تظاهرات جرقه ویروس ترس در ما; کره جنوبی می بیند موارد جدید

میامی (AP) — تظاهرات در سراسر آمریکا علیه خشونت پلیس باید موجب ترس از گسترش بیشتر این کروناویروس در حالی که کر

توسط MORVARIDEASIA در 12 خرداد 1399

میامی (AP) — تظاهرات در سراسر آمریکا علیه خشونت پلیس باید موجب ترس از گسترش بیشتر این کروناویروس در حالی که کره جنوبی گزارش افزایش مداوم در موارد اطراف پایتخت پس از ظاهر شدن به شیوع بیماری تحت کنترل است.

اغلب خشونت آمیز تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که دوخته بود در گردن توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس در حال افزایش ترس از شیوع ویروس جدید در کشور است که بیشتر تایید عفونت و مرگ و میر بیش از هر دیگر.

تظاهرات آمده است که بیشتر سواحل کلیساها و مساجد و مدارس و کسب و کار بازگشایی در سراسر جهان افزایش خطر عبور عفونت ها.

کره جنوبی گزارش کرده 238 مورد از coronavirus در پنج روز گذشته بسیاری از آنها در سئول در منطقه شهری باعث زنگ در یک کشور است که تا به حال کاسته تا در اجتماعی فاصله و شروع به ارسال میلیون ها نفر از کودکان به مدرسه است. صدها نفر از عفونتهای مرتبط شده اند به nightspots رستوران و عظیم e-commerce انبار در نزدیکی سئول. 35 مورد جدید گزارش روز دوشنبه شامل 30 اطراف سئول.

تظاهرات بیش از فلوید مرگ را متزلزل آمریکا از نیویورک به لس آنجلس. تظاهرکنندگان بسته بندی گونه به گونه بسیاری از بدون ماسک بسیاری از شعار فریاد یا آواز. این ویروس پراکنده میکروسکوپی قطرات در هوا تا زمانی که مردم و سرفه و عطسه و صحبت کردن یا آواز خواندن.

"هیچ سوالی وجود دارد که هنگامی که شما را به صدها یا هزاران نفر از مردم با هم در نزدیکی زمانی که ما باید این ویروس در سراسر خیابان ... آن را سالم" مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: در سی ان ان "وضعیت اتحادیه".

ایالات متحده دیده می شود بیش از 1.7 میلیون عفونت و بیش از 104,000 مرگ و میر در این بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت نژادی در یک کشور است که در مراقبت های بهداشتی جهانی.

در لندن هزاران نفر از مردم در راهپیمایی یکشنبه شعار "نه عدالت! نه صلح!" در حالی که حمل علائم خواندن "عدالت برای جورج فلوید" و "نژاد پرستی یک مسئله جهانی است." بریتانیا تا به حال نزدیک به 38,500 ویروس, مرگ و میر, دومین بسیاری در جهان پس از ایالات متحده است.

دیگر تظاهرات برگزار شد در برلین و کپنهاگ, دانمارک.

حدود 6.1 میلیون عفونت گزارش شده است در سراسر جهان مورد 370,000 مردم در حال مرگ, با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. واقعی تلفات اعتقاد بر این است به طور قابل توجهی بالاتر از بسیاری از قربانیان این ویروس بدون که تا کنون آزمایش شده است.

چین که در آن همه گیر جهانی است, اعتقاد به سرچشمه گرفته و در اواخر سال گذشته گزارش شده 16 مورد جدید در روز دوشنبه در مسافران تازه وارد از خارج از کشور.

با محلی انتقال داشتن کاهش یافته به صفر بسیار از این کشور بازگشایی شد برای کسب و کار و دوشنبه شاهد بیشتر راه اندازی مجدد از کلاس ها در مدارس متوسط و بالا. Kindergartners و چهارم و پنجم کلاس خواهد بود و اجازه بازگشت در هفته آینده به عنوان بخشی از یک مبهوت باز برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa می گوید که چین متعهد شده است تا در دسترس 30 میلیون COVID-19 تست کیت در هر ماه به کشورهای آفریقایی است که در مواجهه با کمبود مواد آزمون برای این بیماری است.

ایالات متحده فرستاده شده به برزیل بیش از 2 میلیون دوز از یک مالاریا مواد مخدر تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به طور بالقوه حفاظت در برابر و درمان coronavirus با وجود فقدان شواهد علمی. برزیل, امریکا لاتین ترین-آمار کشور همچنان به خروش در ویروس موارد و هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده محدود کردن سفر از کشور است.

ترافیک و جمعیت مسافران در پایتخت فیلیپین است که منتقل به یک آرامش بیشتری قرنطینه در بالا-ریسک قمار به آرامی بازگشایی اقتصاد در حالی که مبارزه با شیوع کروناویروس.

وضعیت بدتر یکشنبه در هند که در آن موارد جدید در صدر 8,000 برای اولین بار و 193 بیشتر مرگ و میر گزارش شده است. با وجود این که هند هنوز هم کاهش محدودیت در مغازه ها و حمل و نقل عمومی در بیشتر کشورهای آغاز و تا روز دوشنبه اگر چه مترو و مدارس بسته باقی خواهد ماند.

در عربستان سعودی مساجد بازگشایی یکشنبه برای اولین بار در بیش از دو ماه اما اسلام جنش سایت در مکه باقی ماند بسته شده است. در اورشلیم کثیری از نمازگزاران منتظر در خارج از مسجد الاقصی قبل از آن بازگشایی شد. بسیاری از عینک فولاد ماسک و منتظر متوسط چک به آنها وارد شده است.

در بوگوتا, کلمبیا پایتخت مقامات قفل کردن یک منطقه نزدیک به 1.5 میلیون نفر به عنوان موارد در ادامه به افزایش در حالی که مصر روز یکشنبه گزارش داد که بالاترین تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر ناشی از ویروس — 46 بیش از گذشته 24 ساعت با 1,536 موارد تایید شده.

در اسپانیا نخست وزیر پدرو سانچز روز یکشنبه گفت که او از مجلس برای نهایی دو هفته تمدید این کشور وضعیت اضطراری که قرار است به پایان می رسد در ماه ژوئن 7. که اجازه می دهد تا دولت به حفظ سفارش مستند اقدامات خود را به کنترل شیوع کروناویروس که ادعا کرده حداقل 27,000 زندگی بسیاری از آنها غرق در خانه های سالمندان.

"ما تقریبا رسیده safe harbor" سانچز گفت.

در طول یک توده در واتیکان به مناسبت عید پنجاهه یکشنبه پاپ فرانسیس هشدار داد مردم در برابر بدبین که ظهور آنها از coronavirus مستندات.

ایتالیا روز یکشنبه ثبت نام 355 جدید کروناویروس موارد و 75 مرگ و میر برخی از کمترین تعداد از کشور مستند در برابر این بیماری همه گیر آغاز شد و در اوایل ماه مارس.

دو بیمارستان برای coronavirus بيمار باز در استانبول ترکیه تعداد موارد جدید کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از زمان اوج شیوع.

و در پارک ملی یوسیمیتی بسته به مکان نزدیک به سه ماه روزنامه نگاران دانشجویی که قرار دره یوسیمیتی مدرسه روزنامه ها جذاب جامعه خود را با داستان جارو آب و فعال تر و فراوان حیات وحش است.

___

Kirka گزارش از لندن و Gorondi گزارش از بوداپست, مجارستان. AP خبرنگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن