شاهزاده ویلیام سرپرست: تغییر نام استون وال جکسون بالا

منسس, Va. (AP) — northern Virginia مدرسه سرپرست می خواهد به تغییر نام یک دبیرستان و مدرسه به نام مؤتلفه کلی اس

توسط MORVARIDEASIA در 18 خرداد 1399

منسس, Va. (AP) — northern Virginia مدرسه سرپرست می خواهد به تغییر نام یک دبیرستان و مدرسه به نام مؤتلفه کلی استون وال جکسون.

شاهزاده ویلیام مدارس عمومی کانتی سرپرست استیو Walts گفت: در نامه ای سرگشاده جمعه "ما دیگر نمی تواند به نمایندگی از کنفدراسیون در مدارس ما."

او می خواهد به هیئت مدیره مدرسه بلافاصله به تغییر نام استون وال جکسون بالا و استون وال جکسون وسط هر دو در منسس منطقه است. ایجاد یک نام جدید نیاز به عمل توسط شهرستان و هیئت مدیره مدرسه.

استون وال جکسون به دست آورده و نام مستعار خود را در 1861 نبرد منسس که در آن او و مردان او بودند گفت: "ایستاده مثل یک دیوار سنگی" و در خدمت به عنوان یک نقطه وحدت برای یک مؤتلفه پیروزی.

Walts' نامه می آید یک روز پس از ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت: دولت به حذف یک مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت لی ه از ریچموند مشهور بنای تاریخی خیابان. لی مجسمه شده است و خود محوری برای معترضان در پاسخ به مرگ جورج فلوید.

در نزدیکی Fairfax County, مدرسه, مدیره رای دادند و در سال 2017 به تغییر نام J. E. B. استوارت دبیرستان با اشاره به یکی دیگر از مؤتلفه طور کلی به عدالت ، همچنین با توجه به پیشنهاد تغییر نام Robert E. Lee بالا است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن