مقامات می گویند هیچ برگشتی در روز بازگشایی حتی به عنوان coronavirus موارد افزایش

کالیفرنیا مقامات باقی می ماند و مورد اعتماد به نفس سریع بازگشایی اقتصاد حتی به عنوان coronavirus مرگ و میر و م

توسط MORVARIDEASIA در 25 خرداد 1399

کالیفرنیا مقامات باقی می ماند و مورد اعتماد به نفس سریع بازگشایی اقتصاد حتی به عنوان coronavirus مرگ و میر و موارد جدید ادامه خواهد داد به افزایش است گفت: آنها هیچ برنامه ای در حال حاضر به سرعت تلاش.

آنها گفتند که انتظار می رود موارد کنه به سمت بالا به عنوان کسب و کار بازگشایی شد اما تاکید کرد که به طور کلی معیارهای هنوز هم حمایت بازگشایی استراتژی که گام بزرگی رو به جلو در روز چهارشنبه.

لس آنجلس اعلام کرد که ورزشگاه و امکانات تناسب اندام pro-league عرصه بدون مخاطبان در اردوگاه های روز, موزه, گالری, باغ وحش, آکواریوم, اردو, هوای آزاد, مناطق تفریحی و هتل ها برای اوقات فراغت سفر خواهد بود و مجاز به بازگشایی جمعه.

ناخن سالن تو مغازه ها و کافه ها و از wineries فیلم تئاتر, اجرای زنده تئاتر و مراکز تفریحی و سالن های کنسرت و سالن و ورزشگاه عرصه امکانات بازی پارک و جشنواره ها هنوز بسته در شهرستان است.

تبلیغات

بیشتر بازگشایی می آید به عنوان 1,275 موارد جدید و اضافی 61 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 گزارش شده توسط L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی.

با وجود محدودیت برداشته و احزاب و تجمعات و مخلوط کردن از خانواده ها هنوز هم مجاز نیست.

"ما به طور کامل نه از جنگل ما هنوز در وسط جنگل و ما هنوز هم مقدار زیادی از خطر" بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت. "من می دانم که چگونه مردم از جان گذشته برای دریافت قادر به بازگشت به حوادث است اما در سلامتی ما افسر سفارش و نه آن است که در دولت سلامت افسر سفارش."

روز سه شنبه برای دومین روز متوالی دولت گزارش داد بیش از 3000 موارد آوردن تعداد کل عفونت به بیش از 137,000. بخش عمده ای از موارد هنوز هم در L. A County است.

تبلیغات

با وجود این مسیر رو به بالا از موارد و رو به رشد مرگ و میر وجود دارد هیچ برنامه ای برای معکوس دوره, مقامات گفت.

"همانطور که ما در فاز یک مسئول راه بازگشایی اقتصاد ما ساخته شده آن را کاملا روشن است که ما پیش بینی افزایش در تعداد موارد مثبت," رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در حالی که صحبت کردن با اوکلند رهبران جامعه.

"اما ما همچنین ساخته شده در آن کاملا روشن همزمان تشخیص و تعهد است که ما در یک قابل ملاحظه ای متفاوت از ما 90 روز پیش. ما صدها میلیون ها نفر از ماسک در حال حاضر در اختیار ما است."

فرماندار با اشاره به دولت را افزایش تست توانایی در بیمارستان و ظرفیت های موجود عرضه هواکش — معیارهای کلیدی در تصمیم گیری برای سهولت ایالت تغییرات — به عنوان استدلال برای فشار دادن آینده.

تبلیغات

ده شهرستان — فرسنو, Imperial, پادشاهان, Tulare, San Bernardino, San Joaquin, Los Angeles, سانتا, کلارا, ساکرامنتو و Ventura — در حال حاضر در حال نظارت برای یک افزایش در تعداد انتقال و یا بستری شدن در بیمارستان. سنبله در اعداد مرتبط شده است شیوع بیماری در زندان, زندان و پرستاری ماهر امکانات و همچنین غیر رسمی و رسمی تجمعات بیش از دو هفته گذشته با توجه به California Department of Public Health.

به عنوان محدودیت برداشته شده است پس از نزدیک به سه ماه از قرنطینه شخصی reunions را آغاز کرده اند که با وجود مداوم ممنوعیت تجمعات سیاسی فراتر از تظاهرات و یا خدمات عبادت.

در Sacramento County, افزایش بستری شدن در بیمارستان بیش از آخر هفته گذشته در ارتباط بودند به اعضای همان خانواده که به تازگی جمع آوری شده برای جشن تولد و مراسم تشییع جنازه. دکتر اولیویا Kasirye این شهرستان افسر بهداشت گفت: بسیاری از مردم فکر می کنند "ما از جنگل" با وجود این واقعیت است.

تبلیغات

شهرستان ونتورا در میان برای اولین بار به سهولت coronavirus محدودیت در جنوب کالیفرنیا دیدم شبیه سنبله در بستری شدن در بیمارستان بیش از آخر هفته از 21 جمعه به 43 روز دوشنبه. وجود دارد در حال حاضر 39 افرادی که در بیمارستان بستری 12 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

این ایالت افزایش تعداد COVID-19 موارد را شامل نمی شود هر گونه پتانسیل گسترش اعتراضات پس از جورج فلوید مرگ به عنوان دوره جوجه کشی را برای این ویروس می تواند تا 14 روز. اما مقامات از ترس تظاهرات منجر به یکی دیگر از سنبله در مورد تعداد.

در حالی که بسیاری در تظاهرات های فرسوده پوشش صورت آن است که در نزدیکی غیر ممکن است برای نگه داشتن شش پا فاصله در جمعیت. مقامات در حال تشویق هر کسی که شرکت برای دریافت تست شده و به خود قرنطینه اگر آنها به طور بالقوه در معرض کسی که آلوده است.

تبلیغات

مقامات دولتی در حال کار با شهرستان مدیران برای ارزیابی اینکه آیا حوزه های قضایی خود را آماده برای حرکت بیشتر به بازگشایی مرحله.

در L. A. کانتی این ایالت پرجمعیت ترین مقامات نظارت بر رای مثبت به نقطه نشانه هایی از افزایش انتقال است. علاوه بر این مقامات دولتی در حال ارائه منابع بیشتر و تجهیزات حفاظت فردی به شهرستان 235 پرستاری ماهر امکانات که در آن تست از کارکنان و ساکنان یک اولویت تبدیل شده پس از موشکافی های قبل.

بار نویسنده کارکنان Taryn لونا کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب