اورنج کانتی بداند فرد در کلیسای 'ضروری' می گوید: قوانین بیش از حد محدود برای megachurches

اورنج کانتی سرپرستان روز سه شنبه اعلام کرد خدمات مذهبی "ضروری" و ابراز نگرانی می کند که رژیم صهیونیستی. گاوین

توسط MORVARIDEASIA در 7 خرداد 1399

اورنج کانتی سرپرستان روز سه شنبه اعلام کرد خدمات مذهبی "ضروری" و ابراز نگرانی می کند که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom طرح به بازگشایی اماکن عبادت با محدودیت عمده این است که بیش از حد محدود برای megachurches و سایر موسسات بزرگ است.

که به اتفاق آرا تصویب قطعنامه پیشنهادی رئیس میشل جراحی باعث روشن شدن هیئت مدیره این باور است که "جمع آوری با هم در یاران و عبادت در ایمان یکی را انتخاب است 'ضروری' سرویس و ما از سر گیری در فرد مذهبی مجامع" شروع این آخر هفته.

در زیر به تازگی نشان داد دستورالعمل الاذکار باید حد مجموع حضور و غیاب به 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت و یا حداکثر 100 نفر هر کدام که کمتر است. مناطق پر ترافیک و معمولا لمس سطوح باید کاملا تمیز و به طور مرتب ضد عفونی.

تبلیغات

عبادت نیز باید غربالگری تب یا علائم دیگر بیماری و خواسته به استفاده از ضد عفونی کننده دست و پوشیدن چهره پوشانده اند. خانه عبادت نیز دلسرد از به اشتراک گذاری آیتم ها و عبادت و کارکنان خواسته می شود که برای پرهیز از خوانندگی دست دادن یا بغل کردن.

اما برخی از اورنج کانتی در انتخابات گفت: کسانی که قوانین می تواند صدمه دیده است بزرگ کلیساها که به طور منظم به رسم هزاران نفر به خدمات.

"آن را بیش از حد محدود با دولت دستورالعمل در حال حاضر" استاد راهنما لیزا بارتلت گفت. "من درک می کنم آنچه که آنها نیاز به دنبال داشته باشد اما در همان زمان ما نیاز به فشار فشار فشار در سطح دولت به برخی از انعطاف پذیری."

او گفت: کلیساهای بزرگ را در پیدا کردن آن را دشوار است به ویژه برای تطابق با حضور کلاه.

تبلیغات

"تعدادی از خانه های عبادت است که بسیار بزرگ و 100 حتی شامل 2 درصد از جماعت خود را," او گفت:. "برای برخی از خانه های بزرگ و عبادت — یکی در منطقه است Saddleback Church — آنها را به معنای واقعی کلمه را به نگه داشتن توده در هر پنج دقیقه به منظور دریافت کل جماعت طریق در یکشنبه داده شده."

جراحی مشخص می شود روز سه شنبه قطعنامه به عنوان یک بیانیه که "اورنج کانتی پشتیبانی از حق ما ساکنان به عمل خود ایمان و اعتقاد ما حق ضروری است."

"ما در آغاز هر یک از جلسات ما با یک نیایش از آنجا که ما درک می کنیم اهمیت پیوستن با هم در نماز," او گفت:. "اورنج کانتی ساکنان رفته اند بدون جمعی دعا برای عید فصح و ماه رمضان و ما ساکنان همه ادیان مختلف از دست رفته خود را جمعی نماز برای بیش از دو ماه."

تبلیغات

خانه عبادت در اورنج کانتی و در سراسر کشور باید برای هفته قادر به نگه داشتن فرد در خدمات زیر در کالیفرنیا اقامت در خانه که در محل قرار داده شد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

هیئت مدیره قطعنامه مانع اورنج کانتی از اینکه موضوع به سفارشات از California Department of Public Health — از جمله دستورالعمل های جدید پرده برداری کرد روز شنبه اجازه می دهد که فرد در مجامع مذهبی به ادامه موضوع به محدودیت های.

"آیا آن را فراتر از CDPH ارشاد? به نظر من نه" شهرستان مشاور لئون صفحه گفت: این قطعنامه بود.

دولت مقامات بهداشتی هنوز هم به شدت توصیه می کنند که مکان عبادت "در ادامه به منظور تسهیل در ارائه خدمات از راه دور و دیگر فعالیت های مرتبط برای کسانی که آسیب پذیر هستند به COVID-19."

تبلیغات

ده ها تن که خطاب به هیئت مدیره روز شنبه گفت: این محدودیت قابل دفاع و تجاوز بر 1 خود را اصلاح حقوق.

تجمع یاران سخنرانان گفت: بیش از یک تجربه معنوی: آن است عمیق و اثرات مثبت در سلامت جسمی و روانی.

دیگران گفت: این معنا ندارد که خانه عبادت نشده است در نظر گرفته شده ضروری کسب و کار در حالی که مانند خرده فروشان بزرگ از جمله فروشگاه ها مشروب و درمانگاه ماری جوانا شده اند قادر به نگه داشتن درهای خود را باز کنید.

ناظران گفت: آنها بیش از حد از دست رفته حضور در کلیسا در فرد است.

تبلیغات

"من باید اظهار تاسف از این افتا چندین بار که من از دست رفته عید سرویس برای اولین بار در زندگی من در این سال" سرپرست اندرو انجام گفت. "و آن را هنوز هم باعث می شود من یک مقدار زیادی از غم و اندوه — تا آنجا که من می خواهم تغییر مسیر است که اجرا میکنم به طوری که من می تواند اجرا گذشته یک کلیسا به طوری که من می توانم دعا در محراب خارج است."

به عنوان کالیفرنیا و بقیه ملت آسانسور coronavirus مربوط به محدودیت کلیساها پدید آمده است به عنوان یک به خصوص گرم battleground موضوع است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که او تعیین کلیساها به عنوان "ضروری" کسب و کار به طوری که آنها می تواند بازگشایی بلافاصله. وزارت دادگستری ایالات متحده نیز با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دولت هشدار داد که دولت, اقامت در خانه سفارش ممکن است در برابر تبعیض های مذهبی و نقض حقوق اساسی.

تبلیغات

اما 9th مدار دادگاه تجدید نظر به تایید Newsom را مبنی بر فرد در خدمات کلیسا.

پس از 21 روز دولت وزارت بهداشت را ارزیابی اثر آخرین محدودیت و ارائه بیشتر جهت به عنوان بخشی از یک مرحله به مرحله در مرمت از فعالیت در مکان های عبادت.

"این است که به ذهن من کاملا پوچ است که در ایالات متحده آمریکا ما بحث بسیار کمتر بحث این سوال که آیا کلیساها ضروری هستند" گفت: سرپرست همین واگنر.

تبلیغات

"همه ما نیاز به گفتن است 'فرماندار از ما لعنت راه در حالی که ما دعا می کنیم" او گفت:.

بار کارکنان نویسندگان مونته مورن, Alex Wigglesworth, Sonali Kohli و متی Ormseth کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de