محبوب مسیرهای پیاده روی آماده شدن برای جمعیت عظیم بیش از آخر هفته روز یادبود

به عنوان کالیفرنیا همچنان به سهولت محدودیت در stay-at-home سفارشات باعث coronavirus مقامات هشدار داده اند در ب

توسط MORVARIDEASIA در 2 خرداد 1399

به عنوان کالیفرنیا همچنان به سهولت محدودیت در stay-at-home سفارشات باعث coronavirus مقامات هشدار داده اند در برابر ازدحام فضاهای باز.

با فریب از سه روز تعطیلات آخر هفته برخی از مقصد در حال ساخت اتاق بیشتر برای روز یادبود گرفتم در حالی که دیگران در حال بستن.

بر خلاف برخی از مسیرهای پیاده روی که توقیف تحت Ventura County, سفارشات, محبوب سانتا پائولا دره عمیق و باریک و پانچ کاسه نوین در اوهای ولی هرگز بسته شده است. اما در هفته های اخیر جمعیت شده اند جمع آوری و در خیل پر پارکینگ و پشت سر گذاشتن زباله گفت: Los Padres ملی جنگل سخنگوی اندرو Madsen.

"مردم کشیده شده است که به طور خاص دنباله بیش از چند هفته گذشته" او گفت:.

تبلیغات

مدسن گفت که او انتظار دارد جنگل را شماره سفارش به طور موقت نزدیک به 7 مایل دنباله شنبه. این بسته می تواند تا دو هفته گذشته.

جنگل مقامات تاکید کرده اند نیاز برای بازدید کنندگان به اشتراک گذاشتن فضا در حالی که حفظ یک شش پا فاصله و جلوگیری از جمع آوری در گروه. اردو بسته شده اند و برای گذشته هشت هفته باقی خواهد ماند و توقیف حداقل تا ژوئن 1.

مسیرهای پیاده روی است آباد مقصد در شهرستان ونتورا که یکی از اولین شهرستان در جنوب کالیفرنیا به بازگشایی آن زمین گلف در پارک ها و سواحل است. ساکنان از مناطق همجوار مانند لس آنجلس swarmed فضاهای باز قبل از خود محدودیت برداشته شد.

تبلیغات

در سن برناردینو ملی جنگل مقامات را شدید تر روش با بستن 2.5-کشش مایل در اعماق کریک در لک ارروهید منطقه برای تقریبا یک سال پس از ازدحام بیش از حد. نهر را سوراخ شنا به خصوص در آزتک سقوط کشیده شده اند جمعیت در سال های گذشته که ایجاد کرده اند در حال رشد ترافیک و پارکینگ مسائل در جاده باریک است.

در ماه گذشته وجود داشته است حداقل دو نوبت که در آن جمعیت مانع از آتش سوزی واحد از دسترسی به یک منطقه, مقامات گفت. در اولین حادثه یک مجروح بازدید کننده تا به حال به نجات هوایی است. در دوم firetruck در ترافیک گیر کرده برای ساعت.

"جمعیت در آزتک ها می افتد و در نزدیکی سوراخ شنا به یک نقطه اوج" قله کوه منطقه رنجر مارک بود گفت. "ما نیاز به توقف برای ایمنی از هر کس و حفاظت از رودخانه بنابراین ما می توانید آمد تا با یک طرح برای بازدید کنندگان به پایدار از نو خلق کردن."

بسته شدن شروع می شود و پوشش نهر رفتن به شمال از تراشه کابین Trailhead به شیاطین ، منطقه پیک نیک و تراشه کابین جاده نیز بسته شود اما پیاده روی در منطقه اقیانوس آرام تاج دنباله اجازه خواهد داشت.

در جای دیگر در سان برناردینو برف دره کوه را بازگشایی شنبه به تعداد محدودی از بازدید کنندگان. این منطقه در حال حاضر گزارش یک برف پایه از 24 تا 40 اینچ.

تبلیغات

دیگر محبوب, هوای آزاد, مقصد نیز prepping برای هجوم جمعیت.

آنجلس جنگل ملی شده است هولناک با بازدید کنندگان در طول چند ماه گذشته به سطح جمعیت به طور معمول در ماه ژوئیه 4 تعطیلات.

بهترین راه برای قضاوت در مورد اندازه جمعیت است که نگاهی به میزان سطل زباله در سمت چپ پشت سر, روابط عمومی افسر جان ویکی, گفت:. خیلی انباشت اشیاء بدست آمده است تا در اطراف سطلهای زباله که در حدود یک دوجین جنگل داوطلبان کار کرده اند در خود خاموش-ساعت به تمیز کردن منطقه و جلوگیری از حیوانات از پخش زباله در سراسر جنگل.

تبلیغات

"ما در حال تلاش برای حفظ جنگل, تمیز," ویکی گفت. "مثل این است که در برخورد با یک سونامی از بازدید کنندگان است."

وقتی لوس آنجلس بسته سواحل آن کسانی که به دنبال خارج از منزل پناه در کوه. ویکی گفت که بسیاری از این 10 میلیون نفر که قبلا در بازدید از این منطقه را پس از تبدیل شدن به طور منظم. به عنوان تعطیلات آخر هفته رویکردهای مقامات پیش بینی موج دیگری.

اردو و دستشویی بسته باقی می ماند اما مسیرهای باز هستند. بازدید کنندگان خواسته می شود را انتخاب کنید تا زباله خود را و آن را با آنها و اجتماعی را حفظ فاصله. جنگل پرسنل کار خواهد کرد با اجرای قانون محلی برای مدیریت اگر ظرفیت پارکینگ پر کردن و یا جاده ها شروع به مسدود کردن.

برای کمک به جلوگیری از ازدحام بیش از حد در مناطق محبوب مانند سن گابریل دره ویکی نشان می دهد که بازدید کنندگان کشف ارتفاعات بالاتر که ممکن است به عنوان بسته بندی شده اما هنوز هم ارائه هوای تازه و پاک انداز.

تبلیغات

در نزدیکی کوه های سانتا مونیکا پارک رنجرز در حال تشویق بازدید کنندگان به سایش پوشش صورت و حفظ اجتماعی فاصله در تازه بازگشایی مسیرهای پیاده روی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن