'قدرت به مردم است.' فلوید برادر مذاکرات در نیویورک یادبود

نیویورک (AP) — نیویورک جمع شده بودند روز شنبه برای یادبود جورج فلوید که مرگ در هفته گذشته به دست پلیس مینیاپول

توسط MORVARIDEASIA در 16 خرداد 1399

نیویورک (AP) — نیویورک جمع شده بودند روز شنبه برای یادبود جورج فلوید که مرگ در هفته گذشته به دست پلیس مینیاپولیس باعث شده است تا در جریان تظاهرات جهانی علیه خشونت پلیس.

"شما تنها نیستید" جمعیت زیادی شعار می دادند قبل از احساسی ترنس فلوید با پوشیدن یک ماسک و یک تی شرت تحمل برادرش شباهت آنها تشکر برای حمایت خود را.

"من از خدا برای همه شما, نشان دادن عشق به برادر من," او گفت:.

این تظاهرات که باید فرا گرفته شهر و کشور و خشونت های صورت گرفته گفت: "من با افتخار این اعتراضات اما من با افتخار از تخریب. برادر من نیست که در مورد. این Floyds هستند که خدا ترس خانواده است."

"قدرت به مردم, همه ما," او گفت:.

منیر Siddiq, 30, ملکه شد با غلبه بر احساسات زمانی که فلوید صحبت کرد و گفت او می تواند از لحاظ جسمی احساس درد خود را ایستاده تا به او نزدیک است.

"اگر حتی یک دانه از تغییر می آید از این کار آن خواهد شد که تمام ارزش آن بوده است," او گفت: قبل از تظاهرکنندگان به سمت چپ یادبود سایت در بروکلین Cadman پلازا و راهپیمایی بیش از پل بروکلین. "اگر ما این کار را انجام نمی, هیچ کس در حال رفتن به."

تظاهرکنندگان نیز شده بود در Cadman پلازا در پنج شنبه شب که در آن فیلم گرفته شد از افسران با استفاده از باتوم و اسپری فلفل بر روی معترضان که باقی مانده است پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio به دنبال منحرف کردن انتقاد بیش از تاکتیک های خشن. هر دو حزب دموکرات گفت که آنها تا به حال نه دیده می شود به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته ویدئوها اما بعد کومو توییتی که او درخواست دولت دادستان کل به بررسی حوادث به عنوان بخشی از نگاه مداوم به تاکتیک های پلیس در طول تظاهرات.

"اعتراض مسالمت آمیز مقدس است آمریکا حق" کومو توییتی. "هیچ صلح آمیز قاره سزاوار بود ضربه با باتوم و هیچ احترام افسر پلیس را دفاع از آن است."

د Blasio صحبت در یادبود با جمعیت booing و heckling از لحظه ای که وارد فریاد بیش از او را به عنوان او خواست که فلوید مرگ نمی شود بیهوده است. "ما بیش از حد به تغییر در این شهر و این کشور," او گفت:.

حتی برخی از سخنرانان در زمان عکس در شهردار انتقاد خود را مدیریت NYPD و دولت او در پاسخ به این کوروناویروس.

قبل از آن د Blasio گفت: پلیس استفاده کرده اند "بسیاری از خویشتن" به طور کلی و افزود: "اما اگر چیزی وجود دارد که نیاز به بررسی آن خواهد بود."

فرماندار و شهردار گفت: معترضان باید رعایت 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در محل قرار داده در اوایل این هفته برای جلوگیری از خشونت و خرابکاری و تخریب که به دنبال تظاهرات یکشنبه و دوشنبه شب.

"اگر شما در حال نقض مقررات منع رفت و آمد و شما حاضر به ترک بنابراین شما همچنان به نقض مقررات منع رفت و آمد از افسران پلیس را مجبور به اجرای قانون است که: شما قرار است به خیابان" کومو گفت.

شهردار گفت: "اگر در یک نقطه خاص افسران بگو: آن زمان مردم نیاز به رفتن در حال حاضر مردم نیاز به گوش دادن به آن است."

در سراسر شهر بود منع رفت و آمد نیویورک برای اولین بار در چندین دهه است به باقی می ماند در اثر طریق حداقل یکشنبه با برنامه ریزی شهرستان برای بلند کردن آن را در همان زمان آن را وارد فاز اول بازگشایی پس از بیش از دو ماه از خاموش شدن ناگهانی به دلیل coronavirus.

چهارشنبه شب گشوده و بدون خرابکاری و سر و صدا-و-گرفتن sprees که مجبور تجار در اطراف شهر به هیئت مدیره فروشگاه های خود را تا پیشگیرانه اما پلیس گفت: یک مرد کمین ماموران در یک ضد غارت گشت در بروکلین در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب, سلاح سرد او را در گردن. مهاجم به ضرب گلوله کشته شد با پاسخ افسران شد و در وضعیت بحرانی است.

دو افسر دچار زخم گلوله به دست خود را در هرج و مرج اما هر سه زخمی افسران انتظار به بهبود می یابند.

افسر Yayonfrant ژان پیر بود که چاقو در گردن و زخمی دیگر افسران سفت Ramnarine و دکستر چیو شد و انتظار می رود به بهبود می یابند.

د Blasio گفت که او "قصد ندارم به نظریه پردازی در" ممکن است انگیزه برای حمله است.

تظاهرات بیش از فلوید مرگ برنامه ریزی شده بود در اطراف شهر برای پنجشنبه همراه با یک ایالت لحظه سکوت در ساعت 2 بعد از ظهر همزمان با دیگر یادبود فلوید در حال وقوع در مینیاپولیس.

___

جنیفر Peltz, Michael R. سیساک کارن ماتیوز Brian Mahoney و جیک دام گستر در شهر نیویورک و مارینا وینیو در آلبانی کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن