پلیس اعلام شورش در سیاتل تظاهرات را بازداشت

سیاتل (AP) — پلیس سیاتل اعلام شورش شنبه پس بزرگ تظاهرات در این شهر کاپیتول هیل محله و مستقر فلش چتری و اسپری ف

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

سیاتل (AP) — پلیس سیاتل اعلام شورش شنبه پس بزرگ تظاهرات در این شهر کاپیتول هیل محله و مستقر فلش چتری و اسپری فلفل سعی کنید برای روشن شدن یک منطقه در نزدیکی جایی که هفته قبل از آن مردم در حال راه اندازی یک "اشغال اعتراضی در منطقه" کشیده است که برای چندین بلوک.

از طریق توییتر پلیس گفت که آنها تا به حال ساخته شده و بیش از دو دوجین از دستگیری برای حمله به افسران انسداد و عدم پراکنده. آنها همچنین گفته بودند "بررسی ممکن است مواد منفجره آسیب" به در و دیوار این شهر از شرق حوزه ایستگاه پلیس.

مقامات گفتند سنگ و بطری آتش و خمپاره پرتاب کردند ماموران آنها به عنوان تلاش برای روشن شدن این منطقه در طی چند ساعت. یک افسر در بیمارستان بستری شد با یک پا آسیب ناشی از مواد منفجره.

قبلا معترضان در سیاتل را از طریق شکست حصار که در آن جوانان بازداشتگاه که ساخته شده بود با برخی از افراد تنظیم یک آتش سوزی و آسیب های قابل حمل تریلر, مقامات گفت.

هزاران نفر از معترضان بود و در ابتدا جمع آوری مسالمت آمیز در نزدیکی مرکز شهر در همبستگی با هموطنان تظاهرکنندگان در پورتلند اورگان که در آن تنش با اجرای قانون فدرال باید آب پز در طول تظاهرات ناشی از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

در ابتدا هیچ نشانه ای از اجرای قانون در نزدیکی سیاتل مارس. بعد سیاتل پلیس گفت: از طریق توییتر است که حدود ده نفر نقض ساخت و ساز سایت برای شهرستان کینگ جوانان بازداشتگاه. همچنین به گفته پلیس معترضان را شکست ویندوز در یک پادشاه دادگاه شهرستان تسهیلات.

در اوایل این هفته در شهرستان کینگ اجرایی داو کنستانتین در پاسخ به دیرینه مطالبات توسط فعالان جامعه گفت: کار برای از بین بردن جوانان بازداشتگاه در شهرستان تا سال 2025.

پس از آتش سوزی در سایت ساخت و ساز مقامات گفت: به آنها دستور داده بود مردم را به ترک منطقه متفاوت در یک بخش از کاپیتول هیل در نزدیکی مرکز شهر, که در شرق این حوزه است. حداقل یک نفر را از طریق یک خط حصار در حوزه, مقامات گفت و لحظاتی بعد یک دستگاه انفجاری که در سمت چپ 8 اینچ (20 سانتی متر) سوراخ در طرف ديگر ،

در اوایل این ماه پلیس پاک "کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به" منطقه پس از دو تیراندازی منجر به مرگ است. یک گروه را اشغال کرده بودند چند بلوک در اطراف پارک برای حدود دو هفته پس از standoffs و درگیری بودند که بخشی از سراسر کشور ناآرامی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

قبل از روز شنبه به تظاهرات سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین اعلام کرده بود افسران خواهد بود مسلح به اسپری فلفل و سلاح های دیگر امیدوار افسران نمی خواهد با استفاده از گاز اشک آور و اصرار تظاهر به صلح آمیز باقی می ماند.

"در روح ارائه اعتماد و شفافیت کامل من می خواهم به شما توصیه می کنیم که SPD افسران خواهد بود حمل اسپری فلفل و انفجار توپ امروز به عنوان نمونه برای اتفاقاتی که حمل بالقوه شامل خشونت" بهترین گفت.

در یک جلسه اضطراری در شب جمعه, ایالات متحده منطقه قاضی جیمز Robart اعطا درخواست از دولت فدرال برای جلوگیری از سیاتل جدید قانون منع پلیس از استفاده از اسپری فلفل انفجار توپ و مشابه سلاح.

موقت ضابط منظور توقف این قانون که سیاتل شورای شهر تصویب به اتفاق آرا در ماه گذشته پس از درگیری که تا حد زیادی شده است, صلح آمیز, اما گاهی اوقات مشخص شده توسط خشونت و غارت و بزرگراه خاموش شدن ناگهانی. قانون در نظر گرفته شده د-تشدید تنش بین پلیس و تظاهرکنندگان شد مجموعه را به اثر در روز یکشنبه.

اما وزارت دادگستری ایالات متحده با استناد به سیاتل دیرینه پلیس رضایت فرمان با موفقیت استدلال کرد که ممنوعیت استفاده از کنترل جمعیت سلاح در واقع می تواند منجر به بیشتر پلیس در استفاده از زور ترک آنها را تنها با سلاح های کشنده تر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن