خواننده: گران برای قارچ ؟ فدرال می تواند به توقف واقعی جرم و جنایت!

دنور عناوین ساخته شده که ساکنان رای به جرم زدایی روانگردان قارچ در مارس 2019. اما در حالی که شما نمی تواند تحت

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

دنور عناوین ساخته شده که ساکنان رای به جرم زدایی روانگردان قارچ در مارس 2019. اما در حالی که شما نمی تواند تحت پیگرد قانونی قرار برای رشد داشتن و یا مصرف 'shrooms در دنور توسط دنور مقامات که هیچ مانعی برای فدرال.

در جولای 23, دادستان با باراک اوباما برای منطقه کلرادو متهم 28 ساله Kole میلنر با یک تعداد از در اختیار داشتن به قصد توزیع psilocybin است ماده فعال در قارچ روانگردان است که طبقه بندی به عنوان یک برنامه مواد مخدر توسط دولت فدرال. اگر محکوم به بیست سال زندان و 1 میلیون دلار خوب است.

در این شهر پایتخت دولت است که برای اولین بار در کشور برای قانونی کردن ماری جوانا تفریحی, خوانندگان توجه به این که یک قدم به عقب در جنگ در جنگ با مواد مخدر. می گوید: بن:

یک مقدار جرم از مردم ممکن است شوخ طبع می شوند سرگرم کننده زمان باید پیشرفت در آگاهی و یا کاهش افسردگی ؟ و او مقدار متوسطی از پول ؟ او دریافت کنید!

می افزاید: Nathan:

من احساس بسیار امن تر در حال حاضر که فدرال کردم باردهی بدن قارچ کردن خیابان ها. بشریت!

یادداشت یعقوب:

تمام تلاش و می تواند آنها بوده است توقف واقعی جرم و جنایت...

پاسخ Kevin:

شما مجاز به فروش بی ضرر, طبیعی, مواد مخدر به مردم — شما نمی داروسازی. که در آن شما هستند, میلیون دلار به لابی? این احمق جنگ با مواد مخدر مزخرف.

می گوید تامی:

صبر کنید من فکر کردم آنها حقوقی در اینجا در حال حاضر ؟

پاسخ کندال:

قانونی برای تحقیق و جرمزدایی. بنابراین شما لازم نیست رفتن به زندان برای دو گرم از گیاه را در جیب خود. من نمی گویم شما یکی است اما بسیاری از مردم فکر می کردند آن را رایگان برای همه. مانند آنها در حال حاضر آماده برای اعتراض قارچ درمانگاه. که برای رفتن به یک چیز.

DEA دنبال کردن اتهام قارچ فروشنده از طریق داستان در رسانه ها در تابستان گذشته توضیح داده است که این کمپین برای جرم زدایی psilocybin در این شهرستان است.

میلنر التماس کرد گناه نیست.

چه چیزی شما فکر می کنم از این مجسمه است ؟ از روانگردان قارچ ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب