ملکه می سازد سروان. تام یک شوالیه در 100 بدون زانو مورد نیاز

لندن (AP) — در پایان آقا تام نمی نیاز به افزایش است. در یک روز می شود با احساسات ملکه الیزابت دوم شنود گذاشته

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

لندن (AP) — در پایان آقا تام نمی نیاز به افزایش است.

در یک روز می شود با احساسات ملکه الیزابت دوم شنود گذاشته تیغه شمشیر یک بار متعلق به پدر او بر روی شانه های باریک از 100 سال تام مور ساخت یک قهرمان یک ملت یک شوالیه قلمرو جمعه.

مور گرفتار, سکس با راه رفتن 100 دور از باغ خود را در انگلستان و بالا بردن برخی از 33 میلیون پوند (40 میلیون دلار) برای خدمات بهداشت ملی در ماه آوریل است. ملکه شوالیه او را با شمشیر سنتی ضربه بزنید اما جنگ جهانی دوم بود که نه نیاز به نگاهی به زانو قبل از پادشاه.

به جای مور steadied خود را در برابر او در حال حاضر معروف واکر چرخ دار خود را در سراسر چمن را به ایستادگی در مقابل الیزابت.

"من غرق شده اند بسیاری از افتخارات من باید بیش از گذشته هفته اما وجود دارد به سادگی هیچ چیز است که می تواند نسبت به این" او توییتی بعد از مراسم. "من غرق غرور و شادی است."

در این مراسم برگزار شد در خارج از قلعه ویندسور در غرب لندن که در آن 94-سال, ملکه شده است پناه طول COVID-19 همه گیر در کنار همسرش دوک ادینبورگ.

مور که گل رز به مرتبه کاپیتان در حالی که خدمت در هند و برمه در طول جنگ نشان داد که او و الیزابت صحبت در مورد سنین – کمی با شکستن پروتکل آشکار نیست یک گفتگوی خصوصی با ملکه است.

"او ذکر من هستم 100 و من به او گفت:" شما یک راه طولانی برای رفتن در عین حال پس او خوب," او گفت:.

مور راه می رفت به ملت دل با تنظیم یک هدف مارک تولد 100 خود با یک باغ دامان هر سال از زندگی خود را.

خانواده خود را بالا چالش با استفاده از رسانه های اجتماعی و شعار #TomorrowWillBeAGoodDay به دنبال کمک های مالی برای حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول همه گیر در قسمت نشان دادن قدردانی برای پزشکان و پرستاران که در زمان مراقبت از مور زمانی که او را شکست هیپ سال گذشته است.

او از رویای بالا بردن 1000 پوند. به جای او مطرح شده بسیار بیشتر است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن