نرم افزار مبارزان لیگ برنامه های جریان سرویس بین المللی گسترش

لس آنجلس (AP) — جنگجویان حرفه ای لیگ را به پرده بیش از حد بالا خدمات جریان ماه آینده آن را به عنوان هدف به نگه

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

لس آنجلس (AP) — جنگجویان حرفه ای لیگ را به پرده بیش از حد بالا خدمات جریان ماه آینده آن را به عنوان هدف به نگه داشتن در حال رشد با وجود لغو آن سال 2020 فصل به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

این PFL را محتوای ویدئو برای بزرگترین رسانه سرمایه گذاری و در عین حال با لیگ-بر اساس مخلوط هنرهای رزمی, ارتقاء, است که پخش مقابله با ESPN و توزیع به 160 کشور جهان است.

این PFL همچنین قصد دارد به اعلام یک مجموعه بین المللی پخش معاملات در ماه آینده با وجود تعویق انداختن بعدی آن رقابتی دعوا به 2021.

ارتقاء استخدام دیرین یک قهرمانی اجرایی لورن مک این ماه نقش مهمی در این توسعه بین المللی در نظر دارد. مک هم کار خواهد کرد برای نیویورک-بر اساس ارتقاء در لاس وگاس که در آن PFL در نظر دارد برای افزایش حضور خود را در 2021.

این PFL لغو آن فصل در مارس اما پیشنهاد دستمزد ماهانه به مبارزان آن. بسیاری دیگر MMA تبلیغات باید پس از بازگشت به رقابت و یا اعلام کرد قصد دارد برای مبارزه با به بعد در سال 2020 اما PFL هنوز برنامه ای برای شروع سال آینده با منحصر به فرد آن فصل به طور منظم/حذفی رقابت های فرمت.

PFL جمهور ری Sefo گفت: ارتقاء آن را باور نمی کند می تواند تکمیل آن کل فصل از رقابت با توجه به عدم قطعیت در سراسر جهان اطراف COVID-19 بیماری همه گیر. در حالی که اخیر signee روری مک دونالد و دیگر PFL مبارزان پذیرش این تصمیم را مورد انتقاد قرار گرفته و توسط کلید مبارزان از جمله لنس پالمر برندان Loughnane و جاستین ویلیس که همه ترجیح می دهند که مبارزه از دریافت یک دستمزد.

این PFL تشکیل شد به عنوان World Series of Fighting در سال 2012 تغییر نام آن به PFL در سال 2017.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/tag/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

آخرین مطالب