المپیک, ژیمناست, دومینیک Dawes باز می شود مونتگمری Co. آکادمی متمرکز بر "سالم" فرهنگ

محلی المپیک در گذر است در مهارت های خود را و به امید ایجاد یک محیط امن و سالم جایی برای جوان ژیمناست ها به او

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

محلی المپیک در گذر است در مهارت های خود را و به امید ایجاد یک محیط امن و سالم جایی برای جوان ژیمناست ها به او باز می شود جدید آکادمی در Montgomery County Maryland.

"هنگامی که ناسالم فرهنگ در ورزش ژیمناستیک واقعا شد در معرض در طول بازی های المپیک ریو که زمانی که من واقعا چشمان من را باز کرد گفت:" دومینیک Dawes بومی بهار نقره و یک عضو مدال طلا برنده المپیک 1996 تیم ژیمناستیک.

Dawes شد یک عضو کلیدی "هفت باشکوه" در سال 1996 بازی در آتلانتا. او در رقابت برای تیم ایالات متحده آمریکا سه برابر شده است.

Dawes که لقب "عالی Dawesome گفت:" او می خواست برای باز کردن یک مرکز است که تمرکز بیشتر بر روی جنبه های مثبت ژیمناستیک.

در سال 2016 فقط پیش از بازی های المپیک تابستانی در ریو, اخبار شکست که دکتر تیم لری Nassar شده بود متهم به سوء استفاده جنسی از دختران و زنان جوان در نقش خود با ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک برای بیش از یک دهه. او همچنین عضو هیات علمی در دانشگاه ایالتی میشیگان. در 2018, Nassar محکوم شد به 175 سال در زندان پس از شفاعت از گناه.

"می توان آن را بسیار ناسالم اما این مردم هستند که ایجاد فرهنگ" Dawes گفت: با اشاره به فوق العاده-فضای رقابتی برخی از مربیان ژیمناستیک ترویج. او همچنین با اشاره به ساخت این ورزش بیشتر مثبت برای کسانی که نمی تناسب سنتی بدن تصویر از یک ژیمناست.

دومینیک Dawes, ژیمناستیک, آکادمی افتتاح شد در اوایل ماه ژوئیه با دو فضاهای بزرگ در مرکز دروازه رانندگی در کلارکسبرگ مریلند ارائه ژیمناستیک و جنگجو نینجا-style کلاس با موانع طناب و سنگ نوردی.

او امیدوار به تصویب در آنچه او می گوید یک نگرش سالم نسبت به مربیگری جوان ژیمناستیک.

"من و بچه ها مامان-و-من کلاس برای سال و من آن را دوست داشتم اما همیشه به ارمغان آورد و ترس و اضطراب ناسالم فرهنگ است که ورزش واقعا در مورد گفت:" Dawes که دارای چهار فرزند است. "من واقعا نمی خواهم فرزندانم به رفتن را از طریق آنچه که من را از طریق رفت."

او بدنسازی را ارائه می دهد کلاس های ژیمناستیک برای کودکان سنین نه ماه و جنگجو نینجا های آموزشی برای سنین 4 تا بزرگسالان.

Dawes گفت: باز کردن یک کسب و کار در طول coronavirus همه گیر شده است اما پرارزش است. او گفت که آنها در حال بدست گرفتن COVID-19 احتیاطی به طور جدی با پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و نگه داشتن ورزش پاک بین کلاس ها.

کارکنان خود را با پوشیدن ماسک و صورت و سپر و همچنین. او در حال حاضر حدود 12 کارکنان است.

او امیدوار به گسترش خود و باز کردن مکان های اضافی در مونتگومری و احتمالا در سراسر ویرجینیا و دی سی منطقه است.

"برای باز کردن درب واقعا شده یک رویای به حقیقت می پیوندند" Dawes گفت.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب