خواننده: ساعت ده مشروب تبدیل به COVID آب ؟

همانطور که از جولای 23, تمام کافه ها و رستوران ها در کلرادو باید موضوع آخرین تماس 10 p. m. "به طور معمول در کش

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

همانطور که از جولای 23, تمام کافه ها و رستوران ها در کلرادو باید موضوع آخرین تماس 10 p. m. "به طور معمول در کشور ما آخرین تماس دو در صبح است. در حال حاضر آن را به 10 p. m. در سطح ایالت" فرماندار Jared پلیس گفت: در ساخت این اطلاعیه. "مستی در اماکن عمومی در تضاد با اجتماعی فاصله."

پس از او صادر شده است که فرمان اجرایی (آن را در اصل به نام برای مواد غذایی آبجو و مشروب فروش فروشگاه در 10 p. m., بیش از حد, اما پلیس راه می رفت که قبل از سفارش در زمان اثر) EatDenver این کلرادو انجمن رستوران ها و میخانه لیگ کلرادو با ارسال نامه ای به پلیس لیست نگرانی های خود را در مورد این محدودیت. بعد میخانه لیگ رفت و حتی بیشتر تحت پیگرد فرماندار و گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست که به دست آورده بلیک خیابان میخانه صاحب کریس Fuselier برخی از چهره زمان در سی ان ان در جولای 25; این گروه یک دادگاه در جولای 29.

در این میان صاحبان و مصرف کنندگان به طور یکسان در حال بحث قانون جدید. جفری می گوید:

این به نظر می رسد خودسرانه و بی معنی. بنابراین شما می توانید در تمام طول روز و به شب اما در 10 آبجو تبدیل به COVID آب ؟

پاسخ نیک:

ما به عنوان یک جامعه واقعا این گنگ ؟ آنها مصرف خود را به آزادی. شما هنوز هم رایگان خود را در معرض خطر و مست جایی. فقط رفتن به خانه در 10. چگونه بسیاری از شما بودند گذشته 10 این روزها حال ؟

دیگر راه حل بود برای بازگشت به چگونه آن را در ماه مه. به عنوان در هیچ فرد سرویس دوباره. پس از 10 p. m. و یا هیچ چیز گزینه های.

فقط برای عشق از رازک به دنبال لعنتی دستورالعمل و رفتار و یا این بدتر می شود.

شمارنده Walby:

من امیدوارم که همه صاحبان نوار با هم و مبارزه با عقب!! کمونیست رو به افزایش!!!!

پاسخ جاش:

نوار صاحبان در حال حاضر پیشدستی آنها. آنها انجام داده ایم آخرین تماس در ساعت یک مبارک. شما می توانید خرید سطل آبجو کوزه آبجو و کوزه از نوشیدنی های یخ زده در یک تخفیف درست قبل از 10 p. m.

یادداشت کوین:

آن را فقط برای یک ماه امتحان کنید و نگه داشتن بالونی عفونت اعداد پایین. منظورم این است که ما در بدترین بیماری همه گیر در تمام زندگی ما. مردم در حفظ و فراموش کردن آن است.

نشان می دهد استیو:

انتخاب کنید تا مواد غذایی را در خانه جشن می گیرند که شما هنوز زنده هستند.

مشاهده Chris:

نوکر فرصت: نصب و راه اندازی خانه در زیرزمین و در برخی موارد اتاق زندگی می کنند.

نتیجه گیری شفق قطبی:

من مدیر یک رستوران و قطعا متوجه شده است که هنگامی که مردم مست را از آنها دریافت درهم و برهم است. من به طور مداوم نیاز به شکار در اطراف مست مهمانان به آنها یادآوری برای پوشیدن چهره خود را با ماسک یا به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته.

من فکر می کنم ما باید بیشتر صدایی دیگر به نوعی از مردم نشان می دهد که چرا این قوانین در محل هستند و چه اجتماعی فاصله و ماسک مناسب استفاده به نظر می رسد در یک مکان محصور تنظیم.

ما در مورد نمی دانم صدایی دیگر, اما میخانه لیگ دعوی در دادگاه است که به گرفتن برخی از ملی توجه است. "ما بچه ها خوب است در این همه" Fuselier سی ان ان گفت. "ما سه گانه تنظیم شده در این." طرح دعوی در دادگاه نه تنها طول می کشد تا موضوع را با 10 p. m. آخرین تماس, اما همچنین ظرفیت محدودیت در میله; شاکیان خواسته اند دولت برای علم است که توجیه محدودیت.

شما چه فکر میکنید در مورد جدید آخرین تماس ؟ ظرفیت محدودیت ؟ ارسال نظر و یا ایمیل editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب