معترضان به برگزاری منظم مراسم تشییع جنازه برای کمک بیکاری

مرگ رخ خواهد داد در پنج شنبه, جولای 31: مرگ هفتگی $600 فدرال همه گیر بیکاری کمک چک که کمک کرده اند را-از-کار C

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

مرگ رخ خواهد داد در پنج شنبه, جولای 31: مرگ هفتگی $600 فدرال همه گیر بیکاری کمک چک که کمک کرده اند را-از-کار Coloradans آن را از طریق چهار ماه گذشته به عنوان کسب و کار به ویژه در صنعت مهمان نوازی را بسته اند و یا عمل در بخشی از ظرفیت.

خیلی مسخره بارداري اتفاق می افتد در 12:30 بعد از ظهر امروز (جمعه, جولای 24) به مناسبت یادآوری مناسبت و برای ارسال یک پیام به سناتور کوری گاردنر از شرکت رستوران و اتحادیه کارگران است. $600 در هفته مزایای بیکاری در اصل مجاز با عبور از مراقبت در عمل و در نظر گرفته شده به عنوان یک کوتاه مدت مکمل به کارگران از طریق coronavirus بیماری همه گیر. اما با همه گیر هنوز در نوسان کامل مشاغل هنوز هم کمیاب و خطرات بهداشتی از رفتن به محل کار هنوز هم loom بزرگ است.

برگزارکنندگان و شرکت کنندگان شامل UNITE HERE محلی 23 دنور دموکراتیک سوسیالیست آمریکا, کلرادو, مشاغل با عدالت رستوران سازماندهی پروژه منطقه دنور کار فدراسیون و کلرادو AFL-CIO. یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد شد و در ظهر در مقابل کلرادو وزارت کار و اشتغال در 633 خیابان 17 و صفوف/اعتراض را ترک خواهد کرد و از آنجا در 12:30 و در پایان در مقابل سناتور گاردنر در سال 1961 تنومند خیابان.

این اعتراض نه تنها به معنای به تماس توجه به تعداد زیادی از کلرادو کارگران هنوز بیکار اما همچنین کسانی که در حال حاضر بدون بیمه درمانی و یا کسانی که در معرض خطر از دست دادن آن را به زودی. "ما به شما! اجازه ندهید که ما را از گرسنگی مردن! " سازمان گفت: در آزادی مطبوعات. "به عنوان موارد افزایش در سراسر کشور آن را روشن است که این جاده به بهبودی کامل برای دنور رستوران ها طولانی خواهد بود ترک میلیون ها نفر از کارگران به طور نامحدود بیکار."

سازمان دهندگان خواستار هستند که گاردنر و کنگره گسترش بیکاری کمک طرح و آنها نیز خواستار دولت به اضافه کردن "کمک های فدرال برای پوشش 100 درصد کبرا بیمه حق بیمه برای کارگران قادر به پرداخت حق بیمه به دلیل آنها بیکار هستند و از طریق هیچ تقصیر از خود و حمایت از دیگر اصلاحات اقتصادی برای کمک به خانواده های شاغل زنده ماندن این بیماری همه گیر."

در حالی که اکثر کلرادو رستوران کارگران نیست و اعضای اتحادیه های کارگری اصلی برگزارکنندگان این رویداد; اطلاعات بیشتر را می توان در یافت congressactnow.org.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن