معترضان مارس در کریتوس — و دعوت از معاونین کلانتر به آنها ملحق

نمرات از معترضان مسالمت آمیز راهپیمایی به کریتوس تالار شهر روز دوشنبه به همراه معاونین کلانتر که دعوت شده بود

توسط MORVARIDEASIA در 12 خرداد 1399

نمرات از معترضان مسالمت آمیز راهپیمایی به کریتوس تالار شهر روز دوشنبه به همراه معاونین کلانتر که دعوت شده بود همراه با سازمان.

"این است که در مورد ما این است که در مورد سیاست و نه در آن است در مورد نظرات ما. این است که در مورد اخلاق و انسانیت و تلاش های ما برای ایستادگی در کنار هم در unity به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ماده" co-سازمان Cerys Rotoneo, 19 گفت: حدود 100 نفر در Gridley پارک قبل از آنها به راهپیمایی پرداختند. این یکی از بسیاری از تظاهرات برای ابراز خشم و انزجار بیش از قتل توسط پلیس جورج فلوید.

Rptoneo و گوادلوپ Juarez, 18, حال در اصل برنامه ریزی شده برای اعتراض با دوستان و جمع آوری پول برای یک گروه غیر انتفاعی در نزدیکی Los Cerritos مرکز. اما این رویداد ویروسی رفت و آنها آموخته خارج از برنامه ریزی برای حضور و آنها نگران این است که خود را بدون خشونت پیام می تواند از دست رفته.

"بنابراین ما مثل ما احتمالا باید تغییر مکان فقط مطمئن شوید که غارت اتفاق نمی افتد و به این ترتیب" گفت: Rotoneo سیاسی دانشجوی علوم در کریتوس ،

تبلیغات

ده ها تن از معاونین کلانتر هنوز هم صحنه ها در بازار پارکینگ و مسدود کردن نقاط ورود و ترس از غارت و چپاول.

اما دیگر افسران سفر با معترضان در پا و در اتومبیل به عنوان آنها راه می رفت به شهرستان سالن و شعار می دادند.

"این افراد جوان شده اند فوق العاده و بسیار پذیرش و حمایت از من اینجا بودن" به گفته دیوید Moeller یک کاپیتان در گشت بزرگراه کالیفرنیا سانتا فی اسپرینگز ، "این واقعا چیزی است که ما نیاز, راست? این است که ارتباطی که نیاز به رفتن. بنابراین ما همیشه باید در همه چیز موافق است اما ما باید مایل به نشستن و بحث در مورد همه چیز."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب