باز امروز فردا بسته است طبیعی جدید برای مو و ناخن سالن با توجه به کروناویروس

در "آخرین عمر" تراویس Vu خود را بسته سالن مو پس از coronavirus مجبور رهبران دولت برای تحمیل یک مستند در یک وضع

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

در "آخرین عمر" تراویس Vu خود را بسته سالن مو پس از coronavirus مجبور رهبران دولت برای تحمیل یک مستند در یک وضعیتی وخیم کالیفرنیا در اواخر ماه مارس است.

معمولی شیک Vu, 47, خاموش کردن چراغ های سفارشی فلزی و بتنی لوستر gracing خود را صنعتی شش صندلی فضا. او در آنجا ماند, خانه, خواب, اعمال, شلاق تا سیر کبابی میگو و برنج شکسته ظروف برای فروش در سمت تا زمانی که مقررات اجازه داده او را به بازگشایی در اوایل ماه ژوئن است. که زمانی که او آغشته به پس انداز به سهام تا در بهداشتی لوازم استقبال از بازگشت مشتریان با stringy قفل فرسوده دائمی و سفیدی سر.

TravisVu سالن در چشمه دره یافت کسب و کار "رفع مسائل مردم تلاش ناموفق در خانه خود را" صاحب آن گفت. "اوه خدای من همه برش موی خود را و یا خانواده خود و نداشتن موفق باشید. آنها تا به حال به صرف مانند سه گانه به آن اصلاح شود."

برای ماه Vu و هزاران نفر از دیگر مو و ناخن سالن صاحبان بالا و پایین دولت شده اند whipsawed از نظر مالی و عاطفی به عنوان کالیفرنیا تلاش برای دوباره باز کردن آن اقتصاد است.

تبلیغات

در سالن چهار سبک شسته و snipped با هم تا دو هفته پیش زمانی که فزاینده تعداد COVID-19 موارد مجبور رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را تعطیل عملیات در حالت طلایی — تنها به اعلام در تاریخ 17 ژوئن که سالن می تواند رزومه خدمات خود را اگر آنها نقل مکان کرد و در خارج از منزل.

Vu کشف و ضبط لحظه ای. او با عجله به IKEA برای خرید نورد دستی و ایستاده آینه. وی راه اندازی دو لحاظ اجتماعی فاصله صندلی خود را در خارج از نمای فشردن یک غول زمینی گل با succulents بین آنها است. او نوشته عکس و یک ویدیو در Facebook.

اولین روز هشت مشتریان وارد شده و در آستان او. روز دوم: پنج تن بودند و آماده برای جلا ازنو. در حال حاضر او در یک "استراحت کوتاه" برای ایجاد یک طرح سایت های مورد نیاز بیمه و مجوز از شهرستان و هیئت دولت به Barbering و لوازم آرایشی قبل از بازگشایی دوباره.

"باز امروز بسته فردا" است او در پاسخ به سوال در مورد جدید چرخه کسب و کار دست در دست با یک ذهن-تغییر همه گیر است که دیده می شود ایالات متحده آمریکا موشک به شماره 1 در لیست های جهانی از کشور بدترین ضربه. "ما فقط نمی دانم چه به انتظار دیگر, اما ما در حال تلاش ما بهترین است. کار در خون است."

تبلیغات

جیمز پهن صاحب چندین کسب و کارهای کوچک در میان آنها ریتز ناخن در توستین گفت: او معتقد است که "ما باید در انطباق با هر وضعیت برای زنده ماندن. چه انتخاب ما در این زمان؟"

برای جلب مشتریان او کنار فانتزی چرم آبگرم صندلی — کامل با آب در حال اجرا است اما سخت به حرکت می کند. او و کارکنان خود را به جای راه اندازی صندلی استاندارد و طرفداران زیر سایه خارج از منزل, درخواست manicurists برای حمل سطل در عقب و جلو به شستشو و جذب مشتریان ،

"این کمی داغ, کمی باد می وزد گرد و خاکی — شرایط ایده آل نیست زیرا زمانی که ناخن های خشک بیش از حد سریع ناخن techs نمی توانید انجام تمام paintwork آنها نیاز به انجام. اما هدف این است که به نگه داشتن یک طرف شاغل و از طرف دیگر سرویس. که راه ما همه خوشحال و هر کس دوست دارد هوای تازه" Phan گفت.

مانند دیگر salonists او ساعت در هفت روز هفته منینگ هشت ایستگاه و مطابق با اصول بهداشتی به طور کامل پس از هر مشتری به جای صبر کردن یک بیماری همه گیر است که از بین بردن منابع مالی خود را.

تبلیغات

"این هزینه های راه اندازی و راه اندازی مجدد-هزینه. استخدام کارگران و سپس تخمگذار آنها را خاموش و سپس rehiring — شما در اطراف و در اطراف" گفت: Mel پارکر یک متخصص بازاریابی از لس آنجلس که این روزها آنچه که او نتواند بیش از غذا خوردن در رستوران خود "استاندارد indulgences" از یک سالن فوران چاه نفت و ژل ناخن. او را دیدم تصاویر TravisVu سالن آنلاین و گزارش های تلویزیونی از مشتریان نشسته در صندلی manicurists buffed انگشتان خود را.

"گاهی اوقات آن را مانند به نظر می رسد جهان در حال پایان یافتن است. می خواهید مشتریان خود را به انجام مو و ناخن خود را تشویق و اگر ما نیاز به رفتن به خارج برای انجام این کار, ما," او گفت:. "ما هنوز هم می خواهید به نگاه خوب است."

اما برای سالن نوسان بین داخل و خارج از منزل در تلاش برای شکستن و یا حتی برای نگه داشتن سرعت با همه گیر الهام گرفته از قوانین و مقررات است که فشار روزانه. تحلیلگران می گویند بی پایان دستورالعمل باعث شد که نه تنها سردرگمی اما نا امیدی.

Cheri Gyuro ، سخنگوی وزارت امور مصرف کننده گفت: هیئت Barbering و لوازم آرایشی "را درک اثر خاموش شدن ناگهانی را در کسب و کار و حساس است که."

"وضعیت سیال و محیط دائما در حال تغییر است" او افزود: "اما در حال حاضر مراقبت های شخصی از امکانات را که در ایالت نظارت بر لیست باید دنبال فرماندار بخشنامه به عمل خدمات در داخل خانه."

تبلیغات

هنوز هم وجود دارد خشم.

"احساس ما این است صنعت نابود شده است با این همه تعطیلی و بازگشایی الزامات می گوید:" Tam Nguyen, رئيس جمهور از پیشبرد زیبایی در باغ بیشه و لاگونا هیلز. او دوره آموزش داده در تجارت برای بیش از 20 سال است و گفت که دستورالعمل برای کار در خارج از منزل همیشه حس می شود.

"اگر چه ما در حال برش مو و سالن درب بعدی را به یک رستوران که در آن خطر پرواز مو می تواند آسیب شام؟" "یا چه می شود اگر ما جلوی درب منجر به یک پارکینگ و هیچ موانع وجود دارد برای محافظت از manicurists از اتومبیل های رانندگی ، حوادث می تواند به راحتی اتفاق می افتد.

"این مسخره است. در کلاس ما استرس اهمیت بهداشت و آلودگی برای صدها ساعت. ما در حال حاضر مراقب باشید."

تبلیغات

برای Vu بسته مغازه اش که در نزدیکی ورودی یک مالیاتی مشاوره, دفتر, و یک پیتزا محل به معنای چوپانی تمام موقت صندلی داخل. پیچیده madeleines در یک بشقاب کیک بعدی به ثبت نام نقدی در انتظار آینده مهمان — امیدوارم به زودی. او را به قصد اقامت مثبت و ناامیدی نیست.

اما "پس از آن ماه اول قفل کردن در خانه شروع کردم ناجور هرگز فکر آن را کشش تا زمانی" او به یاد می آورد. "یک هفته شد شش هفته. سپس تمام صورت حساب های آینده شد."

او نمی تواند یک استراحت در اجاره و نه او را به یک محرک را بررسی کنید و یا دولت حقوق و دستمزد وام. او در تعطیلات آخر هفته هستند "کاملا رایگان" تا پایان سال با رزرو برای آرایش عروس خود را طرف اصلی همه رفته است. درآمد خود را به پایین است که توسط دو سوم.

"من نه پیشگو. من فقط امیدوارم که برای همه ما sakes ما می توانید اقامت بازگشایی شد و مشتریان را درک کنند و آن را خطرناک آینده را از آنجا که ما در حفظ ایمنی خود در ذهن," او گفت:.

تبلیغات

مسکن Mindy Luong گفت که او باقی می ماند وفادار به Vu.

"من تلاش خود را انجام دهد ، آن را وحشتناک, ما نیاز به حرفه ای," او گفت:, خندان. "ما همیشه نمی توانید پرش به ماشین و رانندگی به هر بیشتر. ما تماس بگیرید برای اولین بار به دیدن اگر آنها در حال کار."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب