آنلاین کودک آزاری گزارش موج به عنوان بچه ها به صرف زمان بیشتری را بر روی کامپیوتر در میان coronavirus

اجرای قانون مقامات در لس آنجلس و در سراسر کشور غرق شده اند در ماه های اخیر با افزایش راهنمایی در مورد آنلاین ا

توسط MORVARIDEASIA در 5 خرداد 1399

اجرای قانون مقامات در لس آنجلس و در سراسر کشور غرق شده اند در ماه های اخیر با افزایش راهنمایی در مورد آنلاین از کودکان سوء استفاده جنسی با سیستم عامل رسانه های اجتماعی و دیگر ارائه دهندگان خدمات ضعیف محتوای غیراخلاقی و مشکوک تعاملات در نرخ هشدار دهنده.

با مدارس بسته فعالیت های جوانان لغو شد و کودکان و نوجوانان صرف زمان بیشتری آنلاین تحت stay-at-home سفارشات مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس شکارچیان جنسی باید ramped تا تلاش های خود را به درخواست عکس و فیلم, مقامات می گویند.

مرکز ملی گم شده و به بهره برداری, کودکان, جهانی تهاتری که انتشار راهنمایی برای اجرای قانون در زمان در 4.1 میلیون گزارش از کودک سایبری سوء استفاده در ماه آوریل افزایش چهار برابر بیش از آوریل 2019 گفت: جان Shehan رئیس مرکز استثمار کودکان بدست آورد.

در ماه مارس این مرکز دریافت بیش از 2 میلیون گزارش بیش از دو برابر آنچه آن را دریافت در مارس 2019.

تبلیغات

افزایش کاهش پیدا کرده است و در ماه مه Shehan گفت: اما حجم باقی مانده است بالاتر از حد متوسط.

"این قطعا یک افزایش بزرگ در مقایسه با سال قبل و قرار است فشار زیادی بر اجرای قانون در سراسر جهان که در حال برخورد با یک بیماری همه گیر و همه این گزارش ها در آینده در همان زمان" Shehan گفت.

اداره پلیس لس آنجلس اینترنت جنایات علیه کودکان واحد که فرآیندهای راهنمایی از Shehan سازمان برای پنج منطقه شهرستان قبل از مراجعه آنها به سازمان های محلی دریافت نزدیک به 3,000 راهنمایی در آوریل تا از 1,355 در مارس بخشند. آنتونی Cato واحد فرمانده.

بیش از نیمی از نکات کاهش یافت و تحت پلیس لس آنجلس را به حوزه قضایی است.

تبلیغات

هنوز دو واحد چهار محققان به تازگی مستقر به ویژه coronavirus نیروی کار کمک به پیدا کردن سرپناه برای افرادی که نیاز به.. است که مانع از توانایی واحد برای پاسخ فقط به عنوان گزارش های مشخصی.

تحقیقات باید ادامه داد — واحد باعث می شود مورد دستگیری یک ماه — اما رشد تعداد نکاتی برای, بررسی, مقامات گفت.

"ما در حال پایین کارآگاهان و در حال حاضر ما باید چربی با محققان برای مدیریت مقدار کار است که در آینده" گفت: Det. پائولا Meares یک واحد ناظر است.

سخنگوی پلیس لس آنجلس جاش Rubenstein گفت که این گروه مجبور شده است به "تغییر منابع ارزشمند" به coronavirus بحران باقی می ماند "عمیقا متعهد به شناسایی و آوردن به عدالت کسی که قربانی یک کودک است."

تبلیغات

"در حالی که آن را یک چالش به نگه دارید تا با بسیاری از سرنخ ما داده می شود در مورد این نگران جرائم, ما در حال انجام است که وظیفه و نگاه به جلو به روز ما می توانیم تغییر منابع ما به نقش اصلی خود را," او گفت:.

آلیشیا Kozakiewicz یک متخصص امنیت اینترنت و حمایت از کودکانی که جان سالم به در برده ربوده شده نزدیک به دو دهه پیش گفت: افزایش فعالیت است که متاسفانه قابل پیش بینی است. کودکان بیشتر آسیب پذیر در لحظه زیرا آنها مانند همه ما احساس انزوا و شکارچیان آن را می دانم, او گفت:.

"در حال حاضر کودکان هیچ اجتماعی دیگر خروجی و آنها در حال تجربه طیف گسترده ای از احساسات" Kozakiewicz, 32, گفت:. "چه درنده می کند این است که آنها جستجو را برای کسانی که آسیب پذیری آنها آنها را پیدا کنید و سپس از آنها بهره برداری کند."

مجرم در خفا انجام دادن در Facebook و Instagram بلکه کمتر شناخته شده سایت های چت و بازی های سیستم عامل به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها در حال حاضر در اختیار خود را, اما همچنین خواهان مواد جدید از قربانیان جوان. بچه ها وادار به ارسال یک تصویر نامناسب و یا تصویری اغلب تهدید به ارسال بیشتر محتوای صریح و روشن گفته است.

تبلیغات

در هفته های اخیر می توان شکارچیان مشاهده شده در وب تاریک بحث اقامت در خانه سفارشات و چگونه آنها ممکن است هدف بچه ها که به طور فزاینده در حال حاضر خود را برای آموزش و پرورش, سرگرمی و تعاملات اجتماعی Shehan گفت. کسانی که به طور معمول ترافیک کودکان برای رابطه جنسی دیده می شود مشتریان از دست دادن علاقه به برخوردهای فیزیکی و منتقل کرده اند به درخواست و فروش صریح تصاویر از کودکان آنلاین.

دیگران در حال کمک به گسترش سهوا. چند فیلم رفته ویروسی و در نتیجه نمرات راهنمایی در بخشی به دلیل مردم وحشت زده با این محتوا به اشتراک گذاشته اند آنها را در تلاش برای هشدار به دیگران و خود را یک توقف به سوء استفاده Shehan گفت.

قربانیان طیف وسیعی از نوجوانان برای کودکان نو پا و نوزادان اجرای قانون مقامات و کارشناسان دیگر گفت.

شرکت های اینترنتی موظف به نظارت و گزارش از جمله فعالیت های در سیستم عامل خود می گویند که آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند به مسئولانه نظارت بر محتوای بلافاصله از بین بردن غیر قانونی تصاویر و هشدار به اجرای قانون به کسانی که مسئول آن است. اما طولانی شده است نگرانی در میان کودکان گروه های حمایت و مقامات اجرای قانون است که فرآیندهای نیست به اندازه کافی قوی.

تبلیغات

در برخی موارد coronavirus به تضعیف آنها بیشتر است.

Facebook, که همچنین دارای Instagram ماه گذشته اعلام کرد که ارسال محتوای آن داوران خانه با توجه به کروناویروس تهدید خواهد بود و افزایش آن با استفاده از نرم افزار خودکار برای تشخیص محتوای نامناسب. هفته گذشته این شرکت گفت: پیشرفت های تکنولوژیکی کمک آن "را در پایین تر کودک برهنگی و جنسی استثماری محتوا" بر روی آن سیستم عامل در ماه های اخیر اما مقامات شک و تردید باقی می ماند و می گویند یک مقدار زیادی از مواد غیر قانونی همچنان به گردش.

به عنوان یک نتیجه والدین باید مراقب باشند گفتند.

"که همیشه پیام, اما همانطور که همه چیز تغییر — تغییرات تکنولوژی رسانه های اجتماعی تکامل می یابد — پدر و مادر نیاز به نگه دارید تا در آن مسائل" Cato گفت.

تبلیغات

کارشناسان هشدار داده تعداد رو به رشد بدون کنترل گزارش می آید به عنوان دیگر شبکه های ایمنی برای کودکان سقوط کودکان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای آسیب پذیر و شکارچیان جنسی در حال گرفتن جسورانه.

با کودکان در خانه گیر کرده و به دور از دوستان و معلمان گزارش مشکوک به کودک آزاری و بی توجهی کاهش یافته است به طور چشمگیری در انتخابات اشاره کرده اند.

"در این زمان پناهگاه در محل متاسفانه کودکان ندارد و بسیاری از مخاطبین با موظف خبرنگاران گفت: معلمان ارائه دهندگان خدمات سلامت روان مربیان و مربیان گفت:" لورا آبرامز صندلی وزارت رفاه اجتماعی در UCLA Luskin دانشکده امور عمومی است.

در همان زمان بسیاری از کودکان بیشتر در معرض در حال حاضر به بزرگسالان در خانواده خود را که ممکن است بخواهید به آنها آسیب برساند اف بی آی هشدار داد در ماه گذشته.

تبلیغات

از میلیون ها نفر از راهنمایی های اختصاص یافته از طریق Shehan سازمان اکثریت قریب به اتفاق مجرم در خارج از کشور هستند و هرگز به تماس مستقیم با قربانیان خود را. پدر و مادر که فکر می کنم بچه های خود را امن تر از همیشه در خانه ماندن نیاز به درک که, مقامات گفت.

"آنها همیشه در تلاش برای ملاقات با [بچه ها] در یک محل مانند [NBC واقعیت تلویزیون نشان می دهد] 'به گرفتن یک درنده.' آنها در حال سوء استفاده از آنها را در اینترنت" Meares این کارآگاه پلیس لس آنجلس گفت. "آنها نمی باید به دیدار یک کودک به بیماری سوء استفاده از آنها. آنها این کار را از طریق livestream."

آبرامز گفت که بهره برداری جنسی می تواند باعث استرس و خودکشی احساسات در کودکان و نوجوانان, و آن را سخت تر به تمرکز و یا چوب به الگوهای خواب عادی. اما بزرگ اختلال در روال — که بسیاری از بچه ها را تجربه کرده اند به تازگی می تواند منجر به رفتار مشابه و یا افکار.

به جای انتظار برای نشانه هایی از یک مشکل پدر و مادر باید این نکته را در صحبت کردن با کودکان خود در مورد که در آن است آنها با چت آنلاین و چگونه آنها می دانند که آنها و چک کردن مرورگر خود تاریخ آبرامز گفت.

تبلیغات

Kozakiewicz از ربوده شدن در سن 13 سالگی در سال 2002 توسط یک مرد که تا به حال مرتب خود را آنلاین برای اولین بار بود چنین اینترنت مورد به دست آوردن گسترده مورد توجه است. در آن زمان وجود نداشت و نظارت و یا گزارش چنین سایبر فعالیت است.

در بخشی از آنجا که او views آخرین آمار و ارقام در یک دوگانه نور, او گفت:.

"تعداد کسانی که در حال هولناک اما حداقل ما آگاه هستند" او گفت:. "کودک آزاری رشد در پنهان کاری آن رشد در گمنامی آن رشد در حال ناشناخته است."

Kozakiewicz گفت: پدر و مادر و سرپرستان باید آن را روشن به بچه های خود را که آنها می آیند به آنها را با نگرانی در مورد چیزهایی که اتفاق می افتد در آنلاین خود را از جهان صرف نظر از اینکه پدر و مادر به نظر می رسد تاکید کرد در این زمان خود و بدون نیاز به ترس از مجازات — مانند در اختیار داشتن دستگاه های خود را دور گرفته شده است.

تبلیغات

اگر پدر و مادر نخستین موضوع اول گفت: بچه ها را احساس قدرت به صحبت می کنند تا برای خود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن