محبوب Ocean City نوار بسته می شود 'تا اطلاع ثانوی' پس از 3 کارکنان تست مثبت برای COVID-19

در این تصویر از یک شنبه, مارس 16 سال 2020 تصویری ارائه شده توسط انقلاب رویداد طراحی و تولید "سپر جداول" ایجاد

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399
social distancing maryland
در این تصویر از یک شنبه, مارس 16 سال 2020 تصویری ارائه شده توسط انقلاب رویداد طراحی و تولید "سپر جداول" ایجاد شده توسط این شرکت طراحی و به مردم اجازه می دهد برای تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که غذا خوردن و صحبت کردن در حال عرضه در قصه ماهی یک رستوران در Ocean City, Md. (کتی کربی/انقلاب رویداد طراحی و تولید از طریق AP)

محبوب نوار و رستوران in Ocean City, مریلند, بسته شده است "تا اطلاع ثانوی" پس از سه نفر از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

در یک Facebook پست به جامعه قصه ماهی Bar & Grill گفت: آنها متوجه شدند سه تن از کارمندان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 روز جمعه شب و به رستوران.

رستوران قبلا snagged سرفصل های ملی برای آن راه حل های نوآورانه برای نگه داشتن رستوران را برانگیخت امن با ساخت جداول از تورم داخلی لوله ها با استفاده از جداول به آنها ساخته شده است که مشتریان می تواند پایه و اطمینان حاصل شود آنها همیشه ایستاده در فاصله مناسب از دیگران است.

"ما اعتقاد داریم که ما تعیین کرده اند یک مثال مثبت در جامعه ما پس از این همه گیر تا کنون" رستوران گفت: در Facebook post.

"ما مشتاق به ادامه این راه با انجام درست برای ما کارکنان و مشتریان است. ما خواهد نشست با مقامات بهداشتی به بیش از امن ترین روش برای مطمئن شوید که همه کارکنان ما تست شده و پاک به کار می کنند."

کسب و کار و همچنین تشکر خود را از کارکنان و مشتریان برای حمایت از رستوران طول بیماری همه گیر.

"با تشکر از شما برای درک که سلامت کارکنان ما مهم است در طول این زمان. ما شما را دوست داریم و امیدواریم که به عقب باز به زودی!"

قصه ماهی Bar & Grill نیست تنها اقیانوس شهرستان و نوار ساحلی به طور موقت نزدیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بنفش گوزن شمالی سالن گفت: آن تعطیل است و در حال حاضر پس از دو تن از کارکنان خود قرارداد COVID-19.

Fardia electronics مت کوچک کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب