بانک های خارجی جزیره ویران شده توسط طوفان و ویروس محدودیت

OCRACOKE N. C. (AP) — هنگامی که طوفان دوریان زد جاروب کردن از زمین است که Ocracoke جزیره دیوار آتلانتیک آب دری

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

OCRACOKE N. C. (AP) — هنگامی که طوفان دوریان زد جاروب کردن از زمین است که Ocracoke جزیره دیوار آتلانتیک آب دریا آب گرفتگی باب شاه بلوط خانه گشت و گذار در فروشگاه و چهار وسایل نقلیه.

هفت ماه بعد مغازه خود را آماده برای کسب و کار. اما این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشته و درب قفل شده است. در حال حاضر به عنوان خلاصه فصل تابستان شیفت به بالا دنده شاه بلوط است که با تمرکز بر بقای اقتصادی استقبال بسیار مهم گردشگران در حالی که امیدوار به طور بالقوه مرگبار ویروس وارد نشد.

"از آنجا که ما در حال حاضر از دست رفته فصل پاییز و فصل بهار این است که آن را" یک نقاب شاه بلوط گفت: در مراحل مغازه خود سوار باد. "این یک دوره زمانی است که ما باید یک شات به ایجاد برخی از پول."

این منزوی مقصد توریستی در کارولینای شمالی در بانک های خارجی است که دوره نقاهت بعد از مخرب ترین طوفان در تاریخ ثبت شده که در این میان یکی از بدترین بیماری های همه گیر.

ویروس مربوط به محدودیت در بازديد برداشته شد در ماه مه. اما فقط بیش از نیمی از طوفان زده کسب و کار بازگشایی و استقبال گردشگران مانند یک لبخند با دندان های از دست رفته. این جزیره در حال حاضر نیز در مصاحبه با احتیاط چشم نسبت به ماه اوت است که در زمانی که فصل طوفان است انتظار برای گرم کردن دوباره.

"Ocracoke بهشت در روز خوب" تام Pahl یک هاید شهرستان کمیساریای که در اینجا زندگی می کند. "اما زمانی که همه چیز بد آنها واقعا بد است. و ما از آن آگاه. ما در حفاری و ما کمک به یکدیگر از طریق آن دریافت کنید."

او افزود: "این شده است یک سطح بی سابقه ای واقعا بد است."

طوفان دوریان زده Ocracoke در سپتامبر. 6 و راه اندازی 7 فوت (2 متر) موج طوفان در بخشهایی از این جزیره ایجاد کرد که اقدامات در حدود یک مایل مربع است.

حدود 400 نفر از این جزیره نزدیک به 1000 سال-دور ساکنان مجبور شدند خانه های خود را که بسیاری از آنها تا به حال آب گرفتگی برای اولین بار. ده ها تن از سازه داشته اند به تخریب.

بسیاری از مردم هنوز هم آواره شده و یا در انتظار خانه ها مطرح می شود بالاتر از زمین. این جزیره یک مدرسه, خدمت, حدود 170 دانش آموزان در حال بازسازی است. زباله فلزی ظروف باقی می ماند و در برخی متری در حالی که backhoes و بولدوزر هنوز سهم جاده ها با چرخ دستی گلف و ساحل موبایل.

تراشه استیونس که Blackbeard Lodge هتل هنوز در حال بازسازی شده مختلف ابراز نگرانی از جمله کاهش مالیات بر درآمد را از هر دو طوفان و همه گیر کسب و کار مرتبط با تعطیلی.

"ما باید یک حساب آمدن" او گفت:.

این جزیره را به خود جلب کرده امثال خواننده جیمی بافت در طول سال. و آن کسب و کار به ندرت نیاز به کفش. در حال حاضر آنها نیاز به ماسک.

Ocracoke قابل دسترسی است تنها توسط هواپیما یا قایق و جزیره گزارش شده بدون تایید موارد ویروس. اما مردم در حال ورود از مکان های که در آن COVID-19 باقی مانده مرگبار واقعیت است و حتی صعودی.

Kari Styron اجاره manager برای Ocracoke جزیره ملک گفت: حتی در کاهش ظرفیت جزیره "بسیار شلوغ در حال حاضر."

و در عین حال Ocracoke باقی مانده مقصد ایده آل در طول یک بیماری همه گیر مباهات مایل توسعه نیافته سواحل و همچنین فاصله خروجی اجاره خانه و یک تعداد انگشت شماری از بیشتر عجیب و جالب هتل ها.

بازدید کنندگان را شامل علامت Aaronson, 46, که زندگی در این شهر و حومه شده است بازدید Ocracoke پس از او یک بچه بود.

"ما می توانیم کل اجتماعی فاصله چیزی که با یک نظر خیلی بهتر او گفت:" در اواخر ماه ژوئن در خارج یک کافی شاپ با خانواده اش.

برای اولین بار در ماه Aaronson گفت که او قادر به نشستن در یک نوار در Howard میخانه البته فاصله از مشتریان دیگر. این احساس "رهایی بخش" و او را وادار به ارسال عکس برای دوستان.

Aaronson گفت: همه گیر شد و هرگز به تداخل با برنامه های تعطیلات. اما او گفت که او یک کمی "freaked" در زمان عدم پوشیدن ماسک بر روی بخش هایی از Ocracoke نسبت به آنچه که او می بیند به خانه برگشت.

پس از کارولینای شمالی فرماندار تحمیل کرده است ایالت ماسک مورد نیاز است که در اثر ژوئن 26. هفته بعد کارولینای شمالی شاهد بالا در coronavirus موارد در بخش دیگر از دولت است.

در همین حال ساکنان جزیره مانند شاه بلوط در حال تلاش برای تنظیم و زنده ماندن. برای فروشگاه خود را که به معنی آموزش گشت و گذار در کلاس در سن اجتماعی فاصله.

مردم می توانند گسترش در ساحل برای آغاز بخشی از درس اما مربيان هنوز هم نیاز به نگه داشتن یک مشتری تخته موج سواری در حالی که در آب است.

"مردم می خواهید به اینجا می آیند" شاه بلوط گفت. "من از آن تشویق. اما ما در فصل طوفان در حال حاضر. طوفان دیگری است که خارج از جاده برای چند ماه است و نه فقط رفتن به لذت بخش است."

حتی اگر یک طوفان می کند از طریق ضربه اسکات برادلی گفت که او و خانواده اش نمی خواهد خود را تخلیه خانه جزیره مگر اینکه آن را یک دسته 4 یا 5 رده طوفان.

"به کجا می خواهد برود با این ویروس وجود دارد پرسید:" برادلی است که رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی Ocracoke بنیاد است که پشتیبانی از پروژه های جامعه و با هدف حفظ جزیره دریایی میراث. "این است که احتمالا امن ترین محل می شود."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب