ها در طول سال اما هنوز هم وجود دارد نیاز به "تغییر شکل و reimagine چگونه ما پاسخ به برخی غیر خشونت آمیز مسائل در شهر است."

عضو شورای Paul Koretz که نشسته بر روی پلیس کمیته اصلاحات گفت: او حمایت تمام اقدامات اصلاحات قبل از این کمیته اما معتقد است که تلاش های پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو پلیس خواهد بود "یک گام بیش از حد."

"اگر ما آنچه را که خواسته شده را انجام دهید و ما defunded پلیس و در یک هفته آنها رفته بودند من فکر می کنم که خواهد بود که بدترین تصمیم شورای شهر تا کنون ساخته شده" Koretz گفت. "من فکر می کنم این شهر را نگاه کمی مانند فیلم" پاکسازی.'"

Koretz گفت که او معتقد است بسیاری از شهروندان که همین حالا تماس بگیرید به جلسات شورای احساس به همان شیوه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب