همه گیر تاخیر یاهو ژاپن, خط ادغام در ماه اکتبر گذشته

توکیو (AP) — خدمات آنلاین یاهو ژاپن و خط Corp. گفت: روز سه شنبه خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر است و باع

توسط MORVARIDEASIA در 10 تیر 1399

توکیو (AP) — خدمات آنلاین یاهو ژاپن و خط Corp. گفت: روز سه شنبه خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر است و باعث تاخیر خواهد شد که فشار خود را ادغام به بعد از برنامه ریزی شده در تاریخ اکتبر.

Z منابع Corp. که در عمل یاهو ژاپن و Naver Corp. کره جنوبی که صاحب اکثریت سهام در خط اعلام کرد در سال گذشته از ادغام به عنوان شرکای برابر خواهد شد که تشکیل یک سرمایه گذاری مشترک از طریق مناقصه ارائه دهد.

هر دو طرف گفت: مراحل مورد نیاز تحت قانون گرفتن تاخیر به دلیل شیوع.

"با توجه به تاثیر گسترش جهانی COVID19 این روش ها و اقدامات تحت رقابت در قوانین برخی از کشورها هنوز تکمیل شده است" خود را در بیانیه ای گفت:.

یک برنامه جدید اعلام خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است آن را گفت.

Z منابع شامل یاهو ژاپن خالص بانک Gyao محتوای ویدئو, توزیع, BuzzFeed ژاپن و ZoZo مد e-commerce در زیر بال خود را. این هم بخشی از غول تکنولوژی ژاپنی SoftBank گروه., که شامل انرژی خورشیدی و رباتیک.

برنامه ریزی شده ترکیبی ایجاد خواهد شد یکی از بزرگترین ژاپنی, خالص کسب و کار در ترکیب فروش با خدمات خرده فروشی, تبلیغات و پیام های تلفن همراه. حرکت طراحی شده است برای افزایش رقابت در حال بازار با پتانسیل توسعه در بخش های مختلف متمرکز در بازار ژاپن.

___

یوری Kageyama در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب